Jump to content

FC Arsenal


sasha arsenal

Recommended Posts

Remzdejl izdominirao. Dečko je pokazao zavidan kvalitet. Ispucavanje mu još malo kaska za ostalim kvalitetima, ali održao nas u životu sa naših 35% poseda. Drugo poluvreme smo odigrali jako loše, nismo mogli 20min da se izvučemo iz presinga, malo sreća, dosta Remzdejl i izvukli smo 3 boda. Još uvek sam Arteta out, ovo meni ne menja ništa. Jedino što je ok da vidimo obrise prvih 11. Sambi i Parti nisu prodali nijednu opasnu loptu i tu je ogroman napredak, jer smo do sada na svakoj tekmi imali po nekoliko kuvanja od strane ovog dvojca.

Dobiti kući Votford i onda pauza, a posle pauze sledi pakao, imamo liverpul, njukasl, junajted, everton...

Link to comment
Share on other sites

Remsdejlove intervencije su bile impresivne, ali je do njih doslo tako sto se u prvi mah postavio pogresno.

 

Obratite paznju gde stoji kod slobodnjaka Medisona na primer.

 

Leno bi ono odbranio i izgledalo bi kao rutinska parada na treningu. Lopta je isla dobar metar od stative i pola metra od precke, sut je bio dobar, ali nista vise od toga.

Link to comment
Share on other sites

Da, možda sam i najmanje mislio na slobodnjak, lepo za oko, ali ipak se moglo lagano uhvatiti da je stajao gde treba. Mislio sam na ona istrčavanja, kada je u par koraka ulazio u šut i zatvorio sve. Volim golmane koji su laki na nogama, kao Leno, koji mogu brzo ući u šut i skratiti ugao. Žao mi je Lena, on ja za mene No1, ali mi je drago što njegova zamena odrađuje posao. Pratio sam malo Marsej ove sezone, čak i Mavropanosa u Nemačkoj... jako dobro igraju Saliba i Gendzui, isto važi i za Mavropanosa, samo što je on bivši već. Da imamo krštenog trenera, mi bi mogli možda već ove sezone da se borimo za Top4, svakako za Top6, a onda sledeće sezone bi i LŠ priča bila realna.

Evo spursi su otpustili Nuna, logičan potez, ali zamena ni na vidiku.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ja ne volim takve golmane jer nisu pouzdani. Zato nikad ni Nojera nisam preterano simpatisao recimo (nisu isti tip golmana, naravno, samo da steknes utisak sta ne volim).

 

Ocigledno je da se Arteta poput Pepa lozi na tog treceg beka, ali to moze da bude samo bonus kod golmana, ne razumem kako mozes da postavis coveka koji je potencijalni liability na gol kad imas vrlo pouzdanog i vec iskusnog golmana.

 

Nema nikakve logike.

 

Ali ajde, dok ne prima golove, podrska.

Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, BratMinli said:

Remzdejl izdominirao. Dečko je pokazao zavidan kvalitet. Ispucavanje mu još malo kaska za ostalim kvalitetima, ali održao nas u životu sa naših 35% poseda. Drugo poluvreme smo odigrali jako loše, nismo mogli 20min da se izvučemo iz presinga, malo sreća, dosta Remzdejl i izvukli smo 3 boda. Još uvek sam Arteta out, ovo meni ne menja ništa. Jedino što je ok da vidimo obrise prvih 11. Sambi i Parti nisu prodali nijednu opasnu loptu i tu je ogroman napredak, jer smo do sada na svakoj tekmi imali po nekoliko kuvanja od strane ovog dvojca.

Dobiti kući Votford i onda pauza, a posle pauze sledi pakao, imamo liverpul, njukasl, junajted, everton...

Meni ona njegova ispucavanja imaju smisla.Niske a brze lopte koje Auba i Laka pokupe.Kada lopta leti visoko,njih dvojica nema šta da traže pored štopera u PL.

 

Za sada je dečko impresivan.Videćemo...

Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, sasha arsenal said:

Meni ona njegova ispucavanja imaju smisla.Niske a brze lopte koje Auba i Laka pokupe.Kada lopta leti visoko,njih dvojica nema šta da traže pored štopera u PL.

 

Za sada je dečko impresivan.Videćemo...

To svakako jeste ok, ali par dodavanja su bila na granici da se lako preseku na naših 40-50m i nekoliko puta je gađao skoro aut liniju, pa igrač koji nekako pokupi tu loptu nema previše rešenja. Ali brani kao mator za sada, nadam se da je to samo početak. Čitao sam negde da je on buduća jedinica repke.

