Jump to content

B Liga NBA Fantasy 2020/2021


djole

Pitanjca  

22 members have voted

  1. 1. Broj IR mesta

    • 3
      15
    • 3 + dodatno bench mesto
      6
    • 4
      1
  2. 2. Format lige - broj PO mesta

    • 12 ekipa u PO (4 runde)
      14
    • 8 ekipa u PO (3 runde)
      8
  3. 3. Igranje u pare (500 rsd po timu)

    • Da
      13
    • Ne
      9


Recommended Posts

13 minutes ago, djole said:
32 minutes ago, Mile1 said:
Kakva je kesa Bogdan Bogdanovic trejdovao bi ga za Pj Fuckera

Možeš da biraš između Delona Wrighta i Redicka

 

Just now, mr clutch said:

Dam ti Dvajtela Pauela za Bogija 😜

 

Niste skontali, poenta je u pljuvanju. Neće ga dati naravno ni za ozbiljnije ponude :default_coffee:

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Što se tiče platforme - apsolutno podržavam!

 

Igram espn 10 godina, ali od prošle godine i yahoo i mnooogo je bolje, imo. 

 

Plusevi:

1. Brz i praktičan UI = bolji user experience

* nema loadovanja po 5 sekundi za svaku sitnicu, nego sve cap cap

2. Ažurnost

* mnogo brže idu apdejtovi informacija, pozicija itd.

3. Šira paleta pozicija

* većina igrača ima 2 funkcije, nije zatucano ko na espn da neko celu sezonu stoji zakucan na SF, a irl igra na PG... bliže je realnosti, gde više ni nema fix pozicija toliko

4. Draft tool

* 100× praktičniji, kako sa deska, tako i sa fona. Sem sentimentalnog zvuka biranja, espn ne može ni da se poredi više, tbh

5. Analitika

* za ljubitelje statistike, milina... sem suvih proseka ima raznih paleta za analiziranje vašeg tima, od advanced statsa do projectionsa itd. dakle, sve ono što biste išli na roto ili na bball reference, sada imate na jednom mestu

 

Minusevi:

1. Basic design

* izgleda malo kao da ste ušli na email, ko ima yahoo zna o čemu pričam

2. Pregled svih rezultata kola

* nema da se odjednom vide detaljno sve kategorije iz svih tekmi, nego mora da se udje na svaki matchup da bi se videlo gde se lomi... srećom, jako je brzo

3. Nepotrebni srednji status

* apdejtovi idu brže, ali kad su povrede u pitanju postoji komplikacija: ako igrač ne igra to veče = DTD, ako ne igra 2 do 3 tekme onda je OUT, ali tek ako ne igra 3+ utakmica dobija INJ znak i tek tad može na IR... no, makar unapred znaš šta da očekuješ, automatizovano je

4. Transferi

* ne mogu da se vrše bilo kad, nego ako su tekme počele - mora da se čeka 9 ujutru (to im je kao neki fair play!?)... ne važi za igrače koji ne igraju to veče, oni mogu bilo kad da se menjaju... plus, default im je da svi transferi moraju da se claimuju dan ranije (kao i waiveri, samo bez trošenja waiver pozicije), pa mora komesar da stavi na 'daily' opciju, da bi transfer mogao istog trenutka da se realizuje, a ne da se čeka idući dan

5. Settings

* iako sami settingsi imaju možda i više opcija, podigara itd... manje može da se customizuje, npr za broj učesnika u plejofu ne može koliko ti želiš, nego koliko ti yahoo predloži (npr za ligu od 16 može 4,6 ili 8 ekipa u po, ne može 12) 

 

Znači eto, sasvim realno sam dao uporedni prikaz espn i yahoo, možda sam mogao da kažem koju reč i o njihovim apps (obe su bzv), ali već sam dovoljno uzeo prostora. 

 

Yahoo = 9/10 (app 7-/10)

Espn = 7/10 (app 7+/10)

 

Jbg, speed matters. 

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Brate, ako je design presudan, uzmeš instaliraš basketball manager ili pikaš myleague u 2k.

 

I meni je stari espn bio zakon što se toga tiče, dok je ovo novo sterilno čak.

 

Anytime, anywhere bih izabrao brzinu i praktičnost (i analitičnost) više nego neki usrani dizajn!? Navikneš se brzo i zaboraviš. 

 

Znaš, to mi je malo ono kao što se naše žene full šminkaju za ulazak u autobus u 7 ujutru do posla... Spolja kao lepo i skupo, dok je u džepu 100 dinara, a u duši rupa. 

Link to comment
Share on other sites

Ne zanima me izgled,nego da platforma radi,jebote,lik ne igra od pocetka sezone,gubim po igraca svaki put koga bi mogao da ubacim dok je on na ir,ali ne,espn ga vodi dtd od 22 decembra.

 

 

Edited by Gaga
Link to comment
Share on other sites

Yahoo ima bolje cdn servere. 

Kako klikneš na nešto, otvara u roku od 2 milisekunde, dok espn ima duži loading time. Hajde, možda nije 5 sekundi, ali jeste 2. Ok, možda si se ti na to navikao, ali možda je to jer ne znaš za bolje. 😜 Nekome ko klikne dnevno na 1000 linkova znači tih par sekundi, šta drugo da ti kažem. #živbio

Link to comment
Share on other sites

Verujem da je yahoo bolji ali meni baš užasno teško da se naviknem na onaj dizajn i potpuno razumem o čemu realni priča. Iako recimo pikamo NFL fantazi tu i potpuno je isti dizajn, skroz mi je nekako neprirodno kad vidim NBA :D

 

Mada jbga, kapiram da je to stvar navike, verovatno bi se relativno brzo prilagodili.

Link to comment
Share on other sites

  • nlavrnja unpinned and locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...