Jump to content

B Liga NBA Fantasy 2020/2021


djole

Pitanjca  

22 members have voted

  1. 1. Broj IR mesta

    • 3
      15
    • 3 + dodatno bench mesto
      6
    • 4
      1
  2. 2. Format lige - broj PO mesta

    • 12 ekipa u PO (4 runde)
      14
    • 8 ekipa u PO (3 runde)
      8
  3. 3. Igranje u pare (500 rsd po timu)

    • Da
      13
    • Ne
      9


Recommended Posts

14 hours ago, next said:


Pakao bukvalno. Zato i zakukah za Tauranom...

 

4 hours ago, Mile1 said:

Ziv je Ejton umro nije

Vlada napravio odlican ubod sa Princeom

 

 

Dobro, juce je odigrao gomilu minuta zbog produzetaka, ali bio je u regularnom delu samo. Inace sam se cak razmisljao da iskoristim waivera na njega, ali posto sam prvi na listi pozvao sam druga da me savetuje, a ovaj mi rekao si lud 😄 sreca niko ga nije uzeo, pa sam onda jos cekao da pocnu utakmice, vidim sad da ga je next hteo, mogao sam i ja da zakukam 😄 

 

Inace, za sad dobra sorka sa Realnim, deluje da ce biti interesantno, makar dok Jokic ne odigra svoje b2b za vikend 😄 Boucher se juce raspao, no dobro, decko je u top 20 na rateru, ima pravo na kiks 😄 Simons ni do DD, Plumli na skok od DD, moglo je i malo bolje, ali ajde da ne budem alav. 

Link to comment
Share on other sites

Ma mene sjebalo baš to što su počele utakmice ranije. 😄 Nego ja debil prvo uzeo MCWa da ga munem na IR pa da onda dodam Taurana kad prc, ne mogu MCWa na IR dok se ne otključaju promene jer su krenule utakmice. I dok ja odlučih u narednih 10-15min koga drugog da otpustim ode Prince. 😄 Msm ne očekujem ja bogzna šta od njega ali dobar bi bio da zakrpi pošto imam 6 i po krštenih igrača.

In other news, zanimljiv mečap sa @Mile1 , biće tvrda borba do samog kraja nadam se...

Edited by next
  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Miki28 said:

@djole prikoci nalo covjece, sta si se razgoropadio?😂😂😂

 

hahaha realno gledano Miki, nije da su se moji nešto razgoropadali, nego ti imaš i loš raspored a i slabo igraju tvoji ove nedelje

 

ove moje brojke da se uporede s nekim drugim timom koji vodi ove nedelje, to bi bio neki egal meč

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Sabonisu falila jedna asistencija za td steta. Brown pokidao 42pts 9sk

Protiv bilo koga sem realnog bi uzeo makar 9 kategorija 😂

Odlicnu ekipu ima next bice jedan od glavnih kandidata za A ligu, bas me cudi njegov dosadasnji plasman

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Mile1 said:

Sabonisu falila jedna asistencija za td steta. Brown pokidao 42pts 9sk

Protiv bilo koga sem realnog bi uzeo makar 9 kategorija 😂

Odlicnu ekipu ima next bice jedan od glavnih kandidata za A ligu, bas me cudi njegov dosadasnji plasman


I to je imao 9 asistenicija ja mislim u već trećoj četvrtini tako da hvala Sabonisu na milostivosti.

Ja ću skromno da verujem u ovo i da nije džinks 😛 Ali ipak mislim da ti dobijaš do kraja gledajući raspored...

A za bolji plasman jbg. malo loše odluke, malo povrede i eto. Nadam se da izvadim feleke do kraja pa da se pošibam za prolaz.

Edited by next
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Mile1 said:

 

Protiv bilo koga sem realnog bi uzeo makar 9 kategorija 😂

 

 

1 hour ago, Manu said:

 

Protiv mene bi uzeo 6, ali mozda se to tako kaze, nemam pojma.

 

Inace nisi cestitao pobedu nextu i dalje

 

I protiv mene isto 3, ali da, to je to

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • nlavrnja unpinned and locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...