Jump to content

C liga NBA fantasy 2020/2021


Recommended Posts

21 minutes ago, major josip said:

 

Kažu povreda, pa odlučeno da ipak propusti za svaki slučaj, iako se regularno zagrevao. Mada me ne bi čudilo ni da je trejd u pitanju.

 

Ako je ovo drugo, navijam za Toronto ukoliko je moguće(nevezano za njegovu fantazi vrednost). :classic_biggrin:

 

Uf to bi skenjalo VanVlita kog imam u drugoj fantazi ekipi ili bi ga i trejdovali za VanVlita? 

Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, propolis said:

 

Rekao bih da si prezadovoljan 😎

 

Hahahaha ispade kao da sam izdžinksovao solidno.

Dejvis je odigrao loše, a Džordž je poludeo, da su odigrali svoje prosečne partije bilo bi 6-6-1 kao što sam i mislio da će biti. Imao sam sreće na kraju.  

4 hours ago, Laki Dzep said:

@major josip be gentle 😂😂 

 

prvo sam mislio da me neće, sad jednostavno vidim da je bilo loš draft i da jednostavno n'umem... but its still a lot of fun 😎

 

Ima još dosta da se igra, tek smo krenuli. Bitno je da je zanimljivo 😄

 

 

Edited by major josip
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Meni Klaber bio u sastavu i razmisljam se da li da ga ostavim zbog blokada jer je tu tesno, al reko kad igra Fila sa sedam igraca greota ne propustiti ovu sansu, mada nisam ni sanjao da ce ici preko 20. Imas mnogo vise igraca do kraja nedelje i iskreno jesam mislio da ces mozda da mi se priblizis, ali ovaj ludak skoro 40 poena zabio, a cak je dodao i jos asista i stilova pride. Dao vise nego sva tvoja trojica zajedno, gde je jedan od njih Marej.

 

Ostaju jos bacanja i blokade neizvesne, mislim da tesko mozes da me stignes sada negde drugde. Jos me mozda i tvoji zbog viska meceva caste turnovere. Kako je krenuo duel mislio sam da ce biti tesno, na kraju se ovi moji odvojise nekako.

 

Zanimljivo mi je da sam na kumulativnoj statistici pred ovo kolo bio najbolji u ligi sto se tice suta za 3, a evo drugo kolo zaredom cu vrv izgubiti. Sledece kolo sa Grinom ce mi biti cupavo ako budem bez Sejka, Tobaje i Jonasa, a vrlo verovatno ce tako i biti, barem prvi deo nedelje.

Edited by major josip
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, major josip said:

Meni Klaber bio u sastavu i razmisljam se da li da ga ostavim zbog blokada jer je tu tesno, al reko kad igra Fila sa sedam igraca greota ne propustiti ovu sansu, mada nisam ni sanjao da ce ici preko 20. Imas mnogo vise igraca do kraja nedelje i iskreno jesam mislio da ces mozda da mi se priblizis, ali ovaj ludak skoro 40 poena zabio, a cak je dodao i jos asista i stilova pride. Dao vise nego sva tvoja trojica zajedno, gde je jedan od njih Marej.

 

Ostaju jos bacanja i blokade neizvesne, mislim da tesko mozes da me stignes sada negde drugde. Jos me mozda i tvoji zbog viska meceva caste turnovere. Kako je krenuo duel mislio sam da ce biti tesno, na kraju se ovi moji odvojise nekako.

 

Zanimljivo mi je da sam na kumulativnoj statistici pred ovo kolo bio najbolji u ligi sto se tice suta za 3, a evo drugo kolo zaredom cu vrv izgubiti. Sledece kolo sa Grinom ce mi biti cupavo ako budem bez Sejka, Tobaje i Jonasa, a vrlo verovatno ce tako i biti, barem prvi deo nedelje.

 

iskren da budem, sad sam se opustio skroz, kapiram da mi pikovi ne igraju dobro, marej patos, Mičel skoro ništa, Oubre 😂😂 tako da šta bude biće

 

interesantno je da sve gubim, ali zato dobijam 3pt shots, i protiv tebe i u prethodna dva kola... pravi tank tim, hoću prvog pika sl sezone! 😂

Link to comment
Share on other sites

30 minutes ago, Laki Dzep said:

 

iskren da budem, sad sam se opustio skroz, kapiram da mi pikovi ne igraju dobro, marej patos, Mičel skoro ništa, Oubre 😂😂 tako da šta bude biće

 

interesantno je da sve gubim, ali zato dobijam 3pt shots, i protiv tebe i u prethodna dva kola... pravi tank tim, hoću prvog pika sl sezone! 😂

:classic_biggrin:

 

Pa ne znam..I dalje je pocetak i ne znam jos kako ce ko igrati, tj sta ce se sve desavati pa necu bas da pametujem mnogo jer nisam nikakav fantazi ekspert, skoro da sam ruki kao i ti, ali bih i Micela i Mareja birao da ih zelim sigurno jednu rundu kasnije nego sto su otisli. Ubre...On skoro sigurno nece imati top 50 vrednost, a Kovington ti je bio igrac iz 4. runde kojeg si dropovao, tako da jeste tesko da sada nesto uradis vise, al jbg, mozda Micel i Marej odigraju bolje. Ubre...Ne verujem.

 

Ova seznona nista ne garantuje, dovoljno je jedan, dva tima da imaju nekoga sa kovidom i eto moze odmah da se upropasti neka ekipa. Ja recimo imam dva iz File, dva iz Toronta, dva iz Cikaga, dva iz Memfisa i tako lako mogu ostati bez dva igraca, kao sto ce se i sada vrv desiti. A mnogi ce imati taj problem isto, tako da ce biti potrebno i dosta srece da se ova sezona izgura kako valja...Svakako je specificna.

Edited by major josip
Link to comment
Share on other sites

Mogu odraditii promenu, ako se slazete. Neka se izjasni direktni rival u ovom kolu.  @Boki90 - Sekta Sektasi

 

Trebalo bi i ostali da se izjasne, Shone je odmah reagovao. 

 

Ja sam za to da se izvrsi zamena samo u slucaju kad se na gresku ukaze odmah, a ne posle duzeg vremenskog perioda.

 

edit:

 

Zamena je u 19h kako bi svi ucesnici imali vreme da odgovore.

Edited by Lmx
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

E zbog ovog ja pizdim, planiraš nešto na fantaziju a onda corona odloži meč... uzalud sve planiranje ako moraš sve vreme da budeš uz tel ili komp da bi sve kontrolisao, a ni pored toga ne znaš da li ćeš išta moći da koriguješ

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Laki Dzep said:

E zbog ovog ja pizdim, planiraš nešto na fantaziju a onda corona odloži meč... uzalud sve planiranje ako moraš sve vreme da budeš uz tel ili komp da bi sve kontrolisao, a ni pored toga ne znaš da li ćeš išta moći da koriguješ

Secer, slicno kao u Pl fantaziju ko igra... sklonim Kat-a sa Ir i onda on ne bude u timu za vcrs al bude DtD... i onda i Irving odluci da mu se ne igra ni veceras..

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...