Jump to content

FC Arsenal


sasha arsenal

Recommended Posts

Mislim da je to odlično pojačanje.E sad,Tilemans ili neko drugi od veznjaka je pod obavezno.

Pošto su jurili Rafinju,nije nemoguće da će se tražiti još jedno krilo.Kada Saka ne igra,ekipa je u problemu.Kad smo kod njega,očekuje se da uskoro potpiše novi ugovor.

Pre toga,kako je Arteta najavio,biće odlazaka.Toreira,Najls,Leno,Pepe,Mari,Tavareš,možda Nelson...

 

edit:

 

Link to comment
Share on other sites

41 minutes ago, McLeod said:

Previse igraca imamo pod ugovorom. Balogun i Beljerin takodje mislim na izlaznim vratima od ovih koje nisi pomenuo. Tavares ne verujem da ce da ide, ali mozda bude pozajmica.

Balogun će na pozajmicu verovatno.Prošle sezone je potpisao ugovor.Da,Belarina sam zaboravio.Za njega su zainteresovani klubovi iz Španije ali Arsenal traži više novca od onoga koliko oni nude.

Tavareš je trebalo da ide na pozajmicu u Olimpik iz Marselja,ali izgleda da je to propalo iz nekog razloga.

Edited by sasha arsenal
Link to comment
Share on other sites

On 7/21/2022 at 4:11 PM, sasha arsenal said:

Mislim da je to odlično pojačanje.E sad,Tilemans ili neko drugi od veznjaka je pod obavezno.

Pošto su jurili Rafinju,nije nemoguće da će se tražiti još jedno krilo.Kada Saka ne igra,ekipa je u problemu.Kad smo kod njega,očekuje se da uskoro potpiše novi ugovor.

Pre toga,kako je Arteta najavio,biće odlazaka.Toreira,Najls,Leno,Pepe,Mari,Tavareš,možda Nelson...

 

edit:

 

Ne verujem da ce dolaziti neko krilo.  Zamena za Saku bice Viera.  Verujem da ce ce Viera menjati po potrebi i Odegarda, tako da ocekujem ucestale rotacije Artete poput Gvardiolinih. Desno krilo moze da pokrije i Zesus, a mozda ostane i Nelson.

 

Ostaje jos Tilemans ili Paketa, pa neka igre krenu :D. Pozicija desnog beka bi mogla biti kriticna, posto Tomijaso verovatno propusta pocetak sezone, a Sedrik ne uliva neko poverenje. Nadam se da su Najlsa prosle bubice o zelji da igra u vezi, pa da bi on mogao da pokrije tu poziciju.

 

Zinca savrseno pojacanje. Tek ce pokazati koliko je podcenjen bio u Sitiju.

Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, Lav93 said:

Ne verujem da ce dolaziti neko krilo.  Zamena za Saku bice Viera.  Verujem da ce ce Viera menjati po potrebi i Odegarda, tako da ocekujem ucestale rotacije Artete poput Gvardiolinih. Desno krilo moze da pokrije i Zesus, a mozda ostane i Nelson.

 

Ostaje jos Tilemans ili Paketa, pa neka igre krenu :D. Pozicija desnog beka bi mogla biti kriticna, posto Tomijaso verovatno propusta pocetak sezone, a Sedrik ne uliva neko poverenje. Nadam se da su Najlsa prosle bubice o zelji da igra u vezi, pa da bi on mogao da pokrije tu poziciju.

 

Zinca savrseno pojacanje. Tek ce pokazati koliko je podcenjen bio u Sitiju.

Krilo nije prioritetno kao veznjak ili pomenuti desni bek,ali ako su već jurili Rafinju i hteli da daju ozbiljnu lovu,onda nije isključeno da će dovesti nekoga na tu poziciju.Samo nije mi jasno da se kupuje igrač za te pare a da bude za rotaciju.Pepea će verovatno da pokušaju da prodaju nekome.

Slažem se za Sedrika.Ozbiljna rupa pozadi.Odigra neki put korektno i to je sve.Tomijasu je za klasu bolji i veliki je problem kada ne igra,isto važi i za Tirnija.Zbog toga raduje dolazak Zinčenka.

 

edit:što se tiče Viere,nisam siguran da će se brzo prilagoditi na PL,iako se radi,kako kažu,o velikom talentu.Nadam se da će me demantovati.

Edited by sasha arsenal
Link to comment
Share on other sites

Odgledah snimak utakmice na SK.Iako igrači Čelsija nisu delovali spremno,Arsenalovi su igrali kao da je prvenstvo u pitanju a ne prijateljska.Sa Žezusom napred,ekipa izgleda odlično.Čovek kao da je tu par godina .Baš se lepo uklapa u Artetin sistem.Dobro izgleda ekipa i kada pritiska zadnju liniju protivnika.

Zinčenko je odigrao poluvreme i izgleda da ni njemu neće biti potrebna adataptacija na novu sredinu.Kasnije kada je ušao Tavareš odmah problemi.

Ono što me najviše raduje jeste Saliba na terenu.Auuu....neću da ga previše hvalim :classic_smile: .

 

Kada bi doveli Tilemansa,mislim da imamo čemu da se radujemo u novoj sezoni.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Plasman u LS ove sezone ne bi smeo da dodje u pitanje ni pod tackom razno. Objektivno smo jaci i od Celsija i od Totenhema, ostaje da vidimo kako ce izgleda Junajted pod Ten Hagom, mada smatram da generalno ima previse trulezi kod njih da bi instant bili top 3 kandidat.

 

Siti i Liverpul su naravno jaci, mada Liverpul sigurno ide silaznom putanjom, dok mi imamo mlad i poletan tim.

 

Sve dok nas povrede tradicionalno ne osakate.

Edited by McLeod
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Leno u Fulamu. Potpuno mi je neverovatno da nije dobio bolju ponudu. Prodali smo ga za duplo manje od onih koje smo dali za Tarnera, sto je opet haos, ali ajde, sitno je to za danasnje cene.

Edited by McLeod
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, McLeod said:

Leno u Fulamu. Potpuno mi je neverovatno da nije dobio bolju ponudu. Prodali smo ga za duplo manje od onih koje smo dali za Tarnera, sto je opet haos, ali ajde, sitno je to za danasnje cene.

Leno je jedan od retkih koji je maksimalno ispoštovao ugovor.Odličan golman.Srećno!Cena je smešna za koju odlazi.

Iskreno ne znam koliko je plaćen Tarner.Mislio sam da je manje od pomenutih 8m.Kad smo kod njega,kako ti izgleda?

 

edit:priča se da uprava radi na produženju ugovara Saki i Salibi.To bi trebalo da je prioritet.

Link to comment
Share on other sites

Prica se i o Toreiri u Galatasaraju za 7 miliona 😄

 

A nismo hteli da ga damo Fiorentini za 5 ili tako neka prica bila.

 

Ne znam, bas je smesno, nije sto je do para, mnogo me zabole za Kroenkeov dzep, nego sto pokazuje odredjeno nepostovanje i pilicarenje prema nama, to mora da prestane ako klub namerava da bude relevantan u buducnosti.

 

A Fulamu Leno moze doneti opstanak i nadam se da hoce. Zelim mu sve najbolje. Nije zasluzio ovako da ode iz kluba u kojem je bio jedna od najsvetlijih tacaka i najkonstantijih igraca za vreme posrtanja.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...