Jump to content

ATP Finals


zoe Bg

Recommended Posts

4 minutes ago, alcesta said:

Ludilo od meča.

Bio je Tim u tom položaju ne tako davno u finalu USO, kao i Zverev :classic_biggrin:

A ne znam što bi ovo bio kraj jedne ere, nisu ni prošle godine "matorci" igrali finale, niti su ga osvajali u zadnje vreme.

Ipak mislim da će Rafa ovo izvući, on ima manje oscilacija čak i kad igra lošije.

 

nema govora o kraju jedne ere dokle god imamo bar 1 matorca u 3 od 4 GS finala

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Bravo Danil, potpuno zasluzeno.

 

Bolji igrac je dobio ovo danas. Iako je Nadal imao priliku da resi rutinski u 2 seta, zasluzio je ovo Medvedev. Nadal je dosta pametno pristupio mecu, dosta koristio slajs, ali je na kraju to Danil okrenuo u svoju korist i tako i napravio kljucni brejk, ubacio Nadala u tu slajs rutinu i iznenadio ga izlaskom na mrezu.

 

Mogu da se slozim sa Viskom da ovako na neki nacin pocinje nova era. Naravno, to ne znaci da ce Medvedev i Tim stalno da dobijaju ovu dvojicu staraca, ali ja na njih uopste ne gledam na autsajdere u tim mecevima, vec kao potpuno ravnopravne.

 

Bice vrlo zanimljivo videti kako ce da se odvija 2021. , ali mogu da se kladim da big3 zajedno nece uzeti vise od 2 slema.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Just now, wwww said:

urnisao Endi i Novaka i Rafu svojom prognozom :lol_2: (prognozirao da ce oni pobediti, kao i pre neki dan kad je predvideo Novakovu pobedu nad Medvedevim). Monf sva tri puta pogodio pobednika. Zna covek znanje :classic_biggrin::lol_2:

 

Jedva cekam sutrasnju emisiju, unistice ga od zezanja :lol_2:

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, alcesta said:

Rafa servirao za pobedu, Novak imao 4:0 u odlučujućem TB, nijednog nema u finalu.

 

Da mi je netko rekao da će se nešto od ovoga dogoditi, ne bih mu vjerovao ni pod razno, a evo, dogodilo se oboje. Zasluženo Medvedev, puno bolji igrač je bio danas. Mislim da je prolaz Medvedeva u finale mnogo bolja opcija za neutralne promatrače, imat ćemo finale, jer da je Rafa nekako dobio ovaj treći set, ne znam kako bi sutra stajao na nogama.

 

Izdanja Rafe na ovom WTF-u (ako gledamo kronološki)  me podsjetila na onaj GOT horse meme.

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...