Jump to content

FC Arsenal


sasha arsenal

Recommended Posts

Napokon pobeda u gostima.Sama pomisao da Arsenal ima tri pobede u gostima u gotovo celoj sezoni,dovoljno je da se vidi koliko je loše stanje u klubu.

 

Saka nastavlja da pokazuje o kakvom se talentu radi.On i Martineli su napred veliki potencijali i ono što me raduje,defanzivno su veoma odgovorni za razliku od Ozila i Pepea.

Martinez odličan i nadam se da će tako i nastaviti.Džaka danas dosta dobar,dok je Sebaljos i dalje bled.

 

Martineli se povredio i neće ga biti na terenu mesec dana.Dobra vest je da će se Leno oporaviti ranije od očekivanog.

 

Loša vest je da se Genduzi ponovo glupirao na treningu.Iako je Arteta večeras izjavio da su mu vrata otvorena da se vrati u prvi tim,već se piše o mogućoj prodaji tokom leta.

Valjda će se mali opametiti i uozbiljiti.Steta bi bilo da ga izgubimo.Bolje je i pozajmiti ga.

Link to comment
Share on other sites

Konačno pobeda, fala Q! Odbrana i Martinez ok, bilo je propusta, ali stabilno. Džaka isto dobar, kao i klinci, sve u svemu, relativno laka pobeda. Kažu da je pitanje dana kada nam odlazi Auba. Ukoliko je istina za Viliana, neka mu daju ugovor na 5 sezona ako treba, dečko je strašan, pravo moderno krilo/polušpic/veznjak, šta god. 

Što se tiče Matea, ne čudi me ovo, vidi se da dečko ima problema u glavi, ali bila bi šteta prodati ga, pozajmica i malo pedagoškog rada i možda se vrati na pravi put.

LE ako uhvatimo, da smo na konju, ali mislim da ni to nije realno. 

Link to comment
Share on other sites

https://twitter.com/David_Ornstein/status/1278218823620087810?s=20

Arsenal putting finishing touches to new long-term contract for Bukayo Saka that will settle future of brilliant academy graduate. Expected to be announced this week. Also intensifying pursuit of Atletico Madrid midfielder Thomas Partey

#AFC

 

edit:Saka i zvanično potpisao novi ugovor 🙂

Edited by sasha arsenal
Link to comment
Share on other sites

Laganica,napokon.

Auba odličan.Sebaljos odigrao vrhunski.Leteo je po terenu.Kada bi ovako igrao na svakoj utakmici....

Sledi ludilo u završnici.Ne zna se koji je protivnik teži.

 

edit:Martinez odličan od kako je među stativama.

Edited by sasha arsenal
Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, BratMinli said:

Upravu treba spaliti ako Aubi ne daju blanko ček. Mi ovakvog špica više nećemo naći, barem ne za te novce. Koliko traži neka daju, makar prodali nekoliko igrača. Jebao ih Ozil, bitno on da sisa pare...

Pierre-Emerick Aubameyang has requested a minimum three-year contract worth up to £250,000-a-week to stay at Arsenal [ESPN]

 

Nadam se da će uprava ovo prihvatiti.Nisu valjda ludi da odbiju.

 

edit:I Martineli potpisao novi ugovor 🙂

Edited by sasha arsenal
Link to comment
Share on other sites

Sranje... Imali smo šanse da ih dokrajčimo, nismo, pa je moralo ovako. 

p.s. Penal za nas je morao biti, kada je Mustafi popio udarac u rebra + u sendviču. Nama su isto sudili, mislim protiv spursa, baš je isto odradio Mustafi na kejnu ili lameli, ne sećam se, odmah svirali penal.

Link to comment
Share on other sites

Odgledao zadnjih pola sata derbija, prvi put nakon dugo vremena da gledam Arsenal. Znači majko moja mila, šta je sve uradio Mustafi u tom periodu to je za ne povjerovati. Pa bukvalno da Arsenal plati nekome da ga uzme, to mi se čini kao jedino ispravno rješenje. Pritom nije bio jedini koji je "briljirao" ali zaista je odskakao kvalitetom. Sad sam vidio i situaciju za Sonov gol, kakve su to amaterske greške obrane, nevjerojatno.

