Jump to content

B Liga NBA Fantasy 2020/2021


djole

Pitanjca  

22 members have voted

  1. 1. Broj IR mesta

    • 3
      15
    • 3 + dodatno bench mesto
      6
    • 4
      1
  2. 2. Format lige - broj PO mesta

    • 12 ekipa u PO (4 runde)
      14
    • 8 ekipa u PO (3 runde)
      8
  3. 3. Igranje u pare (500 rsd po timu)

    • Da
      13
    • Ne
      9


Recommended Posts

7 hours ago, Mile1 said:

davai sa namerno malim d bices ponizen u direktnom duelu nece ti proci ove mahinacije sa cirkularnim porukama za vetovanje. Necu vise se oglasavati do kraja naseg duela gde cu okaciti adekvatan gif za tebe

 

haha, kolko si piglu tebra... ako stvarno verujes u to 😂
napisao sam 60* postova za 2 godine, ali zato cu da napisem 20 cirkularnih poruka za 2 dana, lol

imam pametnija posla za razliku od tebe nolajfera kojem je ovo sve u zivotu

tacno mi puca ono sto nemas da li cu da pobedim ili izgubim, ako dobijes cestitam i cao

i ako sledeci put hoces da koristis onako lep recnik, slobodno mozes i u facu da probas da mi kazes

mogu i ja da te banujem, kad vec admini ne rade svoj posao

javi se u dm za info

 

ps. davai se ni ne pise sa velikim d, dok malo m za tebe nije ni bilo za ime

 

pps. @Miki28, cestitke na borbi

Edited by Davai Davai
Link to comment
Share on other sites

Gaga je odustao od trejda, iskomplikovala mu se situacija na rosteru, meni nije bio problem da poništimo. 

 

Pošto će trejd biti vjerovatno poništen, ja moram probati da napravim neki novi trade. Tražim igrača na PF/C. Trebaju mi skokovi i blokade. Ja imam dosta dobrih šutera na rosteru, dao bih nekog od njih. Možda bih razmislio čak o trejdovanju FVV-a, ali tu bih tražio nekog visokog koji ima barem DD prosjek. Uglavnom, šaljite poruke u inbox ako ste zainteresovani za neki trade.

 

Edited by Betolingar Misdongard
Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, Squabbit said:

Konacno se kuva malo u ovoj do sada prijateljskoj liZi.

Pa da nastavimo:

@vladaboss90 Piiiii*koo jedna kako si me zajebao pa isao redom da nagovarash sve da prodje trejd za brogdona.
kad malo bolje razmislim i za kandzu si me zajebao, al nece ti ti tako proci... 

I jebe mi se da ti pisem ime i velikim i malim slovom necu te spominjati vishe 

giphy.gif?cid=e1bb72ff5c8e44696b32597445

 

2cfc6e05f754454f4569c41f065b68f5.gif

 

3 hours ago, djole said:

Joj Vlado, izvuče se ti na kraju : D Da ti ne bi Plumija sa TD (wtf), sad bi puko. Čestitke svakako!

 

Inače, imamo jednu situaciju koju mislim da mismo imali do sada. Gaga i Nakamura su napravili trejd juče, Bagley za Richardsona. Sada hoće taj trejd da ponište i obe strane se slažu.

 

Šta kaže ostatak lige na ovo? Molim samo za brz odgovor dok trejd nije procesiran.

 

 

 

Neverovatno stvarno, na kraju mi je prvi karijerni TD Plamlija trebao da izvucem minimalnu pobedu. Cim sam video da ne igra Lenard znao sam da ce da bude za*ebano. Al' reko ajde, mozda Prince ispadne junak na kraju, a on naravno ispao peezda. Cestitke na borbi, bas je bilo interesantno ako nista drugo 😄

 

Elem, slobodno ponistavajte trejd.

 

 

 

 

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, djole said:

Joj Vlado, izvuče se ti na kraju : D Da ti ne bi Plumija sa TD (wtf), sad bi puko. Čestitke svakako!

 

 

 

Inače, imamo jednu situaciju koju mislim da mismo imali do sada. Gaga i Nakamura su napravili trejd juče, Bagley za Richardsona. Sada hoće taj trejd da ponište i obe strane se slažu.

 

Šta kaže ostatak lige na ovo? Molim samo za brz odgovor dok trejd nije procesiran.

 

 


Ja sam za.
Ako obojica to zele, zasto im ne uciniti?
Jedino ako imate neke principe ovde za koje ne znam?

Link to comment
Share on other sites

Ostrim, ali kolac, za sebe, sto bi reko Crni Gruja. [emoji1]

Imam 6 igraca koji ni sekund odigrati nece ove sedmice, a pritom je samo jedan od njih povredejen. Imao sam i prosle godine problema sa izostancima, ali ovo je nesto posebno.

 

Ma kakvi gusto, bicu srecan i sa 2 kategorije. [emoji1]

Uh uh kakav dan imas. Jezivica

 

Prestize mi poene, stize DD...

Bas rapsodija... Ja da se vratim na 8 i sit u pedu..

 

Mada sumnjam. 7 je realnije

 

Ove stl vijam 4 dana I nikako ahahhah

 

Sent from my Pixel 4a (5G) using Tapatalk

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • nlavrnja unpinned and locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...