Jump to content

B Liga NBA Fantasy 2020/2021


djole

Pitanjca  

22 members have voted

  1. 1. Broj IR mesta

    • 3
      15
    • 3 + dodatno bench mesto
      6
    • 4
      1
  2. 2. Format lige - broj PO mesta

    • 12 ekipa u PO (4 runde)
      14
    • 8 ekipa u PO (3 runde)
      8
  3. 3. Igranje u pare (500 rsd po timu)

    • Da
      13
    • Ne
      9


Recommended Posts

Ne ali kakvo je jaje @Davai Davai tacno je vetovao samo sto Sam mu direktna konkurencija za prvo mesto. Da su to odradile  ekipe sa sredine tabele verujem da ne bi bilo problema. Svakako ni ovaj bedan pokusaj sabotaze nece uspesti posto ces svakako biti fantasy jeban

Edited by Mile1
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

On 2/12/2021 at 1:31 PM, realno *w said:

Dobar duel sa @Oštricom brijača

 

Posle 4 dana, otvoreno 8 kategorija.

Jasno je da je duel odlican, jer obe ekipe sutiraju preko 50% i imaju preko 0.5 poena po minutu.
Nisam ocekivao da cu te stici pre vikenda sa dabl dablovima, a tek sto vodim u bacanjima, to ne mogu da poverujem. 😄 Ako dobijem kojim slucajem, to ce biti prvi i verovatno jedini put da uzimam tu kategoriju, i to bas protiv tvoje ekipe, koja je tu dobra.
Mislim da bih trebalo da pobedim na kraju jer vodim i imam vise meceva, ali videcemo. Ipak MVP igra veceras, ali onaj pravi, iz Sombora. 🙂

Link to comment
Share on other sites

On 2/13/2021 at 5:21 PM, Mile1 said:

Ne ali kakvo je jaje @Davai Davai tacno je vetovao samo sto Sam mu direktna konkurencija za prvo mesto. Da su to odradile  ekipe sa sredine tabele verujem da ne bi bilo problema. Svakako ni ovaj bedan pokusaj sabotaze nece uspesti posto ces svakako biti fantasy jeban

 

banuj se, mile ❤️

sa malim m

rekao sam sta sam imao u postu, trejd je ocaj,
najjace da cu da gubim dalje vreme na kapmpanje i neke nebuloze...

vetovala te liga, cao zdravo
 

gtfo

 

 

Link to comment
Share on other sites

Konacno se kuva malo u ovoj do sada prijateljskoj liZi.

Pa da nastavimo:

@vladaboss90 Piiiii*koo jedna kako si me zajebao pa isao redom da nagovarash sve da prodje trejd za brogdona.
kad malo bolje razmislim i za kandzu si me zajebao, al nece ti ti tako proci... 

I jebe mi se da ti pisem ime i velikim i malim slovom necu te spominjati vishe 

giphy.gif?cid=e1bb72ff5c8e44696b32597445

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Joj Vlado, izvuče se ti na kraju : D Da ti ne bi Plumija sa TD (wtf), sad bi puko. Čestitke svakako!

 

 

 

Inače, imamo jednu situaciju koju mislim da mismo imali do sada. Gaga i Nakamura su napravili trejd juče, Bagley za Richardsona. Sada hoće taj trejd da ponište i obe strane se slažu.

 

Šta kaže ostatak lige na ovo? Molim samo za brz odgovor dok trejd nije procesiran.

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • nlavrnja unpinned and locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...