Jump to content

Pogodi ko je?


Milutinov Tata

Recommended Posts

2 hours ago, Milutinov Tata said:

Teniserka - njeno ime ce zauvek biti vezano uz ime jedne velike teniserke, a na tom turniru je ostvarila i svoj najbolji rezultat, koji je uspela jos jednom da ponovi, na zalost mnogih koji pisu na ovom forumu. Njenu karijeru je obelezila izuzetna konstantnost, ali ne i vrhunski rezultati.

 

Spoiler

Bouchard :classic_biggrin:

 

Link to comment
Share on other sites

@Boxy - daleko je ona od konstatnosti :classic_biggrin:

 

Spoiler

Oba puta kada je stigla do svog najboljeg rezultata porazena je od teniserki koje dolaze iz iste zemlje

 

@Abudžaba Dabila - on je ipak "igrao" malo duze

 

Spoiler

Na putu do svog najveceg uspeha savladao je tadasnje top igrace kojima je to bila omiljena podloga

 

Link to comment
Share on other sites

Spoiler

Meni je na pamet pao Xavier Malisse, mada on nije bio baš igrač za "jedno leto".

 

Prolup je sigurno u pravu, da sam još malo razmišljao po geografskom ključu, možda bih se i sjetio. Opomena meni samome za ubuduće (napisat ću da ne zaboravim) - razmišljaj sve dok nisi 100% siguran i ne otvaraj tuđe spoilere.

Link to comment
Share on other sites

Bravo prolup :thumbsup:.

 

@Boxy - ona je odigrala samo 1 polufinale na Vimbldonu pre par godina, a ni ona nije bila bas konstantna sa rezultatima. Ako meni ne verujes pitaj Bokija :classic_biggrin:

 

Spoiler

Iako je dugo imala dobre rezultate, uvek je bila u senci neke od zemljakinja, koje su je pocesto zaustavljale u zavrsnicama velikih turnira, ali ne i kada je ostvarila svoje najbolje rezultate.

 

 

Edited by Milutinov Tata
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Milutinov Tata said:
  Reveal hidden contents

Mozda nisam bio precizan, kada je ponovila najbolji rezultat sigurno je rastuzila mnoge koji pisu na ovom forumu zbog igracice koju je tada savladala.

 

 

Ja sam ovo ispravno shvatio od početka, i cijelo se vrijeme pokušavam sjetiti tko je...

 

Spoiler

...izbacio Kvitovu na nekom GS-u al ne mogu se sjetiti a da se uklapa

 

Link to comment
Share on other sites

NIje na zalost, bas sam se ponadao da ces pogoditi.

 

Evo da sumiram jos jednom sve:

 

Spoiler

Njenu karijeru je obelezila velika konstatnost, ali nikada nije imala vrhunske rezultate. Uvek je bila u senci neke od svojih zemljakinja koje su je cesto dobijale u zavrsnicama velikih turnira.

 

Najveci uspeh ostvarila je dva puta na istom turniru, gde je bila porazena od teniserki iz iste zemlje. Na putu do tih uspeha jednom je pobedila veliku teniserku i zauvek se"vezala" za njeno ime, a drugi put je pobedila teniserku koja je medju clanovima foruma veoma popularna. Jos jedna teniserka koja ima dosta navijaca ovde, ali ne kao vec navedena teniserka,  je upravo nakon pobede u finalu jednog turnira nad ovom teniserkom dosla do broja 1 na WTA listi.

 

Dve teniserke koje imaju dosta pristalica ovde i spomenuta velika teniserka su u bliskoj vezi.

 

Jos jedna pomoc: Ova teniserka je na turniru na kome se igralo po pozivu (na osnovu rezultata tokom godine) kao sampionka nasledila teniserku koja ima veliku popularnost na forumu.

 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...