Jump to content

FC Arsenal


sasha arsenal

Recommended Posts

Ovako bezmudo odigrati kljucnu utakmicu je nedopustivo. Na zalost retko me kada vara osecaj za trenera, dabogda da ce ovaj Arteta nesto uraditi, poceo sam da se snebivam u vezi njega tokom sezone kada smo digli formu, ali sve je doslo na svoje na kraju.
Veceras smo izgledal8 amaterski, totalno bezvoljno, potpuno sam razocaran pristupom pre svega. Izgledalo je kao da Njikastlu treba pobeda a ne nama, igrrali su kao da im zivot zavisi i zasluzeno dobili.

Zao mi je samo sto ce u LS onaj kaljavi Totenhem koji vegetira u 4 samo zbog naseg i UTD raspada,valjda ce sledece godine da se vrate u svoje prirodno staniste...

Sent from my Mi 9T using Tapatalk

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dobro je ovo,nama je LE skroz po meri. Sranje je samo što će raspali spursi da igraju LŠ. Igramo bez bekova, bez Partija, sa špicem koji je zalutao u seniorski fudbal, sa drugim špicem koji je poslednji gol dao pred 15+ utakmica, i to iz penala. LŠ nam je trebala zbog para, lakše kupovine kapitalaca, ali mi smo kvalitetom za LE. I to treba igrati sa namerom da se osvoji. Kako smo krenuli sezonu, tako smo je i završili. Nada postoji, ali njima i X rešava posao.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Helmet said:

Zao mi je samo sto ce u LS onaj kaljavi Totenhem koji vegetira u 4 samo zbog naseg i UTD raspada,valjda ce sledece godine da se vrate u svoje prirodno staniste...

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 

Sledece godine ce biti jos veca konkurencija za prvih pet. United sa novim trenerom ce sigurno biti tu, a kada  bata MBS na leto odresi kesu, ne bih se cudio da i Newcastle bude jedan od konkurenata. U januaru su potrosili $125M za igrace, samo cekam koja ce cifra da bude preko leta, spominje se cak i Jose.

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

12 hours ago, mr clutch said:

Moralise čovek koji baca dres i ima slične ekscese. 

Ovde je priča o terenu, da neko što bi ameri rekli mora ,,step up,, . Ovo za dres, kartone, jadne tekme, sve to stoji, ali voljni momenat, zalaganje, uvek za 10, zato je verovatno i toliko opstao kod svih trenera + saigrači ga vole. (saigrači su ga i izabrali za kapitena)

Link to comment
Share on other sites

Sami smo krivi što ne igramo LŠ, januarski prelazni rok smo odradili amaterski tj nikako i ostali na Laki i Ediju u špicu, time smo pokazali ambicije. Verovatno su naši očekivali da će klinci i dalje da nas vuku, pre svega Saka i ESR. Nada postoji, mislim da će Norvič uzeti bod, ali ne više od toga. Pitanje i da li ćemo dobiti Everton kući.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, BratMinli said:

Sami smo krivi što ne igramo LŠ, januarski prelazni rok smo odradili amaterski tj nikako i ostali na Laki i Ediju u špicu, time smo pokazali ambicije. Verovatno su naši očekivali da će klinci i dalje da nas vuku, pre svega Saka i ESR. Nada postoji, mislim da će Norvič uzeti bod, ali ne više od toga. Pitanje i da li ćemo dobiti Everton kući.

Mislim da su sa prelaznim rokom pokazali da im i nije bio cilj ulazak u LŠ ove sezone.Ako se desi,super,ali zacrtani cilj će biti verovatno naredne.

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, sasha arsenal said:

Mislim da su sa prelaznim rokom pokazali da im i nije bio cilj ulazak u LŠ ove sezone.Ako se desi,super,ali zacrtani cilj će biti verovatno naredne.


Onda su se zestoko preracunali posto ce top4 sledece sezone sigurno biti mnogo teze dostignuti nego ove. Kako zbog jace konkurencije u ligi tako i zbog vaseg rasporeda gde cete sada imati i takmicenje po Evropi i meceve u cetvrtak-nedelja ritmu.

Iskreno, meni je verovatnije da se sledece sezone raspadnete kao Junajted ove nego da izborite top4.

Link to comment
Share on other sites

Ne verujem da ce se iko raspasti sledece godine, jer i pored Artete, ovaj tim sledece sezone bi trebalo biti samo bolji. Videcemo sta ce Njukasl uraditi, Totenhem je sigurno presao zenit, Liverpul takodje, Celsi moze da se nacisto raspadne, a Junajted je Junajted.


