Jump to content

C liga NBA fantasy 2020/2021


Recommended Posts

7 minutes ago, Igor028 said:

@Green23 odlican duel, na kraju sam uspeo da odnesem minimalnu pobedu :D, presudile su 2 blokade vise.. kako sam bio bez nekih bitnih igraca ocekivao sam da ces lagano da uzmes ovo. 

Da, baš rolerkoster od duela. Povreda Fulca i dva meča sa manjom minutažom Jokića su mi odnele asistencije. I LaMelo TD, dobro meni je Adams imao TD 😄 

Edited by Green23
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Green23 said:

Da, baš rolerkoster od duela. Povreda Fulca i dva meča sa manjom minutažom Jokića su mi odnele asistencije. I LaMelo TD, dobro meni je Adams imao TD 😄 

Da da, kad sam video Td Adamsa , srce mi preskocilo. 

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Sramota je ovo što radi ESPN vidim da se žale i u višim ligama. Hteo sam da klejmujem Rubija i naravno nisam mogao jer su Lambu koji nije igrao od početka sezone sklonili out. Kakvi idioti majko mila. Sad se ulogovao da vidim jesu li sredili kada ono i Milton izgubio out :ajme:

 

Ovo kolo je ionako retardirano jer skoro svako u ekipi ima neke koji ne igraju ili su im odloženi mečevi zbog korone, a ovo samo doliva so na ranu. Plus su me natrpali Grinovi igrači solidno :classic_biggrin:

 

 

P.S. pošto vidim da je bilo priče u B ligi oko toga, a nisam stavio anketu da li u B ide prvi iz regularnog i dvoje finalista ili prva tri iz plej-ofa, nismo odredili? 

Edited by major josip
Link to comment
Share on other sites

Eo sad mi i Kat pozitivan, a taman se oporavio od povrede😂

Bar se nadam da ce Harden da vrati i Irvinga na parket, inace ga najebah. A i mislim da sam jedino ja toliki baksuz da mu igrac u covid protokolu 20 dana, Porter kao namerno da krsi protokol.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, major josip said:

Inače niko nije odgovorio za moje pitanje oko plasmana, ako se ova sezona i završi uopšte. Bilo bi dobro da se to reši dok još tabela nije iskristalisana. 

 

Isto kao i kod A i B - za sve lige ista pravila, moje misljenje.

Link to comment
Share on other sites

Ne može baš skroz ista jer kod njih prolazi 4, a kod nas 3 ekipe. 

Kod njih je prvi u regularnom +prva tri u plej-ofu, a mi možemo prvi regularni+finalisti ili sva tri iz plej-ofa. Možda je najbolje da se glasa? 

 

Ja sam hteo da stavim pool ovde još na početku sezone ali mi softver nije dao, a zaboravio sam kasnije da dodam uz onaj koji je u ligi. 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, major josip said:

Ne može baš skroz ista jer kod njih prolazi 4, a kod nas 3 ekipe. 

Kod njih je prvi u regularnom +prva tri u plej-ofu, a mi možemo prvi regularni+finalisti ili sva tri iz plej-ofa. Možda je najbolje da se glasa? 

 

Ja sam hteo da stavim pool ovde još na početku sezone ali mi softver nije dao, a zaboravio sam kasnije da dodam uz onaj koji je u ligi. 

 

Neka jos neko iznese svoje misljenje. Izabracemo glasanjem.

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, Green23 said:

Imaš mnogo više igrača danas i sutra od mene, nadam se da ću uspeti barem častan poraz da izvučem

 

Procenti i ppm ne zavise od broja meceva, a to su tri kategorije gde je tesno, pa me tu mozda dobijes. Ovo ostalo poput poena, asista i skokova cu verovatno dobiti zbog toga, da. Imao sam srece da ti nema Bila, a moji nisu propustili toliko mnogo utakmica. Kako se kretao rezultat mislio sam da cu ja biti taj koji ce skupljati kategorije, ali ako se ne desi nesto nepredvidjeno trebalo bi da uzmem minimum sedam, zbog broja meceva..

 

Biranje Hardena ispred Jokica mozda mi na kraju bude los potez. Valjda ce se covek konsolidovati malo.

Edited by major josip
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...