Jump to content

B Liga NBA Fantasy 2020/2021


djole

Pitanjca  

22 members have voted

  1. 1. Broj IR mesta

    • 3
      15
    • 3 + dodatno bench mesto
      6
    • 4
      1
  2. 2. Format lige - broj PO mesta

    • 12 ekipa u PO (4 runde)
      14
    • 8 ekipa u PO (3 runde)
      8
  3. 3. Igranje u pare (500 rsd po timu)

    • Da
      13
    • Ne
      9


Recommended Posts

Gago, u interesuju svih je da ja budem komesar, veruj mi, radicu bas kako treba da se ove stvari ne desavaju.

Odmah po izbacivanju Kinga, a znalo se da ce attemptovati 1. maj i pisalo je na mnogim sajtovima, trebalo je vratiti transakciju pojedincu.

Ne moze da prodje ovo, pa neozbiljni ste ljudi. 

 

  DELGI ZA KOMESARA ---> PRAVDA I JEDNAKOST ZA SVE. 

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Istina.
 

Josh jedan znak da je espn krsh, mada ovde i roto zakazao. 
 

Nema problema, neka komesar meni vrati Kazinsa i Okoroa a njemu Lebrona i kako je bilo pre 2 dana.

 

Sad mozemo da polemisemo, ali zapravo sam uradio sve legit, u okviru pravila, i dalje ne kapiram kako niko nije klejmovao!?

 

I dalje chekam da se javi chovek i objasni shta to radi na FA danima.

 

Ps. Slaninice, spremi se za švajcarske noževe 😂

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Pa pazi, obzirom da nije reagovano na vreme, nema potrebe da se sada ista radi. Mogli su i drugi da klejmuju i ti si sprzio klejm tako da nije posteno i nemoguce je izracunati sad sta bi bilo da ga vratis.... Tako da, ne treba da vracas Kinga nazad, treba samo da glasas za mene da budem komesar dogodine, ja bih na vreme reagovao i vratio igraca igracu koji je dropovao, da ne bi ni dolazilo slucajno da situacije da se narusi regularnost, kao sada, ali nije do tebe, nego do league managera, ti si svoje WA igracko pravi iskoristio.

Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, Gaga said:

Svi imaju povrede,ne samo ti.

Kad moralises,trebao si da ga dropujes,zamisljam tvoju reakciju da sam ga ja uzeo.


Izbacio sam ga večeras iz igre, iz poštovanja.

Dok ne vidimo šta ćemo ili dok se ne javi Koki.

 

I ja sam opominjao za fer plej... i ja sam izgubio neke igrače zbog njega. Realno, ne može ni takvo igranje da prodje bez posledica i na puj pike. 

Link to comment
Share on other sites

Ja pravo da vam kažem dok Davai nije poželeo dobrodošlicu, nisam ni provalio da je Lebron dropovan. Ulazim uglavnom sa fona, a tu nije recent activity na početnom ekranu pa mi je nekako promaklo.

 

E sad, ovo konkretno ne bi trebalo da ima uticaja na regularnost. Davai vodi ubedljivo protiv Gage i svi su izgledi da će tako i ostati. Bitno je naravno zbog toga ko će osvojiti B ligu, ali plasman u A Davaija bi trebalo već da bude izboren. Ja mu svakako savetujem da Lebrona ostavi danas na klupi, da ne bude nekih razmirica bez preke potrebe. Ako želite može i da se vrati kako je bilo, ali činjenica je i da se do juče niko nije javio jer je Lebron i dalje bio "weeks" away.

 

Međutim ono što je bitnije je da je to uradio čovek koji je poslednji na tabeli i koji je imao mesta na IR. Pored toga, pred kraj regularnog dela sam primetio par puta da je bio neaktivan i da su mu ostajali igrači na klupi. I onda je odlučio da postane aktivan tokom PO u kom ni ne učestvuje i napravi ovakav potez.

 

Još ga nema na forumu sad kao što ga nije bilo ni tokom cele sezone. Zato sam i ovima iz C rekao da ne ubacuju neaktivne ljude na forumu u ligu osim ako baš fali igrač.

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, djole said:

Međutim ono što je bitnije je da je to uradio čovek koji je poslednji na tabeli i koji je imao mesta na IR. Pored toga, pred kraj regularnog dela sam primetio par puta da je bio neaktivan i da su mu ostajali igrači na klupi. I onda je odlučio da postane aktivan tokom PO u kom ni ne učestvuje i napravi ovakav potez.

