Jump to content

B Liga NBA Fantasy 2020/2021


djole

Pitanjca  

22 members have voted

  1. 1. Broj IR mesta

    • 3
      15
    • 3 + dodatno bench mesto
      6
    • 4
      1
  2. 2. Format lige - broj PO mesta

    • 12 ekipa u PO (4 runde)
      14
    • 8 ekipa u PO (3 runde)
      8
  3. 3. Igranje u pare (500 rsd po timu)

    • Da
      13
    • Ne
      9


Recommended Posts

  • 2 weeks later...
6 minutes ago, Nelson Bighetti said:

Ostavio bih tim nekom ko je raspolozen da przi ozbiljno i uvede Workerse u najvisi rang.
Ne znam sta je procedura pa hajde da to obavimo regulare da ne bi posle bilo problema za novog vlasnika.

 

Najbolje nekom delgadovom cimeru, taman da moze da se trejduje ko prosle godine :s_d::whistling:

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Pa generalno nema ostavljanja franšize, ide se po redu, ubacićemo nekoga iz C onda ako nemaš uopšte vremena da igraš.

 

 

Tako treba da se reši i situacija sa Ratzenovom franšizom od naredne sezone s obzirom da je jasno da čovek nema vremena da bilo kako učestvuje u igranju. Glupo je da neko ko je juče došao na forum dobije automatsko mesto u A ligi.

  • Like 2
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
On 7/29/2021 at 5:32 PM, djole said:

Pa generalno nema ostavljanja franšize, ide se po redu, ubacićemo nekoga iz C onda ako nemaš uopšte vremena da igraš.

 

 

Tako treba da se reši i situacija sa Ratzenovom franšizom od naredne sezone s obzirom da je jasno da čovek nema vremena da bilo kako učestvuje u igranju. Glupo je da neko ko je juče došao na forum dobije automatsko mesto u A ligi.

 

 Moze, Lukaku preuzima fransizu

Link to comment
Share on other sites

Decko je igrao godinu dana, dosao do 1/4, i sta sad da neko drugi preuzme?
Hoce to, al sutra. 
Svakako nisi ti taj koji se pita, jesi uopste usao u A ligu ? Sto si ljubomoran ? [emoji20] 
Ušao jesam, a i da nisam, nije ni bitno. Nije u redu da neko uleti preko reda u A ligu dok se drugi kidaju.
Link to comment
Share on other sites

Aha, znaci onda i @freethrow ne moze da igra sa @oubrevo. nek ide lepo u C ligu, sto se drugi kidaju

sustina -> stvar je trebalo resavati pre dogadjaja, kako sad nakon godinu dana establishmenta da menjas stvari + Ratzen nikom nije oficijelno predao niti raspustio fransizu, desavalo se i prethodnih godina da mu autopick bira tim, da ispadne u B, pa se onda opet vrati u A.

Cela prosla sezone je jedna velika mrlja i dokazuje koliko je menadzment/Lavrnja kao LM zakazao, pa i Matic kao pomocnik. Ne znam da li si upucen ali nacinjena je jedna velika nepravda prema meni i Maxi tokom sezone bas zbog toga. Al dobro, ako ovaj Bog koga su hriscani i ostali vernici izmisli logicno ne postoji, fantazi bogovi sve vide 😛 

Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, delgado said:

Aha, znaci onda i @freethrow ne moze da igra sa @oubrevo. nek ide lepo u C ligu, sto se drugi kidaju

sustina -> stvar je trebalo resavati pre dogadjaja, kako sad nakon godinu dana establishmenta da menjas stvari + Ratzen nikom nije oficijelno predao niti raspustio fransizu, desavalo se i prethodnih godina da mu autopick bira tim, da ispadne u B, pa se onda opet vrati u A.

Cela prosla sezone je jedna velika mrlja i dokazuje koliko je menadzment/Lavrnja kao LM zakazao, pa i Matic kao pomocnik. Ne znam da li si upucen ali nacinjena je jedna velika nepravda prema meni i Maxi tokom sezone bas zbog toga. Al dobro, ako ovaj Bog koga su hriscani i ostali vernici izmisli logicno ne postoji, fantazi bogovi sve vide 😛 

 

Stvarno si logička misterija.

 

Ratzen očigledno nema vremena da bilo kako učestvuje u fantaziju, što je skroz ok, ali ne može tvoj drugar koji je juče uleteo na forum da preuzme ekipu sam odjednom i igra kao da je njegova.

 

Ovo tvoje poređenje nema nikakve veze, jer free dolazi kao pomoćnik uiniju, nije uini batalio fantazi, al' kao free će da ga zameni.

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Tebra, decko je odigrao celu sezonu, 'spasao' tim od autopick drafta, i sad posle godinu dana igranja i svega da se account da nekom drugom a ono da krene iz C lige?

Izvini, ali ovo je potpuno odsustvo zdravog razuma i logike

Mislim, nek se resi kako se resi, ja stvarno vise necu da se nerviram zbog fantazija posle onih proslosezonskih stvari, gde su ljudi ispali klasicna gamad i zabokrecine, ali ovo tvoje pisanje ne da nema logike... Ko da ga zameni ? Peti iz B ? 17ti iz A iz regularnog dela ? 

- Uostalom, Ratzen je trazio co-ownera, dobio ga, ako zeli da napusti tim logicno je da se tim pripusuje coowneru, situacija nije resena na vreme i to je to. 

Uostalom, on ni  ne igra preko svog email naloga,preko Ratzenovog, tako da eto -> Ratzen i dalje igra i aktivan je. Pusa.

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Zvezdinho said:

Pa tehnicki Ratcen ga nije postavio za coownera nego je ovaj sa njegovog naloga igrao . Nastvavite sa diskusijom :default_coffee:

 

Sto dalje implicira da Racen aktivno igra. Sto dalje implicira -> problem solved 😄 

  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

17 hours ago, Lukaku94 said:

Sto bi rekao Paja Pandurovic nema vise moje tvoje, vase nase sve je to sad nase

 

Sve je to lepo, dok ne dodje instruktor od dziu dzicu i istera Paju iz tima. Kad se koristimo terminologijom iz Porodicnog blaga:s_d:

Edited by Zvezdinho
Link to comment
Share on other sites

  • nlavrnja unpinned and locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...