Jump to content

FC Arsenal


sasha arsenal

Recommended Posts

Izgleda Ozil ostaje. Agent je ponovo izjavio da Ozil vredno trenira i da čeka svoju šansu i da će do kraja ispoštovati svoj ugovor. Ako ima karme....

Nisam baš na miru pošto svuda se može pročitati kao Auba ostaje, ali evo već više od 2 nedelje nikako da padne potpis. Prelazni rok traje dugo, ali osim Sokratisa, mislim da bi bilo dobro što pre prodati još neke viškove u odbrani i to popuniti eventualno nekim klincem. Ne znam u čemu je caka sa Mavropanosom, da nije čak ni za rotaciju..sezona je duga, igramo i LE, a na njega se ne računa ni u rotaciji. Gledao sam treninge, ovo što je dostupno online i čini mi se da se Beljerin malo ugojio/napucao, možda ipak ima nade za njega. Ako ne ode u PSŽ. 

Link to comment
Share on other sites

Ozil ostaje,a evo i Genduzi se vraća u ekipu.Arteta je izgleda rešio da im pruži drugu priliku.

Ostaje i Holding koji je trebao da ode na pozajmicu.Verovatno zato što su povređeni Mari,Mustafi a evo i Luiz.Vidim da se Čejmbers vratio treninzima.Videćemo šta će sa njim biti.

 

Edited by sasha arsenal
Link to comment
Share on other sites

Malo nesto iz arhive...

Prvo kolo 07-08 isto protiv Fulama, samo na domacem terenu.

Primljen gol u prvom minutu, Hili ga dao. Tek u poslednjih desetak minuta Arsenal je uspeo da preokrene.

 

http://youtu.be/5uOaNncuXl0

http://vimeo.com/295958

Edited by TiMiDi
Ako nije dobar link nek neko popravi.
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Definitivno je Arteta ovo malo poslozio, cak i sa ovim izmesanim sastavom, delujemo prejako za Fulam koji nije neki reper iskreno, ovo je jedan od favorita za ispadanje.
Ovaj Maitland Niles me zestoko nervira, retko glup igrac. Ovoj ekipi bi Parti legao kao budali samar,da sa Zebaljosom ili Dzakom igra na sredini.
Vilian ce biti dobro pojacanje, lik je definitivno jedan od boljih veznjaka u ligi, dobar ubod, jos jwdan dobar vezni igrac nam treba da ovo poslozimo i napadnemo top 4 bwz problema.

Sent from my Mi 9T using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Odlična igra.Protivnik nije po meri,ali momci su ozbiljno pristupili utakmici i to se isplatilo.

Arteta(menadžer) izrasta u vrhunskog stratega.

Pojačanja su briljirala.

Ako dovedu Partija,onda ova ekipa moze do top 4.

 

Jedina losa stvar je guranje Sebaljosa i Niketije na poluvremenu,ali slikali su se nakon meča zajedno i poslali poruku da je sve ok.

 

edit:Martinez u Vili za 18m€.Čovek je ljudina i zaslužuje da bude prvi golman.Sve najbolje.Pare da se iskoriste za dovođenje Partija.

Link to comment
Share on other sites

Sigurna pobeda, dobar početak sezone. Ko zna kuda bi otišla utakmica da Leno nije vadio kestenje iz vatre kada je izleteo i sačuvao gol. Dobro smo izgledali, nekada previše sporo, ali ovi su stajali pozadi pa nije bilo ni lako probiti. Vilian doktor, hvala Bogu da su u Čelziju šabani pa su ga pustili.

Iznenadio me Elneni, koliko brže izgleda sada, da li je do kondicije, Aretinih zamisli ili nečeg trećeg, ali da ne znam ko igra, ne bih poverovao da je to Mo. Može to dosta bolje.

Najls je toliko ograničen da je to strašno, meni se čini da on ne može više da napreduje ni jedan milimetar, da ima u glavi 10 komandi koje je usvojio i to je to. Ako bi se Sead vratio u formu iz Šalkeja, imali bismo celu levu stranu pokrivenu. Takođe Nketia, ne vidim koje kvalitete on poseduje osim što je mlad. 

Link to comment
Share on other sites

Kolektivni raspad.Džaka dominira.

 

Mora Arteta da menja nešto.Neka ubaci Pepea a Vilijana da pomeri u sredinu.

Nadam se da Tirni nije ozbilnije povređen.

 

edit:Ipak pobeda pored očajne igre.Ako bude ovakav pristup na Enfildu i vrlo lako može da pukne petarda.

