Jump to content

B Liga NBA Fantasy 2020/2021


djole

Pitanjca  

22 members have voted

  1. 1. Broj IR mesta

    • 3
      15
    • 3 + dodatno bench mesto
      6
    • 4
      1
  2. 2. Format lige - broj PO mesta

    • 12 ekipa u PO (4 runde)
      14
    • 8 ekipa u PO (3 runde)
      8
  3. 3. Igranje u pare (500 rsd po timu)

    • Da
      13
    • Ne
      9


Recommended Posts

9 hours ago, Gaga said:

Nestvarno koliko je Djole imao srece u zadnje 2 runde.

 

 

Istina.

 

Ajde protiv Manua, nije mu igrao Harden, ali to je bilo i od ranije, ali protiv @Oštricom brijača, baš neverovatna nesreća za njega. Povrede mu se Kemba i White, onda i Giannis propusti dve tekme, a kao šlag na tortu Pop odluči da odmara Poeltla i DeRozana u nedelju... i na sve to ja jedva pobedim. Ozbiljan user.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, Drakaris said:

Onaj sto ostricom brija

 

 

Djolo, jel si uzbudjen, sto ces konacno sa elitom da odmeris snage?

 

Elita dolazi u B ligu, tj 5 titula A lige i 4 A finala. I jedna Ostoja titula, pa ti vidi.

Edited by Zvezdinho
  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Zvezdinho said:

 

Elita dolazi u B ligu, tj 5 titula A lige i 4 A finala. I jedna Ostoja titula, pa ti vidi.

 

Cestitke, znaci da ste zasluzili plasman u B ligu. Ajde sad da vas vidimo.

Link to comment
Share on other sites

Cestitke svima koji su se plasirali u visi rang!
Jeste da nisam imao srece u poslednjem duelu, ali u poslednje vreme nista ne stizem da pogledam, sem ponekad Denver ujutru rano kad ustanem.
Nije lose ni ovo za prvu godinu u ovolikoj ligi, daleko bolje od ocekivanog. 🙂 Imao sam dosta srece da dobijem prvi pik, ali povrede su me bas ubile tokom sezone.
Nista, svake druge godine je Evropsko prvenstvo, pa nastavi da treniras. 😄 Mozda dogodine nacinim taj poslednji korak.

Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, Oštricom brijača said:

 Mozda dogodine nacinim taj poslednji korak.

Sta to pises, ove nedelje se boris sa Gagom za poslednje mesto za A ligu. Sad vidim i da nisi sinoc ubacio igrace :roflmao:

 

 Na koji nacin se Gaga vraca u elitu... :classic_ohmy:

Link to comment
Share on other sites

On 5/3/2021 at 3:42 PM, djole said:

Istina.

 

Ajde protiv Manua, nije mu igrao Harden, ali to je bilo i od ranije, ali protiv @Oštricom brijača, baš neverovatna nesreća za njega. Povrede mu se Kemba i White, onda i Giannis propusti dve tekme, a kao šlag na tortu Pop odluči da odmara Poeltla i DeRozana u nedelju... i na sve to ja jedva pobedim. Ozbiljan user.

pih her komesar a honorable mention da si mene prosao na x?
nista a?

dooobro, dolazim u A pa cemo videti. Pikiran si ahahahh

Link to comment
Share on other sites

pih her komesar a honorable mention da si mene prosao na x?
nista a?

dooobro, dolazim u A pa cemo videti. Pikiran si ahahahh
Nije tu bilo nikakve sreće, sve taktički proračunato : )
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

17 hours ago, Drakaris said:

Sta to pises, ove nedelje se boris sa Gagom za poslednje mesto za A ligu. Sad vidim i da nisi sinoc ubacio igrace :roflmao:

 

 Na koji nacin se Gaga vraca u elitu... :classic_ohmy:

Auuuu ja mislio da je gotovo. hahaaaaaaa
Nema pojma sta radim, previse obaveza ovih dana, posao i spremanje za slavu.

Probacu nekako da se iscupam u ovim preostalim danim, mada su mi slabe sanse bile u svakom slucaju. Ionako necu moci nijedan mec da pogledam ove sedmice, mozda tek za vikend.

  • Tuzno 1
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

Ti ces da postanes komesar nakon onakvih pokusaja drugarskih prljavih trejdova tek kad ja postanem kapetan od Belu ladju, ili eventualno dobijem 15 meleona u socceru, povecali max dobitak.

Edited by Zvezdinho
Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, Zvezdinho said:

Ti ces da postanes komesar nakon onakvih pokusaja drugarskih prljavih trejdova tek kad ja postanem kapetan od Belu ladju, ili eventualno dobijem 15 meleona u socceru, povecali max dobitak.

Mogao bi i Delgado biti komesar, mislim da je pravi covek da zaustavi malverzacije. Ako ste bas protiv onda, neka bidne Vlada kao drugi izbor.

Edited by Drakaris
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

15 hours ago, Zvezdinho said:

Ti ces da postanes komesar nakon onakvih pokusaja drugarskih prljavih trejdova tek kad ja postanem kapetan od Belu ladju, ili eventualno dobijem 15 meleona u socceru, povecali max dobitak.

 

 Kojih prljavih drugarskih trejdova ? 

  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Onih sto su ti jedno hiljadu puta oborili ove sezone ( dobro jedan ili 2 su mozda i mogli da prodju ali ljudi onda automatik glasaju posto su pre toga xy trejdova bili prljavo drugarski sa cimerom iz sobe i bivaju oboreni).

 

Komesar bi trebao da bude neko koga @djole predlozi i ima u njega poverenje.

Edited by Zvezdinho
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Davai Davai said:

@djole tempirao si formu! 
zanimljiv duel, iako meni jedna od slabijih nedelja, bkv se igra koš-za-koš... srećno do kraja! 🙌

a meni jedna od jačih 😄 ozbiljan sam 😄 

 

da, dobro krljanje. nešto nisam siguran da poene mogu da zadržim tako da mi pored bacanja treba još jedna kategorija, da li skokovi ili ukradene, videćemo. možda i moćni RJ Hampton baci jedan TD 😄 

 

srećno! 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • nlavrnja unpinned and locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...