Link to comment
Share on other sites

Arteta radi odličan posao,ali džaba sve kad ljudi prave amaterske greške.Doduše,nije ovo lose da se podseti kakav je Mustafi ludak.

 

Martinez i Sebaljos odlični.Zbog prvog se ne oseća izostanak najboljeg igrača sezone(Lena),a drugi nastavlja da briljira.Kako ga je Arteta proigrao.Dečko kida poslednjih par utakmicaDžaka(ne verujem šta ću napisati) i on lepo funkcionišu.

Totenhem u drugom nije pipnuo loptu do postizanja gola.Mislim da je lošiji tim pobedio danas.

Link to comment
Share on other sites

Šta reći, a ne zaplakati... Kada pogledate štopere, sve je jasno. Kiksara levo, kiksara desno i bek (ne naročito dobar) glumi štopera. Nikada spursi nisu bili gori, ali izgleda ni mi. Opet se vidi koliko je Pepe nikakav kada uz sebe ima Beljerina, mnogo je bolji sa Sedrikem ili Najlsom, ovako imamo igrača manje. Sebaljos i Džaka zaista svetle tačke u sredini. Ali me je opet oduševio Martinez, koliko je taj dečko napredovao, kako čita igru. Posebno mi je neverovatno kako za svoju visinu, 1.93m , lako izleće napred i kako se spušta dole na niske lopte. Obično golmani preko 1.90m, sa dužim rukama, zakasne da ispruže laktove i lopte im prolaze ispod ruku, ali on je zaista odličan. Ko prati trening snimke Arsenala može da vidi kako je i tamo Martinez odličan i siguran. + dečko kada priča vidi se da ima mozga.

Sezona za zaborav, nadam se da neće biti ništa ni od LE pa da se lepo spremamo za D sezonu. Po meni bi za sada trebalo učiniti sve da ode Ozil luzer i da Auba potpiše novi ugovor. Onda otkupiti Sebaljosa, dolazi Saliba i sve pare na odbranu. Ukoliko napad i veza ostanu ovakvi, bez Ozila sa Aubom, ne bih se previše žalio.

Link to comment
Share on other sites

Da dovedu Partija i da vezni red konačno liči na nešto .

Genduzi je izgleda završio svoju priču u klubu.Šteta,ali sam je kriv.Nadam se da je i Ozil.Mada briga njega.Kinta leže redovno,tako da ne verujem da se previše uzbuđuje.

 

Dobili smo tri pojačanja pred kraj sezone,Martineta,Sebaljosa i Tirnija.Nije loše.

 

Verujem Arteti.Ne može sve preko noći,a i ovakvi igrači pozadi mu ne dozvoljavaju da ostvari zamisli.Šteta što je Mari povređen.

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Odličan je, imamo 2 vrhunska golmana. Nego...nisam ljubitelj teorija zavere, ali kako Mane i Arnold nisu isključeni?? Poslednjih mesec dana imam utisak da se našim igračima svašta sudi, dele kartoni/penali, a onda iste situacije na drugoj strani prođu nekažnjeno ili ne u toj meri. Ajde da nema VAR-a pa bude sudijski kriterijum, ali pokušaj šutiranja Holdinga od strane Manea i Arnoldova noga na Sakinu potkolenicu/koleno?? 

Link to comment
Share on other sites

Posle dužeg vremena odgledah Arsenal i to samo drugo poluvreme. Ako ništa drugo, dobro smo se branili.

Teško je reći šta nam fali. Nekad mi se čini samo dva dobra igrača (štoper i vezni), a nekad bi promenio pola tima.

Aubamejanga zadržati po svaku cenu, ako je to moguće.

Link to comment
Share on other sites

I ja posle duzeg vremena odgledah, konacno da i mi odbranimo nesto. Ovoj ekipi fale dva stopera i dobar vezni igrac, ovo ostalo ako se stavi u neki solidan sistem, gde se zna ko sta radi, moze da se napravi top4 tim u PL.

Ali od toga izgleds nece biti nista, dok su Ameri u klubu izgleda da od jurisa na poziciju 1 nece biti nista.
Rekao bih da Arteta zna sta radi,ako mu obezbede dobar tim, ucice u top 4 sledece sezone bez problema.

Sent from my Mi 9T using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...