 

Još ga nema na forumu sad kao što ga nije bilo ni tokom cele sezone. Zato sam i ovima iz C rekao da ne ubacuju neaktivne ljude na forumu u ligu osim ako baš fali igrač.

 

 

Lik je bio aktivan prosle godine i u jednom trenutku bio na prvom mestu dok ga povrede nisu spustile par mesta nazad, ali je ocigledno sagoreo ove sezone. Problem ovde lezi je sto ne oseca pripadnost ligi(a i forumu sto je generalno manji problem u celoj prici) i sto nije ni svestan da ovim potezom ne uvazava druge clanove lige. 

 

Sve u svemu, napravljeno par pocetnickih gresaka kojima bi drugima trebale da budu nauk za buducnost. Ljudi koji imaju duzi staz na fantaziju znaju pravila igre i ovakve stvari im se ne desavaju jer ne dozvoljavaju da ih emocije nadjacaju na ovaj nacin. Znaju kakve ce posledice da snose.

Edited by Ta'veren
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ima @nlavrnja neki kompleks jer ga svaki put oderem sto u PO ( 3 ili 4 1/4 ) sto u regularnoj sezoni, misim da moze da se pohvali jedino pobedom iz prosle sezone kad nam bije igrao Batler.

 

E i to mi je hvala sto ti govorim gde mogu da se nadju startne petorke pre meca, ladno nije naucio za sve godine igranja i to igra A ligu, cccc...:s_d:

Edited by Zvezdinho
Link to comment
Share on other sites

Šteta za KD, odlična partija i odlična tekma generalno. Da je bio OT išao bi na 50+.

 

A Baksima i Janisu izgleda leži underdog uloga. 👌

 

Ps. Ostaviću i večeras Kralja na klupi, valjda će izdržati Šcajcarci i bez njega. Ne treba mi mrlja na eventualnoj pobedi.

Link to comment
Share on other sites

Hvala, iako je palo sve u senku kontroverze.

Zato i nisam ubacivao Kinga u igru, da ostane sve fer.


Bez lažne skromnosti, mislim da je ipak zasluženo finale na kraju, cela sezona bez poraza - to mi se za 10 dina igranja nije desilo, iskreno.

 

Na redu je finale bez opterećenja, @djoleGG in advance.

 

I za kraj, samo bih da zabeležim legendarni roster:

 

Paul, Bledsoe

Barrett, J. Harris

KD, LBJ, Kuzma

Turner, Love, Brissett

Vuč, Howard, Williams III

 

Honorable mention: Batum, Cousins, G. Harris, Beverley...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

On 4/21/2021 at 2:43 PM, Drakaris said:

Izgleda da ce ova liga od sledece sezone imati novog komesara.

 Ode Djolo u A ligu

 

1. Manu

2. Davai

3. Djolo

4. Gaga/OOB

 

Sad se vratio Beglinjo, Gaga ima cime da napadne mesto u A ligi. Begli ima ovu nedelju da terorise, Foks protokol, Barns aut.

Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, Davai Davai said:

Hvala, iako je palo sve u senku kontroverze.

Zato i nisam ubacivao Kinga u igru, da ostane sve fer.


Bez lažne skromnosti, mislim da je ipak zasluženo finale na kraju, cela sezona bez poraza - to mi se za 10 dina igranja nije desilo, iskreno.

 

Na redu je finale bez opterećenja, @djoleGG in advance.

 

I za kraj, samo bih da zabeležim legendarni roster:

 

Paul, Bledsoe

Barrett, J. Harris

KD, LBJ, Kuzma

Turner, Love, Brissett

Vuč, Howard, Williams III

 

Honorable mention: Batum, Cousins, G. Harris, Beverley...

 

'naci , stize(s) nam u A BoraBora Vol.2 :classic_tongue: ... sreca pa ne pises mnogo :classic_tongue:

 

 

 

5 hours ago, Drakaris said:

 Ode Djolo u A ligu

 

1. Manu

2. Davai

3. Djolo

4. Gaga/OOB

 

Sad se vratio Beglinjo, Gaga ima cime da napadne mesto u A ligi. Begli ima ovu nedelju da terorise, Foks protokol, Barns aut.

 

Ko je OBB?

 

Konačno docekasmo I DjoloDjolo-a:thumbup:  a bio sam ubedjen da ce peMziju docekati u B :classic_biggrin:

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

  • nlavrnja unpinned and locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...