Jump to content

B Liga NBA Fantasy 2020/2021


djole

Pitanjca  

22 members have voted

  1. 1. Broj IR mesta

    • 3
      15
    • 3 + dodatno bench mesto
      6
    • 4
      1
  2. 2. Format lige - broj PO mesta

    • 12 ekipa u PO (4 runde)
      14
    • 8 ekipa u PO (3 runde)
      8
  3. 3. Igranje u pare (500 rsd po timu)

    • Da
      13
    • Ne
      9


Recommended Posts

Jbg, bas malo srece ove nedelje.

 

Nikako nisam imao srece sa ljudima koje sam ostavljao na benchu, plus milion DTD-ova, plus juce propusten KAT jer nisam ocekivao da ce se vratiti jos, a kamoli da odmah odigra 37 minuta. Da igra veceras, uzeo bih poene, ovako vaganje da li da ubacim sve sto imam pa da jurim poene nekako, a da pritom rizikujem PPM.

Link to comment
Share on other sites

Izgleda da Sam na kraju dobio Peru imao Sam bas dosta srece na kraju Nije mu igrao ni west, Gordon I Lauri u nekim utakmicama. Maksi ga na kraju spasio ubedljivog poraza. Srecno u nastavku sezone I da se vidimo u Po

Sada protiv mikija Koji je istumbao celu ekipu Bice zeznuto ako mi ne Bude igrao Brown. Bogdan I burks isto out. Nadam se da ce se Ejton konacno probuditi

Link to comment
Share on other sites

Sada sa starim drugarom.

 

Imam dosta tekmi, ali ne baš sjajan raspored, biće tu problema sa manjkom mesta. Sa brojkama od ove nedelje bi bilo 7-4-1, mada mislim da bi moji mogli bolje u dosta kategorija, samo su poeni i ppm bili ok.

 

 

Edited by realno *w
Link to comment
Share on other sites

[mention=325]Manu[/mention] eto bi nerešeno, ja mislim da je to pošteno
 
zanimljivu ekipu sam sklopio, po OREB četvrti u ligi, po DREB pretposlednji
Jeste, jeste. Srecno u nastavku Djole, opravio sam ti ove polovnjake Osmana, Delona, LeVertu doneo najbolju nedelju tako da sad imas malo bolju situaciju.
Malopre sam se setio da u PO prolazi 12 ekipa, a ne 8 pa mi je lakse.
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, greenenvy said:

Stil drafta je Hamidu Dialo. 

 

Ne moze da bude stil drafta kad nije draftovan 😛 Svakako ima dosta kandidata za tu prestiznu titulu, ali moja prognoza je Boucher ako bude dobijao minute. Decko je 30ti na Rateru trenutno sa 21 minutom po mecu. Ako dogura do 26-27 min do kraja drz'te gace 😄 

Link to comment
Share on other sites

  • nlavrnja unpinned and locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...