Jump to content

FC Arsenal


sasha arsenal

Recommended Posts

 

1 hour ago, McLeod said:

Kako bi karmicki bilo da nas izbaci Emeri 😄

 

P.S. Sto se Genduzija tice, to je jedna od retkih ispravnih odluka 100%. Decko ce se uskoro vratiti u neki Nant i vucarati se po Ligi 1 do kraja karijere. Herta se bukvalno raspada, a on je u toj ekipi kancer.

Znači ode Genduzi u PSG.

Edited by MilošVB
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

On 4/16/2021 at 1:36 PM, McLeod said:

Kako bi karmicki bilo da nas izbaci Emeri 😄

 

P.S. Sto se Genduzija tice, to je jedna od retkih ispravnih odluka 100%. Decko ce se uskoro vratiti u neki Nant i vucarati se po Ligi 1 do kraja karijere. Herta se bukvalno raspada, a on je u toj ekipi kancer.

Ne pratim nemačku ligu,pa ne znam kako igra.Uglavnom,i da pruža dobre partije,nema njemu povratka u Arsenal.

 

p.s.evo nekih vesti:

- Balagun potpisao novi ugovor.Dosta se odužilo to potpisivanje i delovalo je da će otići iz kluba.

-Auba pokupio malariju.Oseća se ok i uskoro se vraća na teren.

-upravo pročitah da bi Tirni mogao da se vrati treninzima za 3-4 sedmice(Charles Watts)

-Fabricio Romano piše da će Belarin napustiti ekipu na kraju sezone i da klub planira da dovede zamenu.

 

 

Edited by sasha arsenal
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

On 4/16/2021 at 3:13 AM, BratMinli said:

Apsolutno! Ko je gledao Hertu ove sezone, može videti da se Gendozi nije nimalo promenio. Dosta žutih kartona, priče sa sudijom, mirođija u svakoj čorbi, čak i kada je igrao za mladu repku, milsim da je tamo i kapiten bio. Talenat je nesporan, ali karakter, poštovanje i generalno ponašanje profesionalca, baš i nije u redu. Klasičan kurčeviti klinac... 

Saka i ESR..brateeeee! Kao na efedrinu...odigrali su odlično. Laka zaista u dobroj formi, vidi se da je gladan golova, baš dobro igra. Čembers takođe, dečko konstantno igra stabilno, sigurno, u oba pravca.. baš me iznenadio, mada mi uvek bilo žao kada su ga poslali na pozajmicu. Nadam se Junajtedu u polufinalu. 😎

Dobro, to je po ocekivanju, kao i veci deo ove teme. Kada pobede jednom mesecno i to neku Slaviju, Caka, Laka, maka, talentovani klinici...

Onda dodje realnost da jedva izvuku bod kod kuce i to protiv Fulama. 

Arteta je ocajan trener. Mogao je da bude asistent i  Tele Santani ali nista da ne nauci, bas kako sto mu se desilo kod Pepa. Nasao je da silji patku i dokazuje autoritet na klincu od 19 godina, koji je uzgred talentovaniji od 80% tima koji ima, a poslo mu je i za rukom da upropasti i jednog od najboljih napadaca u Evropi. Uloga trenera nije samoda sastavi 11 i posalje ih na teren sa nekom taktikom vec i razvoj igraca. Pogledaj sta je Pep uradio sa de Brojnom, Gundoganom, Fodenom, koliko su ti igraci napredovali tokom zadnjih par godina.

Zato , ako Arsenal misli da dodje do Evropa lige narednih godina mora da potrazi drugog trenera, ali nekog malo boljeg od Krstajica. 

Edited by DJORDJE
Link to comment
Share on other sites

Kad sam pisao da Emerija ne treba otpustati bio sam jedini ovde... vec smo stigli do Arteta out, ne znam ko ce nam biti sledeci.

 

P.S. Ako se pogleda ova sezona, nismo samo mi fejlovali. Meni je najveci utisak jako los Everton pod Ancelotijem, dok ultra prosecan Junajted zavrsava lagano drugi.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

 

1 hour ago, McLeod said:

 

 

P.S. Ako se pogleda ova sezona, nismo samo mi fejlovali. Meni je najveci utisak jako los Everton pod Ancelotijem, dok ultra prosecan Junajted zavrsava lagano drugi.

Bolje se izrazi, United mozda nije toliko mnogo dobar, ali nista ne moze da bude prosek ako si drugi u najjacoj ligi u Evropi. A generalno ima samo 6 kluba jaca od tebe u celoj Evropi, ako pricamo o ovom trenutku.
Cak i za neke od ta 6 kluba nisam siguran da su bolji od Uniteda.

Prosek ste Vi, jer se borite za mesta od 9. do 12. 

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, BattleBender said:

 

Bolje se izrazi, United mozda nije toliko mnogo dobar, ali nista ne moze da bude prosek ako si drugi u najjacoj ligi u Evropi. A generalno ima samo 6 kluba jaca od tebe u celoj Evropi, ako pricamo o ovom trenutku.
Cak i za neke od ta 6 kluba nisam siguran da su bolji od Uniteda.

Prosek ste Vi, jer se borite za mesta od 9. do 12. 

 

Mi smo svakako ocajni, a PL je verovatno na nivou Nemacke ove sezone. Verovatno najgora sezona u poslednjih 10 godina, top 3 najgore u istoriji Premijer lige. Kvalitet fudbala, igraca i intenzitet takmicenja je smesan citave sezone.

