Jump to content

FC Arsenal


sasha arsenal

Recommended Posts

To bi bilo to sto se tice snova o plasmanu u LS. Dobro smo i dosli u situaciju da se borimo za nju posle onog horor starta sezone. Realnost je da su Spursi u ovom trenutku bolji tim i mislim da ce i pre medjusobnom duela obezbediti 4. mesto. 

 

Ovom timu dresticno opada kvalitet cim ne igraju 1-2 startera, videlo se to i danas bez Tierneya. Klupa je jednostavno ocajna.

Link to comment
Share on other sites

Arsenal ima perspektivan tim, uz jednog dobrog napadača kog iskreno ne vidim da može da dođe u Arsenal bi ova ekipa možda i mogla nešto kroz par sezona. Ali mnogo generacija je do sada Arsenal sažvakao i ispljunuo... Lakazeta kada vidim zapitam se da li sam lud da čovek ima tek 30 godina a deluje kao da je na zalasku karijere.

Link to comment
Share on other sites

Kratka klupa, nedostatak napadača, povrede, kartoni, pad forme...šteta pošto smo izgubili bodove protiv lošijih ekipa, ali sve je ovo nažalost očekivano.

Gledao sam Sosijedad nekoliko utakmica i nisam za dovođenje Isaka, nije kvalitet za PL i neće po meni biti boost za nas. Ukoliko nas usere 4. mesto biće para za kapitalca, ali ima još dosta utakmica pa se nadam da će nas sreća konačno pogledati.

 

P.S. Nisam siguran da je opravdano poništen gol Martineliju.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Sami smo krivi sto sa prednoscu ne ulazimo u finis sezone, ona pauza nas je ubila, totalni pad forme i neke povrede...

Mnogo ce nam zavisiti od naredne utakmice, ako smognemo snage da tucemo Junajted, imacemo slicne rasporede i mi i Totenhem, verovatno ce nas direktni duel odlucivati.

Parti nam je kljucan, ako se on vrati to ce nam mnogo znaciti, i daj vise Arteta pusti ESR-a da igra, decko kada god je igrao nesto je uradio. Bice jako zajebano sa Junajtedom ,ali jbg sami smo sebe doveli u ovu poziciju.

Link to comment
Share on other sites

Dosta sreće danas, ali ipak dve vezane pobede u dva derbija.

Ramsdejla sam hvalio u početku, sada sve češće pravi greške. Kao da je umislio da je neka golmančina ne znam kakva. Ipak, par odličnih intervencija.

Sedrik i Tavares...majko mila kakvi krateri. Dobro je što se barem Tomijasu vraća.

Džaka je odigrao odlično oba meča, Elneni pokazuje da može da bude deo rotacije.

Nketija je ogromno iznenađenje za mene. Očigledno je fizički dosta ojačao, pokretljiv je, dovoljno brz, nadam se da će i realizacija vremenom postati bolja.

Zanimljiv igrač i da se ja pitam, ozbiljno bih računao na njega.

Ostali standardni (Saka, Vajt, Gabrijel), neki vrlo dobri (Edegord), neki malo slabiji (ESR).

Sve u svemu očekujem borbu za CL do kraja, pa šta bude.

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

E ovo je vec nesto. Pobede u dva derbija, ja sam iskreno ocekivao da polako zavrsavamo ovu sezonu obzirom na zestok pad forme. E sada se vec nazire da cemo mi i Tottenhem , verovatno u medjusobnom duelu odlucivati o CL-u. Mnogo bi nam olaksao Brenford ako bi bar izvukao bod, u narednom kolu imamo bas tezak mec sa WH, i tu ce biti vraski tesko da se dobije. 

Danas se ponavlja ono sto se cesto desava u duelima sa UTD, imamo jedan period utakmice gde ne znamo sta radimo, ne zute nego crne minute gde prospemo sve sto smo gradili do tada. Nkitia zanimljiv igrac, on se mora istrpeti, Lakazet da se proda i da se dovede prvi napadac, to nam je primarno za sledecu sezonu. 

Imamo dobru osnovu, ali se mora uloziti u napadaca, to mora da bude kapitalac, najgore je sto ja ne vidim koga bi to mogli da dovedemo, a da bude instant kvalitet. Samo da ne dovedu nekog engleskog panja...

Brenford se jako dobro drzi, nisu inferiorni, imali su i par dobrih napada, videcemo...

Link to comment
Share on other sites

Dosta sreće ali opet zaslužena pobeda i ogromna tri boda protiv direktnog rivala.Tavareš i Soareš,što se mene tiče,mogu slobodno da pakuju kofere.Ono što oni igraju nije na nivou PL.

 

Evo i Totenhem je kiksnuo.

 

edit:Nketiji ističe ugovor na kraju sezone i 99,9% odlazi u novi klub.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ogromna 3 boda! Imali smo sreće u nekim momentima, ali smo je valjda i zaslužili. Bekovi su nam igrači manje, mada bih Tavaresa istrpeo, ofanzivno je ok i mlad je, mislim da će napredovati u defanzivi,posebno u pozicioniranju. Sedrik, bye,bye.

Nketia se setio da pokaže nešto posle 3 godine... Odlazi iz kluba i mislim da je tako najbolje i za klub i za njega, jednostavno nema kvalitet. Brine me malo Gabrijel, ne samo zbog primljenog gola, već što na svakoj tekmi u poslednje vreme napravi neku veću grešku koja (može da) nas košta. Sve u svemu,živi smo,u igri. WH nije u onoj strašnoj formi više,nismo ni mi, tako da će biti baš zajebano. P. S. Izgleda da stiže Jesus iz Sitija.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...