Jump to content

B Liga NBA Fantasy 2020/2021


djole

Pitanjca  

22 members have voted

  1. 1. Broj IR mesta

    • 3
      15
    • 3 + dodatno bench mesto
      6
    • 4
      1
  2. 2. Format lige - broj PO mesta

    • 12 ekipa u PO (4 runde)
      14
    • 8 ekipa u PO (3 runde)
      8
  3. 3. Igranje u pare (500 rsd po timu)

    • Da
      13
    • Ne
      9


Recommended Posts

E a postoji i opcija da sam ja uzeo FG na kraju, mada je mala. Kad sam legao da spavam, gubio sam za 0.001. Plumlee je tad imao 1/2, na kraju 6/10, dok je Robinson imao mislim 3/8, a na kraju 4/12. Kod protivnika se nista nije menjalo, e sad ne znam sta to znaci, los sam matematicar 😄 

Link to comment
Share on other sites

@Squabbit

 

aimooooooo

 

Nego nešto gledam bracket, pa mi pade na pamet, jer mi se jelte put posle ovog ukršta sa Manuom koji je bio prvi (mada mi je ovo padalo na pamet i prošlih sezona), možda bi se moglo namestiti da se tek nakon prve runde PO (pošto su tu prva 4 slobodni) određuje dalji bracket. Ovako 11. može vrlo lako da iznenadi 6. i dobije lakšeg protivnika nego 8. ili 9. u četvrtfinalu koji idu na prvog posle regularnog dela. Nekako mi se čini da bi tako bilo pravednije. Pričam naravno za sledeću sezonu.

Edited by djole
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Opstanak obezbedjen valjda.
Kompletna sezona za zaborav, uzasno odradjen draft, bez obzira sto sam po statistici radio veliki broj izmena to su vise bile hit-n-miss zamene, propustio sam sigurno 4-5 FA's koje sam ciljao i koji bi bili verovatno game-changeri za moju sezonu iz prostog razloga sto je konkurencija brza, azurnija i bog the pita kad spava. Mislim da mi je AD <-> Ingram + Trez trejd spasio sezonu, cenim da bih ispao lagao da ovo nije proslo.

 

Ne znam kako dalje, moramo menjati trenera ili raditi neki face-lift fransize, kako stvari stoje tek sledece godine necu imati dovoljno vremena da se posvetim ovom "hobiju" na nacin na koji bih zeleo.

Link to comment
Share on other sites

15 hours ago, Gaga said:

Da pozelim dobrodoslicu Zvekiju i Maxi,bice ova liga jos jaca naredne sezone.Imacu i sa kim da komuniciram na redovnoj bazi.:classic_biggrin:

 

 A meni neces Gago ? 🙂

 

 Sve je reseno btw, SelfieMasteri pocinju svoju novu epohu 🙂 

Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, vladaboss90 said:

 

Bolje ti nego Sakramento Kings, navijali smo za tebe 😄 

Fala vi, fala vi ♥️

8 hours ago, djole said:
9 hours ago, next said:
Je l sam ja ovo kao opstao? emoji1.png

Meni i dalje nije jasno kako si uopšte došao u situaciju da se boriš za opstanak 😄 Sasvim solidna ekipa, legit za PO.

Pa ja bih rekao kombinacija toga što ni u jednom trenutku nisam bio ispod 3-4 igrača za IR i toga da sam zbog raznih obaveza bio slabo aktivan na ionako siromašnom FA tržištu.

 

I eto od sasvim solidne ekipe na papiru spasih se ispadanja u poslednjem kolu kroz iglene uši...

 

U svakom slučaju, nadam se boljem druženju naredne sezone. 🙂

 

Srećno svima u PO! Pratim vas 🙂

Link to comment
Share on other sites

  • nlavrnja unpinned and locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...