Jump to content

B Liga NBA Fantasy 2020/2021


djole

Pitanjca  

22 members have voted

  1. 1. Broj IR mesta

    • 3
      15
    • 3 + dodatno bench mesto
      6
    • 4
      1
  2. 2. Format lige - broj PO mesta

    • 12 ekipa u PO (4 runde)
      14
    • 8 ekipa u PO (3 runde)
      8
  3. 3. Igranje u pare (500 rsd po timu)

    • Da
      13
    • Ne
      9


Recommended Posts

Cestitke @Gaga, na kraju pokupih samo 4 kategorije. Mozda je mogla jos neka da me nisu ove sitne povrede zezale, plus odlozen mec sinoc gde sam imao dva igraca, ali generalno si me posteno razbio.

 

Od pozitivnih stvari, Justice Winslow je ziv 😄 i niko mi nije pokupio Kevina Portera, razmisljao sam da li da cekam do pon, a ispalo je da sam dzabe rizikovao. No, tu je decko, dolazi u HOU posle All-Star-a, trebalo bi da dobije sansu. 

Edited by vladaboss90
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

44 minutes ago, Squabbit said:

Pih samo 8.. dobro nije strasno

Nego@greenenvy radnice iz svilajnac, radi li josh Pub I poslasticarnica odmah do paba beshe drzao Baki??

Ako radi, vodim te na kolache I pivo ako te dobijem 7 6

Sent from my Pixel 4a (5G) using Tapatalk
 

 

Sad drzi Pera, predsednik opstine, jedina prava opozicija Vucicu 😎 A pab ne radi ima jedno 13 godina. 😁

 

Ali Baki drzi kladionicu, pa mozemo tamo na tombolu.  😁

 

Dogovorili smo se. Prijateljskih 7-6 za bilo koga. 🍻🍺

 

Si to sluzio vojsku u Sv? 

Edited by greenenvy
Link to comment
Share on other sites

 
Sad drzi Pera, predsednik opstine, jedina prava opozicija Vucicu [emoji41] A pab ne radi ima jedno 13 godina. [emoji16]
 
Ali Baki drzi kladionicu, pa mozemo tamo na tombolu.  [emoji16]
 
Dogovorili smo se. Prijateljskih 7-6 za bilo koga. [emoji482][emoji481]
 
Si to sluzio vojsku u Sv? 
Debeli Pera?? Hahaha secam se I njega, nesto je sa Bakijem radio, vodio mu posao nesto tako...


Ma gde vojska, posle srednje zapalim kod sestre u Zabare (tamo se udala bila) da zablejim, I zavrsim da radim u pubu nekih 6meseci...

Secam se, vikend puno kao oko, ja da dopunim Beks, kad ono bilo mokro dno pakovanja...

Traaaaaaas ceo karton dole..

:) :)

Sent from my Pixel 4a (5G) using Tapatalk

Sta me jebete? :)

Sam ostalo duzan nekome?
Saljem bre odmah denge samo sibnite PM i koji nudes.....

Sent from my Pixel 4a (5G) using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

49 minutes ago, realno *w said:

Au kakav duel sa @Manu, brutalne brojke.

 

Bukvalno bi protiv bilo koga drugog u ligi imao bar 8-9 kategorija, na prvi pogled.

 

Gori na sve strane, kao sto sam najavio u ponedeljak. Cilj mi je bilo kakva pobeda ali cu za to ocigledno morati da imam fenomenalnu nedelju.

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Manu said:

 

Gori na sve strane, kao sto sam najavio u ponedeljak. Cilj mi je bilo kakva pobeda ali cu za to ocigledno morati da imam fenomenalnu nedelju.

 

4 tekme Hardena protiv 4 tekme Jokića. 

 

Dok nema Durenta, Hardenove brojke su potpuno ludačke. I sa njime je to konstantno na TD nivou, ali ovo je nešto više.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Mile1 said:

Sta se desilo sa Sabonisom pa je prestao da skace

 

I mene interesuje Mile, imam ga na privatnoj ligi. Ovo je bas preozbiljan pad. Izgleda da im je TJ McConell postao fransizni igrac.

Link to comment
Share on other sites

On 3/1/2021 at 1:12 PM, vladaboss90 said:

i niko mi nije pokupio Kevina Portera, razmisljao sam da li da cekam do pon, a ispalo je da sam dzabe rizikovao. No, tu je decko, dolazi u HOU posle All-Star-a, trebalo bi da dobije sansu. 

 

tenor.gif

 

I da bacim usput jedan respekt za MCW-a, decko kida od kad sam ga pokupio. Moja FA armija dominira 😄 

Link to comment
Share on other sites

  • nlavrnja unpinned and locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...