Jump to content

B Liga NBA Fantasy 2020/2021


djole

Pitanjca  

22 members have voted

  1. 1. Broj IR mesta

    • 3
      15
    • 3 + dodatno bench mesto
      6
    • 4
      1
  2. 2. Format lige - broj PO mesta

    • 12 ekipa u PO (4 runde)
      14
    • 8 ekipa u PO (3 runde)
      8
  3. 3. Igranje u pare (500 rsd po timu)

    • Da
      13
    • Ne
      9


Recommended Posts

Deluje da je ovo malo za Doncica, bukvalno jedina prednost koju ostvaruje Upswing Eagles su ofanzivni skokovi i FG, ali ok, necu da udaram veto jer nije bas tragican trejd 😄 Meni samo nije jasno zasto ljudi ne napisu ovde da su spremni da trejduju igrace tog kalibra, za Doncica bi sigurno dobio bar jos 3-4 ponude, pa ako je Ejton Rozir najbolje, masala.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Ma kakav veto.

Allow

 

Mile gori no sto je bio. Pojacava se u asistencijama, a tu je pre trejda bio fazon 5ti od pozadi. (Dobro mozda 8mi)

Donchic nema ni stl ni blk to je sve izgubio trejdom, ne znam zasto svi ignorishu te 2 kat a vrednuju se isto kao DD i TD

 

 

Dobi poene, TD i asist (najvishe)

Izgubio Oreb, blk i fg%

 

I mnoogo vishe TO al ajde to ne gledamo

 

 

Allow kao kuca

 

 

Sent from my SM-G965U using Tapatalk

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Squabbit said:

Ma kakav veto.

Allow

 

Mile gori no sto je bio. Pojacava se u asistencijama, a tu je pre trejda bio fazon 5ti od pozadi. (Dobro mozda 8mi)

Donchic nema ni stl ni blk to je sve izgubio trejdom, ne znam zasto svi ignorishu te 2 kat a vrednuju se isto kao DD i TD

 

 

Dobi poene, TD i asist (najvishe)

Izgubio Oreb, blk i fg%

 

I mnoogo vishe TO al ajde to ne gledamo

 

 

Allow kao kuca

 

Malo te statistika potkopava tu 😄 Doncic ima 1 ukradenu po mecu, ova dvojica 1,6 zajedno. Doncic 0.7 blokada, ova dvojica 1.5. TO Doncic 4.2 naspram 3.7 ovih. To su slabe razlike koje se nadoknade sa FA, cak i sa ovog naseg trzista 😄. Uostalom, Doncic je drugi na rater-u, Ayton 25-ti, a Rozier 56-ti. Rekoh da veto necu da udaram, ali kako god da okrenes sigurno je mogao da dobije bojlu ponudu za Luku da je samo bacio udicu ovde.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

 
Malo te statistika potkopava tu [emoji1] Doncic ima 1 ukradenu po mecu, ova dvojica 1,6 zajedno. Doncic 0.7 blokada, ova dvojica 1.5. TO Doncic 4.2 naspram 3.7 ovih. To su slabe razlike koje se nadoknade sa FA, cak i sa ovog naseg trzista [emoji1]. Uostalom, Doncic je drugi na rater-u, Ayton 25-ti, a Rozier 56-ti. Rekoh da veto necu da udaram, ali kako god da okrenes sigurno je mogao da dobije bojlu ponudu za Luku da je samo bacio udicu ovde.
Ma kakav rater. Nemoj to da gledas. Pokvaren je. I jos nesto to je ko sta ima, ja pricam ko bi sta "trebalo" da ima. Ne idemo u nazad no u napred. Sad sto je to domen sta ce biti ako bude bilo-to je druga stvar

4 kat izgubio 4 dobio. Ja pishem na osnovu toga jakv mu je tim da nije dobro kombinovao. Nije ojacao ni 1 dominant kategoriju vec je te kat smanjio.

Sent from my SM-G965U using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Squabbit said:

Ma kakav rater. Nemoj to da gledas. Pokvaren je. I jos nesto to je ko sta ima, ja pricam ko bi sta "trebalo" da ima. Ne idemo u nazad no u napred. Sad sto je to domen sta ce biti ako bude bilo-to je druga stvar

4 kat izgubio 4 dobio. Ja pishem na osnovu toga jakv mu je tim da nije dobro kombinovao. Nije ojacao ni 1 dominant kategoriju vec je te kat smanjio.

Sent from my SM-G965U using Tapatalk
 

 

Nije rater pokvaren, samo uzima u obzir i propustene utakmice, sto isto ima logike jer dzabe ti bolji igrac ako presedi na IR pola sezone. E sad sta bi neko trebao da ima - jbg mnogi se zajebu u proceni 😄 uostalom, ako cemo sta treba da ima, i Doncic ima prostora za vise TD-ova i vise od 2.2 trojke po mecu koliko ima. Takodje ja se nisam bas udubljivao u to da li su ucesnici u ovom trejdu dobili sta im treba koncepcijski, cisto sam gledao sa vrednosnog stanovista i ubedjen sam da je Clutch mogao vise da dobije da je najavio da je Doncic dostupan. Nista vise 🙂

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Squabbit said:

Jb se. Stoji sve. 🙂

Pogotovo da je mogao vishe. Samo, glupo je malo dogovoriti se sa nekim i onda slati poruku na forum. Dajem igraca da cujem sta su ponude. 🙂

 

S jedne strane jeste malo glupo, s druge strane i nije 😄 posebno kad trejdujes top 10 igraca i osim ako imas bas zacrtano sta zelis i to dobijes, ne vidim problem da napises u poruci zainteresovanima da hoces da razmislis i cujes druge ponude. Tako to rade i u NBA jbg 😄 

Link to comment
Share on other sites

  • nlavrnja unpinned and locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...