Jump to content

ATP Finals


zoe Bg

Recommended Posts

 

1 hour ago, Keira said:

Izvinite Nadalovi navijači ali msm ovaj šorc :roflmao:

 

 

Upravo sam htela da napisem, zasto su malog Diega stavili zadnjeg u red pa jos ispred njega visokog Zvereva da bude jos uocljivije koliko je mali, a desno u prvi red nacalili Nadala u kupacim gacama :lol_2: samo mu fale suncane naocare 😎 i peskir preko ramena pa da krene na plazu🏖️

A mozda je inspiracija dosla od Wawinog RG sorca u kojem je podigao prvi GS pehar🤔 mozda se i Nadalu posreci u ovim gacama da osvoji prvenac na zavrsnom :18:

1 hour ago, vanjabarsa said:

 

meni sad cudno kad ugledam ljude bez maske 😞

Me too 😟

Link to comment
Share on other sites

Šta da se radi.  Diego srčanošću nadoknadjuje nedostatak visine.

A poređali  su ih po grupama i rankingu u okviru grupa. Ako je ovo prava fotografija a u odnosu na prvu   (liči da jeste), suštinski jedini mogući izbor. Da stoje na propisanoj  distanci a svi stanu u kadar.

Zamislmo da su Diega postavili bilo gde drugde , bilo bi opet čudno. Izuzev da je u grupi London ( Nadal Thiem, Rublev, jedino je Stef džin). Čak i Novak izgleda relativno nizak u odnosu na Zv/Med  u toj grupi.

 

A Nike, ko Nike. Kompas izgleda da su odavno izgubili. Nasumični šareniš, ništa sa ničim, kontrast radi kontrasta  im je postao pravi fetiš. Koliko tu Nadal ima reč.,ne bih znala, vrv ima, nekim delom . A da se ne ponavljam  meni najviše upada u oči age inappropriate oprema u njegovom slučaju.  Dok je bio mladji capri pantalone a sada šortsevi sve kraći i uži...

Ovde neka teška zelena boja razbijena ružnom nijansom violet , pa tačkice. Pa dizajn maske ...

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, wwww said:

bas je lepo sto nema linijskih sudija (ni chelendzera): Tsitsipas upravo hteo da odradi svoj standardni potez da dovodi u pitanje ispravno zvanu loptu, ali nece da moze! :classic_biggrin:

A Viško  samo kuka:classic_biggrin:  Nikako ne može da se pomiri sa činjenicom da će ELC vrlo brzo zameniti linijske

 

 

Podloga je mogla biti brža. Za sada Stefanosa spašava servis, iz igre pravi dosta grešaka. 

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, alcesta said:

Neću više gledati Kolhofa u dublu, sve vreme meča mi se motao po glavi kuglof, i još ne mogu da ga izbacim  :frusty:

 

:roflmao:

 

Ako želiš odagnati misli, zaviri u spoiler

 

Spoiler

ali pazi, ne jamčim da ćeš baš skroz odagnati te misli

Spoiler

a možda ti bude i gore

Spoiler

onda bolje ipak ne otvaraj spoiler

Spoiler

Ipak otvaraš? Pa dobro, upozorio sam te

Spoiler

spacer.png

Spoiler

sama si kriva :classic_biggrin::classic_tongue:

 

 

 

 

 

 

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

pa ne crkava to tek tako lako. a za sve sto se pokvari imaju rezervni delovi :wicked::classic_biggrin:
Ali moze da crkne, kao i svaka masina...pa imaju rezervni delovi, ali nece valjda da prekidaju mec na ko zna koliko zato sto je ovo crklo...
Dakle, ne menjajte linijske sudije [emoji41]

Prosuo Cicipas ovaj TB
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Boxy said:

Ali moze da crkne, kao i svaka masina...pa imaju rezervni delovi, ali nece valjda da prekidaju mec na ko zna koliko zato sto je ovo crklo...
Dakle, ne menjajte linijske sudije emoji41.png

Prosuo Cicipas ovaj TB

kako ti malo poverenja imas u tehnologiju!  c, c, c...

:classic_biggrin:

(zamisli da su svi inzenjeri imali tako malo poverenja u tehniku/tehnologiju - jos uvek bismo se vozili kocijama i nocu sedeli uz svece)

Spoiler

:wicked::classic_biggrin:

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, Abudžaba Dabila said:

 

:roflmao:

 

Ako želiš odagnati misli, zaviri u spoiler

 

  Reveal hidden contents

ali pazi, ne jamčim da ćeš baš skroz odagnati te misli

  Reveal hidden contents

a možda ti bude i gore

  Reveal hidden contents

onda bolje ipak ne otvaraj spoiler

  Reveal hidden contents

Ipak otvaraš? Pa dobro, upozorio sam te

  Reveal hidden contents

spacer.png

  Reveal hidden contents

sama si kriva :classic_biggrin::classic_tongue:

 

 

 

 

 

 

:Hail:

Ali kako te samo ne mrzi s ovolikim spojlerima :roflmao:

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites



kako ti malo poverenja imas u tehnologiju!  c, c, c...
:classic_biggrin:
(zamisli da su svi inzenjeri imali tako malo poverenja u tehniku/tehnologiju - jos uvek bismo se vozili kocijama i nocu sedeli uz svece)
Spoiler

:wicked::classic_biggrin:

 



Kad se pogleda koja mi je struka, ovo ne moze biti dalje od istine [emoji16]
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, Boxy said:


 

 


Kad se pogleda koja mi je struka, ovo ne moze biti dalje od istine emoji16.png

 

 

Ako je ona koja mislim, sjetih se dobrog spuštanja jednog i danas aktivnog forumaša na topicu o Crvenoj zvezdi čini mi se gdje ga je (tog forumaša, koji btw ne navija ni za Zvezdu ni za Partizan) jedan drugi forumaš priupitao: "TI si grobar?" a ovaj mu odgovorio "Nisam, informatičar sam". :classic_biggrin: (za one koji ne znaju Grobari su navijači Partizana)

Edited by Abudžaba Dabila
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...