Jump to content

B Liga NBA Fantasy 2020/2021


djole

Pitanjca  

22 members have voted

  1. 1. Broj IR mesta

    • 3
      15
    • 3 + dodatno bench mesto
      6
    • 4
      1
  2. 2. Format lige - broj PO mesta

    • 12 ekipa u PO (4 runde)
      14
    • 8 ekipa u PO (3 runde)
      8
  3. 3. Igranje u pare (500 rsd po timu)

    • Da
      13
    • Ne
      9


Recommended Posts

6 hours ago, realno *w said:

Sada sa starim drugarom.

 

Imam dosta tekmi, ali ne baš sjajan raspored, biće tu problema sa manjkom mesta. Sa brojkama od ove nedelje bi bilo 7-4-1, mada mislim da bi moji mogli bolje u dosta kategorija, samo su poeni i ppm bili ok.

 

 

 

Samo neka bude 7-4-1 za tebe ili 7-5 i ja prezadovoljan

Prvi si favorit sto se mene tice, mozda bi mogao Somborac da samoinicijativno iskulira ove nedelje.

 

4 hours ago, vladaboss90 said:

Na kraju ubedljiva pobeda, dosta srece sam imao da dobijem nekoliko kategorija na misice. Cestitke @lord_slawe_na borbi.

 

Boucher opet fina minutaza, bila bi i veca da nije imao probleme sa licnim greskama. Ako to postane standard, bice on steal drafta.

 

Cestitke!

Mislim da nisam zasluzio ovako ubedljiv poraz, ali poslednjeg dana su me zaklali Kawai i malac iz Chicaga. Sta je tu je, posle onakvog drafta, borba za opstanak mi ne gine.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, lord_slawe_ said:

 

Samo neka bude 7-4-1 za tebe ili 7-5 i ja prezadovoljan

Prvi si favorit sto se mene tice, mozda bi mogao Somborac da samoinicijativno iskulira ove nedelje.

 

 

Cestitke!

Mislim da nisam zasluzio ovako ubedljiv poraz, ali poslednjeg dana su me zaklali Kawai i malac iz Chicaga. Sta je tu je, posle onakvog drafta, borba za opstanak mi ne gine.

 

Jbg Vlada je bog trejdivanja. Vish kako mu se isplatilo 🙂🙂 

Link to comment
Share on other sites

Ma gde zvanicno sila boga ne moli.

+

Imam plan da podmitim ako bude trebalo, jer jbg amerika

:) :)



Kakva krsh nedelja ne zna se ni ko ima konrada ni ko nema ludilo.
Cini se da ako ovako bude vishe ce odlucije sreca no skil

Sent from my SM-G965U using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ja ga bacio, mudre procene kao i uvek. 😄
Htedoh prvo ovog klinca Robija ali onda izašla vest da Al Horford odmara a da se JJ Redik vraća i onda promenih odluku. Samo nisam video da ni Ball ni Bleds'o neće igrati, bili su probable...

Ma šteta za večeras ali nema ništa od toga da on nastavi tako kad se vrate Bledso i Ball. Tako sam ga prošle godine jurio i ono zasija poneku kad dobije jake minute ali uglavnom mrka kapa...

Ne sekiraj se mnogo verujem da ćeš ga imati i na FA ako ti se baš toliko sviđa xD

Edited by next
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, Mile1 said:

Realni najbolje prosao za jordana.Dobija stabilnu DD masinu

 

Odlično sam prošao, mada nisuam siguran koliko će tu biti stabilan DD, pošto mu je 10ppg baš težak zadatak. 

 

Ali opet, rušiće mi PPM i možda ft%, ali će skokovi i blokade biti na visokom nivou.

Edited by realno *w
Link to comment
Share on other sites

  • nlavrnja unpinned and locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...