Jump to content

B Liga NBA Fantasy 2020/2021


djole

Pitanjca  

22 members have voted

  1. 1. Broj IR mesta

    • 3
      15
    • 3 + dodatno bench mesto
      6
    • 4
      1
  2. 2. Format lige - broj PO mesta

    • 12 ekipa u PO (4 runde)
      14
    • 8 ekipa u PO (3 runde)
      8
  3. 3. Igranje u pare (500 rsd po timu)

    • Da
      13
    • Ne
      9


Recommended Posts

3 hours ago, Squabbit said:

Au bre@vladaboss90 ja te krstim a ti prdis....
c73a24e15e103284e016f45a464d8288.gif

Sent from my SM-G965U using Tapatalk
 

 

Nije do mene 😄 ja imam jednu od boljih nedelja od pocetka, al ovi tvoji se ne daju 😄 drugi si u def skokovima iza mene ove nedelje, a fale ti Nurkic, Carter i Anunoby 😄 svaka cast, sta da se kaze.

On the bright side, Boucher vezao dve odlicne tekme opet. Zato me zakopao sa bacanjima 😄 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

 jako bitna pobeda protiv djoleta, moglo je da bude i 6-6-1  na kraju da su se poklopile neke asistencije.Sada protiv [mention=326]Gaga[/mention] koji je u naletu
djole srecno u nastavku sezone imas ekipu za po
E pa Mile na kraju te i posra malo [emoji14]

Dobi fg% za 0.003 i asistencije za jednu. Sjeba me što sam juče ceo dan bio van kuće i znao sam da ću zaboraviti da pogledam vesti za fantazi pa sam iz predostrožnosti ostavio Karija na klupi a i Maledon mi ostao na IR... dok mi je u isto vreme igrao Moćni Chuma Okeke...

Jbg kad sam glup, sad bi bilo nerešeno.

Čestitke svakako, masu zajebana ekipa. U potencijalnom plejof duelu nisam siguran uopšte koja bi bila sedma kategorija za koju bih mogao da se pošibam.
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Mile1 said:

 jako bitna pobeda protiv djoleta, moglo je da bude i 6-6-1  na kraju da su se poklopile neke situacije Sada protiv @Gaga koji je u naletu
djole srecno u nastavku sezone imas ekipu za po

Nema od mene nista za sledecu nedelju,imam mnogo manje utakmica od tebe.Da se izgubi pristojno ako bude moglo.

 

Inace,opet sam zasrao draft,uzeo dam najgoreg igraca u 1 rundi.Fuck.

Edited by Gaga
Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, Squabbit said:

Vlado, kao sto rekoh 5 meni dosta...
Mogao sam da maznem jos 1 da je jimmmeeey imao 3D, ali o5 i kandzicu je mogao da zatrpa pa odoshe poeni i ppm tebi.

Izvukoshe me losi momci iz Det sinoc

 

Svaka cast za borbu, nisam ocekivao da ces da doguras do 5 kat 😄

 

Idemo dalje, krece se moja ekipa u pozitivnom smeru. Inace, dajem 2 za 1 ako neko zeli nesto da ponudi 🙂

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, realno *w said:

Čestitke  @Nicklord & @Ta'veren

 

Previše izostanaka i praznih partija za bolji rezultat. Računao sam još na asistencije, ali se povredi Konli i to je bilo to, na kraju izgubim za jednu.

I bacanja su bila egal do sinoć, onda me tu "završi" Fox sa laganih 4-8.

 

 

 

 

 

Korona nastavlja da upropaštava serije ali sreća jednom i na našu sreću 😄

 

 

Link to comment
Share on other sites

E jbs ga prihvaceno je. nema nazad sada.
Meni su kljucne naredne 3 nedelje ako hocu u PO. 
A centra nemam.. igram konstantno sa 3 (a sve 3 top 60-70 pikovi) manje igraca...

nece me kenjati FA kao zadnje 2 nedelje, prosto nema toliko da se izabere
 

Nek' ide civot, iako donosi bolje od njih (ako gledamo value) ja moram da imam jos nekog igraca sa konstantnom produkcijom kakvom takvom

Link to comment
Share on other sites

Mislim da malo potcenjujete Williamsa, imace gomilu prostora on sad kad je i Markanen out na duze. Vec se vidi trend u poslednjih nekoliko utakmica. No, svakako je Squab sam birao paket, bukvalno.

 

E sad, treba meni nesto korisno pod kosem. Moze Coby White, ili Coby White + osoba x. Moze i neka druga kombinacija, spreman sam da saslusam ponude.

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • nlavrnja unpinned and locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...