Link to comment
Share on other sites

Just now, McLeod said:

 

Mi smo svakako ocajni, a PL je verovatno na nivou Nemacke ove sezone. Verovatno najgora sezona u poslednjih 10 godina, top 3 najgore u istoriji Premijer lige. Kvalitet fudbala, igraca i intenzitet takmicenja je smesan citave sezone.

Takav je ceo fudbal trenutno u Evropi. Tranzicija je, i overall kvalitet je pao.
I kakva god da je PL liga ove godine, najjaca je u Evropi, posto je La LIga u raspadu totalnom. Real koji je daleko od svog nivoa, sa ocajnim prvim delom sezone, ce na kraju uzeti titulu.

U celoj Evropi imas 3 dobra tima, to su Bayern, City i PSG, i mozda Real koji i dalje moze da izvuce nesto. 
Cak i taj PSG nije nesto mnogo dobar, United sa pocetka sezone, koji je bio dosta slabiji nego ovaj trenutno, je mogao da igra sa njim, i manje-vise naivno je izgubio drugu tekmu.
Sad bas, danas,  da igraju, kladio bih se na United.
Van toga imas Inter i Atletico.  I isto danas da da igraju protiv Uniteda, kladio bih se na United (a to cak ne bi bilo navijacki) protiv oba. A nisam siguran da bih se kladio i na Real protiv Uniteda. Ukupni score protiv Liverpoola nije realno oslikao stanje na terenu iz oba meca. I to protiv ovog Liverpoola.

Link to comment
Share on other sites

Real bi rutinirao Junajted kao sto je rutinirao Liverpul, potpuno lagano. Atletiko takodje, ne biste im dali gol (osim iz penala eventualno) da igrate pet utakmica.

 

U globalu je tacno to sto si rekao, ali to sto su klubovi koji su inace u top 6 u raspad stanju, pa su Lester, Vest Hem vodjen skartom iz Junajteda i tu i tamo u delovima sezone Volvs, Vila itd. iskocili, ne znaci da je liga kvalitetna, vec krajnje prosecna, jer kvalitet fudbala koji je Volvsima i Sautemptonima i Evertonima obicno dovoljan za osmo mesto je sada dovoljan za borbu za Ligu sampiona.

Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, McLeod said:

Real bi rutinirao Junajted kao sto je rutinirao Liverpul, potpuno lagano. Atletiko takodje, ne biste im dali gol (osim iz penala eventualno) da igrate pet utakmica.

 

U globalu je tacno to sto si rekao, ali to sto su klubovi koji su inace u top 6 u raspad stanju, pa su Lester, Vest Hem vodjen skartom iz Junajteda i tu i tamo u delovima sezone Volvs, Vila itd. iskocili, ne znaci da je liga kvalitetna, vec krajnje prosecna, jer kvalitet fudbala koji je Volvsima i Sautemptonima i Evertonima obicno dovoljan za osmo mesto je sada dovoljan za borbu za Ligu sampiona.

Real je matora ekipa i istrosena ekipa, doduse sa dosta klasnih igraca.
Ali i protiv Liverpoola su imali od tih 180 minuta barem 60 minuta takvih da bi Liverpool od prosle godine uvalio barem 6 komada za tih 60 minuta. A nesto bolji tim od ovog Liverpoola uvalio 3,4.

Bukvalno su sad ostali na neko vadjenje iz nafte pjur class-a Modrica, Kroosa i Benzeme, i nekih njihovih trenutaka ingenioznostii.
Ovaj United, kad nije u momentumu zamorenosti, kad ne dodje do te kulminacije, je posle Bayerna i PSG-a fizicki najmocnija ekipa u Evropi. To ne moze da se oduzme. Ne bi Real se tu tako lako naigrao, kao sto jeste protiv Liverpool-a, niti bi dao takve naivne golove.

To je tačno sve, u odnosu na vecinu sezona u poslednjih 20 godina, ovo je bas slaba sezona, slab kvalitet. Lester i WH imaju najbolje trenere u celoj ligi, kada je u pitanju rad sa ogranicenim sastavom. 

Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, MilošVB said:

I ponoviću, precenjujemo naše klince.

 

Nisam ja siguran da će Martineli procvetati kod bilo kog trenera.

 

 

Nemoguće je da su svi oduševljeni sa njim na treningu,da kada uđe u igru leti po terenu i da on bude poslednja opcija.Nešto tu nije u redu.Neće niko da me ubedi da je Nketija bolji od njega ili ovakvi Vilijan i Auba.

 

edit:Vilok ponovo dao gol i doneo bodove ekipi.Ovo mu je treći put da to radi od kako je na pozajmici.

Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, McLeod said:

Kad sam pisao da Emerija ne treba otpustati bio sam jedini ovde... vec smo stigli do Arteta out, ne znam ko ce nam biti sledeci.

 

P.S. Ako se pogleda ova sezona, nismo samo mi fejlovali. Meni je najveci utisak jako los Everton pod Ancelotijem, dok ultra prosecan Junajted zavrsava lagano drugi.

Tačno.Samo ne znam gde bi bili i sa njim da je ostao.

Ne vredi,ako nešto ne ide,treba menjati.Tvrdoglavo verovanje u trenera najbolje smo mi osetili kao navijači Arsenala.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...