Jump to content

B Liga NBA Fantasy 2020/2021


djole

Pitanjca  

22 members have voted

  1. 1. Broj IR mesta

    • 3
      15
    • 3 + dodatno bench mesto
      6
    • 4
      1
  2. 2. Format lige - broj PO mesta

    • 12 ekipa u PO (4 runde)
      14
    • 8 ekipa u PO (3 runde)
      8
  3. 3. Igranje u pare (500 rsd po timu)

    • Da
      13
    • Ne
      9


Recommended Posts

 
Kako volim ove kratkoročne zabode, kao Goga juče: 4 poena, 3 skoka, 6 asistencija, ukradena i 3 blokade :D
 
____
 
Pratim naravno i rez kod [mention=1108]Oštricom brijača[/mention] ...  Nešto mi se ne igra to prvo kolo... :default_coffee:
 
 
 
 
Khm

Malaki Flin
:)

Sent from my Pixel 4a (5G) using Tapatalk

Chumicevo Okache necu ni da spominjem

Sent from my Pixel 4a (5G) using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Davai Davai said:

 

lol, dobar jinx, ali nista jos nije gotovo ❤️

 

ps. imam slatke muke poslednjih dana, Kevini se vracaju u akciju, pa morao da izbacim dobre srafove... gde je hvala? xD

Ja pokupio Grina,imace on dobrih minuta tamo i dalje,bice i odmaranja LMA i Blejka.

 

Hvala:classic_biggrin:

Edited by Gaga
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

Mene samo Šurda drži na 4. mestu.

 

Ipak, ako se nešto ne promeni u narednih 10ak dana, ne znam šta da očekujem. Zadnjih par kola konstantni izostanci, i konstantan ogroman minus u minutima. Evo već danas sam na 160 minuta manje, a većinu kategorija gubim za malo.

Edited by realno *w
Link to comment
Share on other sites

Okruglo 300 minuta manje na kraju i poraz 7-6 za jednu trojku :lol_2:

 

 

Da igramo fantasy "per minute" bio bi apsolutni šampion, ali slaba mi vajda od toga, ako se nešto ne promeni u narednom periodu.

 

__________

@Mile1

 

Gledam brojke, većinu kategorija koje sam izgubio, bi dobio protiv većine ekipa. Recimo poene bi dobio protiv svih ostalih, trojke protiv 17 od 18 ekipa.

 

Edited by realno *w
Link to comment
Share on other sites

37 minutes ago, Mile1 said:

Cestitke realni na top 4 plasmanu. Manu takodje cestitke na plasmanu u A ligu potpuno zasluzeno sa onakvim Hardenom svaki drugi ishod bio bi iznenadjenje

 

Je l sam prvi na kraju, nisam nista ispratio sinoc a mrzi me sada da sabiram brojke?

 

Edit: ESPN mi izbacuje da sam izgubio 8-4-1 oven nedelje :classic_laugh:

Edited by Manu
Link to comment
Share on other sites

Nadam se da te je sada bar malo sramota za one urokljive čestitke. 😅 @Manu


Šalu na stranu, čestitam sada ja stvarno, bila je jako uzbudljiva završnica i takve sitnice su odlučivale da je to neverovatno.

Npr. Dobio sam OUT za Turnera (posle cele DTD nedelje) bukvalno tek kada su počele sve utakmice i nisam mogao da stavim izmenu Herisa, koji bi mi tačno doneo prevagu u poenima itd... a taj rezultat bi doveo do toga da imamo izjednačeni skor na tabeli. To je još jedan wow podatak, ne znam da li sam ikada video deobu prvog mesta u igri na sve kategorije.

 

Što se tiče igre na kategorije, pokazalo se da nije baš pravedan sistem, imam sezonu bez poraza i s par nerešenih, a pobedila je ekipa sa nekoliko poraza i nerešenih samo jer je imala bolju "gol razliku". Ništa ne može da se meri sa starim, dobrim h2h.

 

Bilo kako bilo, playoff se igra h2h, tako da je na meni sada da pokažem kvalitet. Ni kada sam imao pola tima na IR nisam uspeo da izgubim, a sada kada su se vratili zarđali Kevini, trebalo bi polako da dođe sve na svoje mesto. Samo Tarner da se vrati u stroj, izgleda da mi je on X faktor ove sezone.

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Jedva cekam da izadje tabela da vidim da li sam se ugurao u playoff ili sam ispao na rulet, ako su moji proracuni tacni 😄 Luda zavrsnica, do pola 5 sam pratio i nije bilo reseno 😄 vrlo moguce da na kraju ne udjem zbog jednog Brogdonovog skoka od TD, mada mozda udjem jer je uopste dogurao do DD 😄 

 

Link to comment
Share on other sites

Just now, vladaboss90 said:

Jedva cekam da izadje tabela da vidim da li sam se ugurao u playoff ili sam ispao na rulet, ako su moji proracuni tacni 😄 Luda zavrsnica, do pola 5 sam pratio i nije bilo reseno 😄 vrlo moguce da na kraju ne udjem zbog jednog Brogdonovog skoka od TD, mada mozda udjem jer je uopste dogurao do DD 😄 

 

Valjda imamo potpuno isti skor, bas je gorelo sinoc.

 

Kapiram da je sad random ko ulazi.

Link to comment
Share on other sites

E pa ako sam zvanicno prvi, vreme je da ti se izvinim Davai, znao sam da mi je Miletov jinx TM jedini preostali nacin da preokrenem nakon vesti oko Hardenovog odsustva i isplatilo se. Svakako, to je nesto sto koristim samo u krajnjoj nuzdi :classic_biggrin:

 

Kakav rolerkoster od sezone za mene, prva pobeda je dosla tek u cetvrtom kolu, povrede Fultza a zatim i Colea Anthonya taman kada je uhvatio ritam su mi skroz sjebali koncepciju u tom pocetnom periodu dok je Harden igrao sa ciljem da bude trejdovan i stvari nikako nisu delovale dobro. Posle tog treceg kola sam bio 14ti na tabeli ako se dobro secam. Onda su se odjednom sve kockice sklopile, doslo je do lakseg rasporeda i zverskih partija Hardena, Jonasa, Collinsa, MPJ-a, Powella i bas kada mi je delovalo da cu preuzeti to prvo mesto do kraja dolazi do povreda Hardena i Collinsa, i tu mi rudarenje sa FA pomaze da izvucem sezonu kako sam zeleo. (Honorable mentioni za Jamesa Johnsona i Corya Josepha).

Moram da istaknem jos dva igraca i meni omiljena dva pika sa drafta ove sezone, Dejountea Murraya i Bobbya Portisa, jedine u stvari koji su odigrali citavu sezonu bez mnogo oscilacija.

 

Sad ide PO i idem sa ciljem da osvojim naravno, a svima koji su se plasirali zelim mnogo srece i dobre duele. Posto sam i u poziciji da navijam, moje simpatije idu Djoletu i Squabbitu, nadam se da cemo igrati zajedno i naredne sezone.

 

Drugi put osvajam B ligu u regularnom delu, moram i tim podatkom da se pohvalim za kraj.

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

  • nlavrnja unpinned and locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...