Sasvim je moguce da Arsenal nista ne uradi jer je to Arsenal, ali objektivno, osim Sitija koji ce biti jos jaci, svi ostali timovi u vrhu ce biti slabiji ili im stoji veliki znak pitanja nad glavom, tu prvenstveno mislim na Celsi i Junajted. Liverpulu glavni igraci ulaze u godine kada im treba zamena, a ne desava se Diaz svaki dan, nema ih ni na radaru trenutno.

Edited by McLeod
Link to comment
Share on other sites

Arsenal je svjetski choke napravio u zadnjih nekoliko kola. Imali su CL u ruci i prosuli na nevjerojatan način. Protiv Newcastlea su pali bez ispaljenog metka. Razumijem da je mlada momčad, ali opet, previše oscilacija i to mora bit Artetin poraz. Ti raspadi svaki put kad se činilo da,su osigurali TOP 4. Iako sezona ukupno nikako nije promašaj. Ulazak u CL bi omogućio bolji transfer rok, svakako bi bolje igrače mogli privući. 

Btw, ne znam baš da će svi ostali "veliki" osim Citya biti raspad druge sezone. Liverpoolu treba svježa krv, ali ima tu dosta igrača koji još nisu prošli zenit. Conte će vjerojatno značajno pojačati momčad, United ne može gore od ovog, jedino Chelsea je upitan po meni. Plus je pitanje kojim brzinom Newcastle dolazi.

Edited by Bugl Khan
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

19 hours ago, Darth Steva said:


Onda su se zestoko preracunali posto ce top4 sledece sezone sigurno biti mnogo teze dostignuti nego ove. Kako zbog jace konkurencije u ligi tako i zbog vaseg rasporeda gde cete sada imati i takmicenje po Evropi i meceve u cetvrtak-nedelja ritmu.

Iskreno, meni je verovatnije da se sledece sezone raspadnete kao Junajted ove nego da izborite top4.

Nisam baš siguran da će se raspasti,doduše,nisam siguran i da neće 😄 .Jedan napadač i vezni igrač unapređuju ovaj tim i do poprilično.Arsenal je tim koji je imao verovatno najkraću klupu od top 6 ekipa.Arteta je presekao i igrače na koje ne računa poslao na pozajmice ili ih prodao,iako nije doveo nikoga i to je najveći razlog zašto neće izboriti LŠ.I da,razlog je i što je Mikel kasno ukapirao da treba da se osloni na klince.

Klub će morati da uloži 150-200m € ako misli ozbiljno da se bori za LŠ sledeće sezone.Potencijal postoji,ali je potrebno nadograditi ekipu sa ozbiljnim pojačanjima.

Link to comment
Share on other sites

McL vec 4-5. sezonu u svom standardnom prorocanstvu "svi ostali, sem Sitija, mogu biti samo gori dok Arsenal moze biti samo bolji" :s_d:

 

1 hour ago, sasha arsenal said:

Nisam baš siguran da će se raspasti,doduše,nisam siguran i da neće 😄 .Jedan napadač i vezni igrač unapređuju ovaj tim i do poprilično.Arsenal je tim koji je imao verovatno najkraću klupu od top 6 ekipa.Arteta je presekao i igrače na koje ne računa poslao na pozajmice ili ih prodao,iako nije doveo nikoga i to je najveći razlog zašto neće izboriti LŠ.I da,razlog je i što je Mikel kasno ukapirao da treba da se osloni na klince.

Klub će morati da uloži 150-200m € ako misli ozbiljno da se bori za LŠ sledeće sezone.Potencijal postoji,ali je potrebno nadograditi ekipu sa ozbiljnim pojačanjima.

 

Bas to i zato je (neplanirana) LS ove godine, IMO, bila od kljucnog znacaja za uspon Arsenala.

Tih 200m sa LS i 200m bez LS su dve potpuno razlicite stvari jer to znaci da sigurno necete dovesti ta 2-3 igraca sto su vam prvi na listi zelja a ukoliko i dovedete bar jednog od njih, mora se dati mnogo veca plata nego sto je planirana a to onda potencijalno povlaci i druge probleme unutar kluba.

