Jump to content

B Liga NBA Fantasy 2020/2021


djole

Pitanjca  

22 members have voted

  1. 1. Broj IR mesta

    • 3
      15
    • 3 + dodatno bench mesto
      6
    • 4
      1
  2. 2. Format lige - broj PO mesta

    • 12 ekipa u PO (4 runde)
      14
    • 8 ekipa u PO (3 runde)
      8
  3. 3. Igranje u pare (500 rsd po timu)

    • Da
      13
    • Ne
      9


Recommended Posts

DD i TD su mi totalno bzv jer prosto nisu košarkaške kategorije.

 

Ass/to unesto kumulativnih asistencija i to je super jer donosi balans kao još jedna ratio kategorija koja menja dve counting kategorije.

 

3p% mi nije preterano zanimljiv ali ima smisla, pogotovu ako bi izbacivali ppm.

 

Prosto mislim da treba da se uvede bolji balans, pre svega sa izbacivanjem DD.

A i možda tako neke counting kategorije da se zamene ratio kategorijama čisto da se smani uticaj kumulativnih minuta na koje mogu jako da utiču raspored i povrede.

Link to comment
Share on other sites

Birč ipak izvukao d. skokove.

 

Nije mi baš jasno šta se dešavalo sa asistencijama, tu su se nešto menjale brojke, mislio sam da to gubim.

 

Uglavnom, dobar duel, da je igrao Horford, bila bi bar 1 kategorija više za @vladaboss90  kojem želim sreću u nastavku sezone. 

 

 

3 hours ago, Squabbit said:

Ajaoj realni sada.

Uf ajd realno, daj mi 5 i ruka ruci :)

Sent from my SM-G965U using Tapatalk
 

 

Au brate koja  bolnica kod tebe. Ne znam koliko će biti odlaganja, ali ako moji odigraju većinu utakmica, ništa od tih 5 :D

Edited by realno *w
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Mile1 said:

Cestitke @next na dobro partiji. Bilo je dosta zanimljivo poslednjeg Dana pogotovo u blokadama I u DD-u. Sasvim Sam zadovoljan pobedom protiv jako ozbiljne ekipe. Sada sa @vladaboss90 bice jako zanimljivo gde cu konacno imati Walla u sastavu

Next srecno u nastavku sezone


Ayton pokidao ovu nedelju, vratio ozbiljno za slab početak sezone...

Hvala Mile, nadam se revanšu u plejofu. Srećno u nastavku sezone! 🙂

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, realno *w said:

Birč ipak izvukao d. skokove.

 

Nije mi baš jasno šta se dešavalo sa asistencijama, tu su se nešto menjale brojke, mislio sam da to gubim.

 

Uglavnom, dobar duel, da je igrao Horford, bila bi bar 1 kategorija više za @vladaboss90  kojem želim sreću u nastavku sezone. 

 

 

Izgubio si ass, 7-5 je bilo na kraju. To opet ESPN vraca na rezultat od prethodnog dana dok radi konacan update, ja nikad ne gledam rezultat pre 11-12 ponedeljkom 😄 doduse, uglavnom ispratim uzivo pa ne mogu me zajebu 😄 anyway, bila bi kategorija vise da nisam ubacio glupog Hayesa koji je omasio dva bacanja sto je sutnuo, makar mislim da bi bila. Ali minimalan poraz protiv tebe mora se prihvati kao dobar rezultat 🙂

 

3 hours ago, Mile1 said:

Cestitke @next na dobro partiji. Bilo je dosta zanimljivo poslednjeg Dana pogotovo u blokadama I u DD-u. Sasvim Sam zadovoljan pobedom protiv jako ozbiljne ekipe. Sada sa @vladaboss90 bice jako zanimljivo gde cu konacno imati Walla u sastavu

Next srecno u nastavku sezone

 

Deluje da si favorit, Ayton usao u formu jako, Sabonis kida, Brown ubija, Wall se vratio i tako 😄 meni se White raspada zadnjih desetak dana, Horford doji dete, Boucher opet sedi na klupi dok igraju Bembri i Stanly Johnson i tako... ali boricemo se, nadam se gustom duelu 😄 

Edited by vladaboss90
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, djole said:

@next

 

što kaže Mile, stvarno imaš bolju ekipu nego što plasman pokazuje, nešto mi se javlja da će to ove nedelje i da se pokaže


Aj pa jednom i da se pokaže. xD

Pu pu da ne ureknem ali pohvale samo pljušte a na kraju opet budem karan 😄

Tek sad vidim da na kraju mile otišao i na 8-4. Kako me ukanalio auuu 😄

Edited by next
Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, next said:


Aj pa jednom i da se pokaže. xD

Pu pu da ne ureknem ali pohvale samo pljušte a na kraju opet budem karan 😄

Tek sad vidim da na kraju mile otišao i na 8-4. Kako me ukanalio auuu 😄

'bemliga, svakako nije ekipa za 17. mesto

 

Morant, Embiid, Dipo, Hayward, Porzingis, odlično pomoćno osoblje tipa Smart, PJ Washington, pa i ovaj mali Roby je jako koristan igrač... stvarno zajebana ekipa.

 

Mislim nije bilo Moranta i Porzingisa dugo, Oladipo isto propustio neke tekme, sad opet Moranta nema, tako da je jasno da ko dan da je ovo ekipa za PO, i to gornji deo.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, vladaboss90 said:

 

Izgubio si ass, 7-5 je bilo na kraju. To opet ESPN vraca na rezultat od prethodnog dana dok radi konacan update, ja nikad ne gledam rezultat pre 11-12 ponedeljkom 😄 doduse, uglavnom ispratim uzivo pa ne mogu me zajebu 😄 anyway, bila bi kategorija vise da nisam ubacio glupog Hayesa koji je omasio dva bacanja sto je sutnuo, makar mislim da bi bila. Ali minimalan poraz protiv tebe mora se prihvati kao dobar rezultat 🙂

 

Pa da. Pratio sam live, Lenard izjednačio, a Prins rekord karijere sa 5 kom...  Ali ok, dobar je to rezultat sa nekih 130 minuta manje. 

Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, realno *w said:

 

Pa da. Pratio sam live, Lenard izjednačio, a Prins rekord karijere sa 5 kom...  Ali ok, dobar je to rezultat sa nekih 130 minuta manje. 

 

Lenard je okrenuo bio za 1 ass, Prins je samo trebalo da isprati Bircha. Ali je resio da pojaca ipak 😄 

Link to comment
Share on other sites

36 minutes ago, djole said:

'bemliga, svakako nije ekipa za 17. mesto

 

Morant, Embiid, Dipo, Hayward, Porzingis, odlično pomoćno osoblje tipa Smart, PJ Washington, pa i ovaj mali Roby je jako koristan igrač... stvarno zajebana ekipa.

 

Mislim nije bilo Moranta i Porzingisa dugo, Oladipo isto propustio neke tekme, sad opet Moranta nema, tako da je jasno da ko dan da je ovo ekipa za PO, i to gornji deo.


Sve to jeste na papiru samo što ta ekipica nije spojila ni jednu nedelju da bar trojica od udarne petorke bude aktivno 😄

Zahvaljujem na komplimentima ali moraću malo više i da se aktiviram na marketu. Kad smo već kod toga ima li ko zainteresovan za Smarta a da nudi neko krilo?

Link to comment
Share on other sites

  • nlavrnja unpinned and locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...