Edited by sasha arsenal
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dve utakmice koje ne obecavaju, izvukli smo pobede i to je pozitivno pred teske utakmice kije slede, ali mi nemamo sredinu, jako slabo distribuiramo loptu prema napadu, sporo, cesto vracanje lopte nazad, mora to brze i tecnije. Kolasinac tiha jeza, Dzaka za nijansu bolji. Daj boze da Tirni nije ozbiljnije povredjen inace smo najebali.

Poseban osvrt na Gabrijela, meni se ovaj stoper nesto ne svidja previse, imao je nekoliko ozbiljnih pomracenja uma danas, par kikseva koji protiv jacih ekipa mogu skupo da nas kostaju. Mialim da se nismo usrecili sa njim ali pusticu nekoliko utakmica da vidim kako ce da se ponasa na nekom sirem uzorku. Nekako mi deluje takticki skromno i ne previse inteligentno. Ne znam kako bi delovao u 442 sistemu, ocito je da se ne snalazi bas najbolje u 343.

Odlicno je sto kupili mir sa ovw dve pobede i sto mirno cekamo Liverpul, valjda je vreme da i tu uzmemo bar bod. Rekao bih da ne deluju nista soecijalno ni oni, naravno individualni kvalitet je kod njih veci.

Sent from my Mi 9T using Tapatalk

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Mislim da će Arteta,ako dovede Partija i Auara,makar protiv slabijih rivala igrati u 4-3-3 formaciji.Ovako nema sigurnost u veznom redu,samim tim ni u odbrani,pa forsira 3-4-3.

Evo na ovoj utakmici nije imao zamenu koja bi unapredila kreativnost ekipe na sredini terena.Vilok nije ni planiran da bude na klupi.Genduzi i Ozil kao da nisu deo ekipe.Toreira odlazi,a i nije taj tip igrača,kao ni Elneni.Mora se tu dovesti makar jedno kvalitetno pojačanje.

 

Da,slažem se za Kolašinca i Gabrijela.Ovaj prvi je proverena rupa i može slobodno da ide,dok se ovaj drugi večeras pogubio.Malo je nezgodno da igraš u odbrani sa Holdingom i Seadom,a da ni jedan nema liderske sposobnosti,pa mu tu gledam kroz prste+što je mlad i trebaće malo vremena da se adaptira.Mada večeras je pravio greške koje nemaju veze sa kolektivom.

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Gabrijela treba sačekati i imati strpljenja, gori od Mustafija i kompanije ne može biti. Ključ Arsenalove odbrane je u rukama Davida Luisa, što je samo po sebi veliki rizik. Takođe, stanje na sredini terena je dosta zabrinjavajuće. Nedostaje tu i čvrstine i odgovornosti i kreativnosti.

 

Nadam se da će uprava uspeti da dovede još neko pojačanje. Problem je što sada niko neće da ide iz Arsenala, a razlog tome nije ostanak Aube (kao što reče komentator SK), već činjenica da su igrači viđeni za odlazak (Mustafi, Čembers, Toreira itd) zadovoljni svojim ugovorima, a niko za njih neće da plati obeštećenje koje Arsenal traži.

Edited by harmonajzer
Link to comment
Share on other sites

https://www.mozzartsport.com/fudbal/vesti/arsenalova-cudna-kupovina-rezervni-golman-najgoreg-tima-francuske/366519

 

Nadam se da Leno neće biti povređen 😄 .

 

edit:evo nekih glasina

-Toreira blizu Atletika.Nadam se da to znači da će Parti u suprotnom smeru.

-Genduzi traži da ode iz kluba.Samo neko treba da ga plati.

-Mustafija traži Lacio

-Leverkuzen želi Kolašinca

-Verovatno će napustiti klub Sokratis,kao i Čejmbers,ali on moguće i na pozajmicu.

Link to comment
Share on other sites

Ufff Luiz, donekle razumem odluku Artete, pisao sam, Gabrijel je bio katastrofalan na prosloj utakmici, i mislim da ga ne treba pustiti da pregori na ovakvoj utakmici vec mu malo dozirati minutazu, Luiz ma kolika kiksara bio, daleko je namazaniji za ovakve meceve od njega. Ovo ostalo mi deluje ok, najace sto imamo, osim Pepea, koji je vise zrtva formacije. Elneni je pokazao da je mnogo napredovao, u onoj prvoj utakmici je bio ponajbolji igrac, protiv ovih moramo da postavimo blok i pariramo im koliko mozemo na sredini, pa da sevne neka polukontra.

 

Sent from my Mi 9T using Tapatalk

 

 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...