Kao sto si i sam napomenuo, Arsenal ima najkracu klupu a sada ide i nastup u Evropi gde duzina klupe i rotacija dolaze u prvi plan a to moze samo da znaci dodatno prosipanje bodova. Iskreno, iz ove perspektive, ja bih pre pare stavio da su vam vece sanse da izborite LS kroz LE nego kroz PL sledece sezone.

 

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

54 minutes ago, Darth Steva said:

McL vec 4-5. sezonu u svom standardnom prorocanstvu "svi ostali, sem Sitija, mogu biti samo gori dok Arsenal moze biti samo bolji" :s_d:

 

 

 

 

 

Sto se i pokazuje kao tacno. Jedina greska je sto sam ocekivao postepeni decline, a ne jo-jo raspad izmedju Liverpula koji je bio odron prosle sezone i Junajteda ove. Celsi poslovicno sere, sledece sezone ako ne izvrse remont top 6 ce im biti puna kapa.

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Prođe sezona... osećanja su mi pomešana. Da mi je neko posle prva 3 kola rekao da ćemo igrati LE i za 2 boda ostati ispod crte za LŠ, ne bih verovao.

Ovako, LE sasvim po meri, nije loš keš, može se ukazati šansa i mlađima ukoliko grupa ne bude hardcore, tako sa te strane, sasvim ok.

Mene brine malo Arteta, taman pomislim evo, naučio je, dođe Njukasl i odvali nas od života. Pepea i Salibu ne računam, mislim da neće videti terena kod nas sledeće sezone, tako da nam trebaju štoper, bek(ovi), veznjak, krilo i špic. Ako se bude trošilo, onda 2 špica. Ne znam ni sam šta da očekujem od leta i prelaznog roka.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

On 5/23/2022 at 4:33 PM, BratMinli said:

Prođe sezona... osećanja su mi pomešana. Da mi je neko posle prva 3 kola rekao da ćemo igrati LE i za 2 boda ostati ispod crte za LŠ, ne bih verovao.

Ovako, LE sasvim po meri, nije loš keš, može se ukazati šansa i mlađima ukoliko grupa ne bude hardcore, tako sa te strane, sasvim ok.

Mene brine malo Arteta, taman pomislim evo, naučio je, dođe Njukasl i odvali nas od života. Pepea i Salibu ne računam, mislim da neće videti terena kod nas sledeće sezone, tako da nam trebaju štoper, bek(ovi), veznjak, krilo i špic. Ako se bude trošilo, onda 2 špica. Ne znam ni sam šta da očekujem od leta i prelaznog roka.

Na Salibu Arteta računa,makar je tako izjavio,kao i da se vraća u klub.Jedini razlog pozajmice je to da bi više igrao i razvijao se.

 

Romano piše da je Arsenal u kontaktu sa agentom od Tilemansa i da on sigurno odlazi iz Lestera.U igri su još tri kluba.Verovatno će biti problem što se Arsenal nije plasirao u LŠ.

 

Pominju se još i neki mladi bek iz Bolonje,kao i Žezus i napadač Napolija.

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ne mogu reci da nista nije dobro napravio.

 

Ako prihvatim tvoje misljenje, sta onda reci za Dzaku na primer? Njegove dobre partije na prste mogu da se nabroje, a svaka dobra partija mu kupuje mesto u 11 za naredna dva meseca.

 

Toreira ima problem sa Fiorentinom, koja nece da plati klauzulu. Ja bih njega opusteno vratio a Dzaku poslao gde god.

 

Nketija je produzio ugovor, ostace, ne znam sta da mislim o tome, ako ce da bude Volkot ili Velbek i igra iskljucivo u kupu, ok sam sa tim, ali nam treba bas high profile napadac. I to ako dodje i Jesus, moguce je da nam treba jos jedan.

 

Pominju se Gnabri i Tilemans takodje, i da ce se Saliba vratiti. Ako se sve ostvari to bi mogao da bude bas brutalan prelazni rok i odavno se ne pominju bas realne mete (ili tako deluje na papiru). Tako da se nadam da cemo vecinu uspeti da zatvorimo.

 

Elneni je takodje produzio, sa tim sam na primer bas prezadovoljan.

 

Elneni je igrac sa jasnim limitima, ali to je nekih cetvrti/peti centralni vezni, iskusan, zna sistem, radilica, retko se povredjuje, uvek je spreman, ne buni se sto ne igra i odlican je za atmosferu, bas super lik generalno.

 

Kad tako postavis stvari, od njega tesko da mozemo boljeg da nadjemo, za tu ulogu.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...