Link to comment
Share on other sites

Ne bih se slozio, nisu ista klasa uopste.

 

Sto se tice liderstva, nije svaki golman koji se dernja lider. Leno jeste suvise tih za moj ukus, ali to ne znaci da je ovaj bolji i u tom segmentu.

 

Igracki je razlika izmedju njih kao izmedju Bufona i Tolda u prajmu recimo, Toldo je bio heroj kad je odbranio onih pet penala Holandjanima, bio je mozda i atraktivniji od Bufona koji je bio "samo" siguran golman, ali niko danas nece tvrditi da je Toldo bolji od Bufona (bilo je takvih pocetkom veka).

Link to comment
Share on other sites

Polako. Čovek je tek došao u Arsenal. Naravno da još uvek nije lider tima, ali odaje utisak da bi vrlo brzo to mogao postati. Uostalom, konkurencija i nije baš neka (tu mislim na kompletan igrački pogon).

Druga bitna stvar, Remzdejl ima tek 23 godine i nije ni blizu svog plafona.

Verovatno je još uvek rano za neke konačne ocene, ali mislim da vreme radi za njega.

 

Link to comment
Share on other sites

Meni je tu jedino žao Lena, dečko nije zaslužio da jednostavno bude sklonjen u stranu, posebno što je njegov doprinos bio ogroman poslednjih par očajnih sezona za klub. Remzdejl opravdava poverenje, ali po meni nije ni trebalo doći do toga, jer je Leno No1.

Elem, Emeri se vraća u PL, Njukasl. Kažu promocija posle vikenda. Drago mi je, dobar lik, došao u jako zajebanom trenutku, nasledio krš ekipu, bez samopouzdanja, sa Ozilom, pa posle i Džaka incident, Genduzi... Pre kraj sezone, kada smo ispustili 3 meč lopte za 4. mesto se baš pogubio. Voleo bih još nekada da ga vidim kod nas, jer ne očekujem da će u bliskoj budućnosti neki Top trener raditi u Arsenalu, a Emeri je prva liga trenera po meni, odmah posle Top nivoa.

Edited by BratMinli
Link to comment
Share on other sites

Genduzi je redovno igrao kod njega i nije imao nikakvih probkema,koliko mi je poznato.Na kraju krajeva,Emeri ga je stavio sa 19 godina pre Ramzija u prvu postavu.

Definitivno je gotivan lik.Imao je problem i sa jezikom,što mu je stvaralo problem.Izgubio je svlačionicu.Nije se pitao oko transfera kao Arteta.Hteo je Zahu,a dove li su mu Pepea.To je ono što se zna.Možda ima još igrača koji mu nisu bili potrebni a dovedeni su.

 

edit:slažem se oko Lena.

Edited by sasha arsenal
Link to comment
Share on other sites

Zaha ne bi bio nista bolji od Pepea. Vidi se poslednjih sezona da mu je Kristal Palas plafon. Da nije, odavno bi igrao ako nigde drugde a ono u Evertonu, gde je i trebalo da predje pa se izjalovilo u poslednjem trenutku. Daleko je on od igraca koji moze da igra prvu postavu u top klubovima.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, McLeod said:

Zaha ne bi bio nista bolji od Pepea. Vidi se poslednjih sezona da mu je Kristal Palas plafon. Da nije, odavno bi igrao ako nigde drugde a ono u Evertonu, gde je i trebalo da predje pa se izjalovilo u poslednjem trenutku. Daleko je on od igraca koji moze da igra prvu postavu u top klubovima.

Nisam mislio na to da li je bolji ili ne,već da uprava nije ispoštovala njegove zahteve.

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, sasha arsenal said:

Genduzi je redovno igrao kod njega i nije imao nikakvih probkema,koliko mi je poznato.Na kraju krajeva,Emeri ga je stavio sa 19 godina pre Ramzija u prvu postavu.

Definitivno je gotivan lik.Imao je problem i sa jezikom,što mu je stvaralo problem.Izgubio je svlačionicu.Nije se pitao oko transfera kao Arteta.Hteo je Zahu,a dove li su mu Pepea.To je ono što se zna.Možda ima još igrača koji mu nisu bili potrebni a dovedeni su.

 

edit:slažem se oko Lena.

Malo pre njegovog odlaska je Genduzi govnao nešto starijim igračima na treningu, navodno je tada oprošteno, Laka i Auba su valjda ispeglali sve. Videćemo šta će biti, jedni pišu da stiže, jedni kažu da će ispoštovati Viljareal i ostati.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...