Jump to content

B Liga NBA Fantasy 2020/2021


djole

Pitanjca  

22 members have voted

  1. 1. Broj IR mesta

    • 3
      15
    • 3 + dodatno bench mesto
      6
    • 4
      1
  2. 2. Format lige - broj PO mesta

    • 12 ekipa u PO (4 runde)
      14
    • 8 ekipa u PO (3 runde)
      8
  3. 3. Igranje u pare (500 rsd po timu)

    • Da
      13
    • Ne
      9


Recommended Posts

Na kraju opet pobeda ne znam ni Sam kako na kraju da nije bilo ovih odlaganja u nedelju verovatno bi bilo nereseno bas luda nedelja sa ovim odlaganjima

Sada protiv nexta koji ima odlican sastav posle ovih odlaganja vise ne mozes ni da prognoziras u kom smery ce sve ovo ici

Srecno u nastavku sezone

 

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Ali kako ti ne dosadi?  

 

Da li zaista veruješ da ti donosi sreću da kod svakog duela, posle 2 dana čestitaš protivniku pobedu?  U ova 4 kola si uzimao prosečno 9 kategorija, a svaki put si čestitao protivniku pobedu i proklinjao sudbinu kako te neće.

  • Like 5
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, realno *w said:

Ali kako ti ne dosadi?  

 

Da li zaista veruješ da ti donosi sreću da kod svakog duela, posle 2 dana čestitaš protivniku pobedu?  U ova 4 kola si uzimao prosečno 9 kategorija, a svaki put si čestitao protivniku pobedu i proklinjao sudbinu kako te neće.

ne znam sta nije jasno

 bio sam bez walla i ejtona i neta koji je koristan kada nema westbrooka.Dodaj na to dva meca manje Browna i jedan Sabonisa i racunica je jasna.Napisao sam juce da sam imao srecu kada su odlozili okc-fila tu je imao dva igraca koji bi dobili def skokove gde smo bili egal.On je imao dejvisa,balla i mekaluma koji su odigrali sve utakmice(nazalost se povredio i nije odigrao drugo poluvreme) jedini igrac koji mu je bio van protokola je bio crowder.Da li sam ja mogao da znam u subotu da ce odloziti mec sixers okc

Edited by Mile1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Mile1 said:

ne znam sta nije jasno

cele nedelje sam bio bez walla i ejtona i neta koji je koristan kada nema westbrooka.Dodaj na to dva meca manje Browna i jedan Sabonisa i racunica je jasna.Napisao sam juce da sam imao srecu kada su odlozili okc-fila tu je imao dva igraca koji bi dobili def skokove gde smo bili egal.On je imao dejvisa,balla i mekaluma koji su odigrali sve utakmice(nazalost se povredio i nije odigrao drugo poluvreme) jedini igrac koji mu je bio van protokola je bio crowder.Da li sam ja mogao da znam u subotu da ce odloziti mec sixers okc

 

Ovo bi bilo ok, da si ti jedini kojem se igrači povređuju, čije utakmice odlažu itd. Sve u svemu, klasični jinx, i to iz kola u kolo.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, mr clutch said:

10-2-1

 

Nije lose, ali nisam zadovljan 😀 jer mi je u poslednjim sekundama (tacnije satima) izmakla ft kolona tj Nickovi izjednacili tu kolonu. Adamse jbm li ti ...

 

Idemo dalje u kisovitu noc Dzordzije.

Čestitke 😄 

 

Jako me iritira inače ova sezona, korona upropaštava skroz. Sad zbog korone pola igrača nam ne igra, 600 vs 900 minuta 😞 A posle 3 meseca kada nabiju 6 utakmica u 7 dana ovima što sada nisu igrali opet ti isti igrači neće sve igrati jer mora i pauza neka da se ima

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Na kraju minimalna pobeda protiv @next, cestitke na borbi. Verovatno najposteniji rezultat, mada sam mogao i do poena i bacanja, ali kako je krenulo moram da budem zadovoljan 😄 

 

33 minutes ago, realno *w said:

 

sada dobar duel na @vladaboss90 

Teško je šta predvideti sa ovolikim odlaganjima, ali na prvi pogled trebao bi da dobijem trojke, asistencije, DD, TD, poene i PPM. 

 

Na prvi pogled proci cu kao i svi ostali protiv tebe 😄 ali nikad se ne zna, posebno u ovakvoj situaciji.

  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, Manu said:

Imam veliki visak ovih korektnih bekova sa ok ulogama, trazim slicnog igraca na pf/c pozicijama. Nista specijalno, samo menjanje pozicija kome treba.

 

Dakle mislim na igrace poput Burkea, Powella, Vassella, Allena, Colea Anthonya. Trejdovao bih ih za igrace poput DFS-a i Klebera (prvi mi padose na pamet) dakle nista revolucionarno. Nemoguce da nema nikoga sa viskom visokih, ucinite mi uslugu stednje vremena prolaska kroz sve ekipe i spamovanja PM-ovima.

 

Moze i 2 za 1.

Link to comment
Share on other sites

17 hours ago, realno *w said:

Kakav izbor na FA :lol_2:


Posledica toga što imamo 3 IR (!?) i neograničeni broj transfera (!??).

Već sam ranije pričao o tome, jako mi je nubovski taj no limit, svaka ozbiljna liga bi trebalo da ima rampu negde na 80-100 transfera. Bukvalno je kontradiktrono imati taj nivo težine (veliki broj kategorija, timova) i onda pucati sebi u nogu tim pravilom. Znači u isto vreme najteže i najlakše, samo bez balansa ikakvog. Ubija se igra time što je tako mrtav FA, to je isto jedna od čari fantazija, zar ne?

Što se IR tiče, jeste specifična situacija sa koronašima, ali opet preterali smo ga sa 3; tako po timu imaš 15 na rosteru, što nema ni u stvarnosti.

Edited by Davai Davai
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

  • nlavrnja unpinned and locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...