Jump to content

B Liga NBA Fantasy 2020/2021


djole

Pitanjca  

22 members have voted

  1. 1. Broj IR mesta

    • 3
      15
    • 3 + dodatno bench mesto
      6
    • 4
      1
  2. 2. Format lige - broj PO mesta

    • 12 ekipa u PO (4 runde)
      14
    • 8 ekipa u PO (3 runde)
      8
  3. 3. Igranje u pare (500 rsd po timu)

    • Da
      13
    • Ne
      9


Recommended Posts

Sve ok, očekivana nivelacija al' nije baš morao Dejonte Marej ovaj đubretarski TD.

Nije bio ni u prosloj Murray daleko od TD-a, od pocetka mi je bio igrac kog sam najvise zeleo da pokupim na draftu. Elem, nisam zadovoljan. Odlicno vece sam dobio od svojih, a nisam napravio razliku ni u jednoj kategoriji. Veceras imas pun roster, ocekujem da okrenes. Zadovoljan sam sa 5 kategorija sa obzirom na jednu utakmicu Hardena u nedelji i 1.5 Collinsa.

 

Link to comment
Share on other sites

@Manu Ma super je Marej ali ti đubretarski 10/10/10 su me uvek nervirali. Doduše mene generalno nervira što uopšte brojimo DD i TD ali dobro... 😄
Istina imao sam sreće sa odlaganjem tekme Hjustona... Nadam se i ja da okrenem ali očekujem da če biti blizu...

Link to comment
Share on other sites

@next cestitke, zasluzena pobeda. Na kraju sam imao i tu povoljnu okolnost da su Embiid i Oladipo igrali b2b, nisam razmisljao o tome.  Sada protiv Mileta cija ekipa je arguably u najboljoj formi u ligi, bice zajebano.

 

Zadovoljniji sam ekipom nego nakon draft noci, to mi je najbitnije.

Link to comment
Share on other sites

Na kraju ipak minimalna pobeda, cestitke protivniku na borbi. Dobar ubod Josh Hart, jedan DD i jednom na skok od DD ove nedelje. Harris otisao da potrazi srecu kod nekog drugog, meni je neverovatno koliko lik ne moze da se sastavi. Ocajan sam u poenima i trojkama, ovo ostalo mogu donekle da se nosim sa ljudima 😄 Utisak prve nedelje: samo da Boucher dobija minutazu, sve ce biti ok 😄 

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Squabbit said:

Dobrooo izgubishe lopte. Ajmo sad jedno do 2 bacanja..

Fina pricichica dole4e64a42cddddd9e5d254e75d0653b2c5.jpg

Sent from my SM-G965U using Tapatalk
 


Odlično odigrali tvoji sinoć!
Mogao si na sprint da dobiješ, ali maraton ne, mnogo više minuta sam imao u priči i msm da je to donelo prevagu.
ČAK sam ti dao fore izbacivanjem Paskala i Lava, a ubacivanjem hijene Beverlija, kao da bih pojurio stilove lol...
Ko 'oće veće izgubi iz vreće. Sada mogu samo da slavim 7-4-2.
Srećno u nastavku.
 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Mile1 said:

@greenenvy

Cestitke na dobrom otporu. Nisi imao srece bas su moji poludeli ove nedelje.

Sada protiv Manua i Hardena bice bas cupavo pogotovo sto sam bez Walla ove nedelje jedva cekam njegov debi da vidim na sta lici posle tolike pauze.Vreme je da dobijem Manua konacno 😂

 

Imao sam manje igraca zbog one Hou-Okc tekme, plus mi Gordon propustio dodatnu. Na sve to dosta los pocetak nekih igraca i bas sam zasluzeno izgubio. 

 

Sad ce KAT biti odustan nedelju, dve, pa cu morati ozbiljno da se cupam. 

Link to comment
Share on other sites

  • nlavrnja unpinned and locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...