Jump to content

B Liga NBA Fantasy 2020/2021


djole

Pitanjca  

22 members have voted

  1. 1. Broj IR mesta

    • 3
      15
    • 3 + dodatno bench mesto
      6
    • 4
      1
  2. 2. Format lige - broj PO mesta

    • 12 ekipa u PO (4 runde)
      14
    • 8 ekipa u PO (3 runde)
      8
  3. 3. Igranje u pare (500 rsd po timu)

    • Da
      13
    • Ne
      9


Recommended Posts

On 12/16/2020 at 1:41 AM, Zvezdinho said:

 

Moze kod @RatzenStadt da bude coowner Davai ako izvisi, trazi covek a niko se ne javlja.

 

 NE MOZE JER JE USPOSTAVIO KONTAKT SA LUKAKOM, sta ti nije jasno ? Ti si imao svoju fransizu i ostavio je, sad si Xpertova podguzna muva. Ovaj covek krece iz pocetka, mogao je i iz C, ali steta je da tracimo takav talenat na C ligu, a Racen je trazio coownera i slozio se sa mnom. Sta ti nije jasno vise ?

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, delgado said:

 

 NE MOZE JER JE USPOSTAVIO KONTAKT SA LUKAKOM, sta ti nije jasno ? Ti si imao svoju fransizu i ostavio je, sad si Xpertova podguzna muva. Ovaj covek krece iz pocetka, mogao je i iz C, ali steta je da tracimo takav talenat na C ligu, a Racen je trazio coownera i slozio se sa mnom. Sta ti nije jasno vise ?

 

Nije mi jasno da najveca podguzna muva od svih podguznih muva  nekome prica da je podguzna muva ( tako se kaze za nekog ko je promenio najvise coownera i nikada nije imao svoj tim, mada ti si bio maskota , tako su te zezali). Ako tebi nije jasno da je to  potencijalni sns sukob interesa i da postoji sumnja da ce da ti namesta sns tendere ( trejdove)  onda meni nije jasno kako to tebi nije jasno. Plus lik je dosao tek sad nije pisao uopste sto izaziva sumnju ( mozda nepravedno, ali izaziva sumnju). I zasto se toliko nerviras, nek covek izabere izmedju vise kandidata ( ako ih bude) ko mu najvise odgovara. Ili to tebi odgovara da lik ko je tebi blizak bude uglavljen u jos jedan tim.

 

A @RatzenStadt neka radi kako hoce, ja sigurno ne mogu nista da mu zabranim, ali ja cu da kazem sta imam da kazem, ma koliko koristio velika slova i ponasao se nekulturno i ma koliko te to nerviralo i ako ne shvatam zasto te to nervira. 

Edited by Zvezdinho
Link to comment
Share on other sites

Dobro, ajmo polako 😄 koliko tacno kola ima ova sezona? Mozda bi mogli da igramo i poslednja dva ako treba da ubacimo i Davaia. Sezona je skracena, kapiram da nece da bude toliko odmaranja kao prethodnih u poslednjim kolima. Plus, ta dva kola bi bila za polufinale i finale, kad je prakticno vec reseno ko ide u A. Realno je manje bitno ko osvaja trofej u B ligi

Link to comment
Share on other sites

Jbg, žao mi je što sam napravio zbrku.
Ja stvarno pre tog 12.12. nisam bio u stanju da se javim.
Tu sam već par godina, nikad afk, mislio sam da će biti isto kao lane.
Tho, ako ćemo o probijanju rokova, ovaj ortak je isto zakasnio na 2 poslednje prozivke da se javi!?
Možda jeste u dm, da ne grešim dušu...

 

Malo je neprirodno neparno, ali ako nema bolje rešenje - što da ne.

Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, Zvezdinho said:

 

Nije mi jasno da najveca podguzna muva od svih podguznih muva  nekome prica da je podguzna muva ( tako se kaze za nekog ko je promenio najvise coownera i nikada nije imao svoj tim, mada ti si bio maskota , tako su te zezali). Ako tebi nije jasno da je to  potencijalni sns sukob interesa i da postoji sumnja da ce da ti namesta sns tendere ( trejdove)  onda meni nije jasno kako to tebi nije jasno. Plus lik je dosao tek sad nije pisao uopste sto izaziva sumnju ( mozda nepravedno, ali izaziva sumnju). I zasto se toliko nerviras, nek covek izabere izmedju vise kandidata ( ako ih bude) ko mu najvise odgovara. Ili to tebi odgovara da lik ko je tebi blizak bude uglavljen u jos jedan tim.

 

A @RatzenStadt neka radi kako hoce, ja sigurno ne mogu nista da mu zabranim, ali ja cu da kazem sta imam da kazem, ma koliko koristio velika slova i ponasao se nekulturno i ma koliko te to nerviralo i ako ne shvatam zasto te to nervira. 

 

 Nemoj da me poredis sa sns kadrom, je l ti jasno?

Link to comment
Share on other sites

Pa ti si rekao da nemas nista protiv njih u jednom postu pre nekoliko meseci, a ovo sto pokusavas da uguras verovatno  buduceg kuma ( tako si ti rekao)  na mesto coownera u drugi tim preko veze je modus operandi SNS-a. A te pretnje i te fore  to mozes nekome drugom da prodajes.

 

Ja sam samo video da Davai mozda nece da ima tim da igra u tom trenutku i rekao mu da Raca trazi coownera vec nekoliko nedelja i da ako hoce nek vidi sa njim i ja dalje sa time nemam nista. Davai pise na forumu, igra nba fantazi duze vreme, poznat je ljudima. Nemam nista ni protiv tvog cimera, samo je  sumnjivo da neko ko ovde nije pisao i nije igrao fantazi ulazi na tvoju preporuku u drugi tim u istoj ligi. Zamisli da sam ja tako nesto predlozio kao ti, pa svima bi bilo sumnjivo i pobunili bi se.

 

I nemoj vise ovde da pises oko ovoga , unistavamo ljudima temu.

Edited by Zvezdinho
Link to comment
Share on other sites

  • nlavrnja unpinned and locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...