Jump to content

FC Arsenal


sasha arsenal

Recommended Posts

Najgore je sto ni Celsi apsolutno nista nije odigrao. Nisu ni imali ozbiljnih sansi van golova, u drugom poluvremenu samo odradjivali, gledali na sat i cekali kraj. Mi smo stvorili jednu polusansu iz prekida.

 

Bukvalno kao da su dosli kod Barnlija, otvorili ranim golom i odradjivanje do kraja.

 

To je i ono sto je najporaznije ovde.

 

Arteta mi je lik koji ocigledno igra FIFA i gleda fazon ovi moji stoperi imaju solidnu brzinu, pa neka cuvaju Lukakua ispred, i to je to. Sta sve treba da se poklopi da bi se to odradilo kvalitetno je za duboku analizu, a naravno da nije uspelo, bukvalno su dosli dva puta do lopte tako za 90 minuta, a okrenuo ih je bar 10, i naravno, kod oba gola je bila preslikana situacija.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Najgore je sto ni Celsi apsolutno nista nije odigrao. Nisu ni imali ozbiljnih sansi van golova, u drugom poluvremenu samo odradjivali, gledali na sat i cekali kraj. Mi smo stvorili jednu polusansu iz prekida.
 
Bukvalno kao da su dosli kod Barnlija, otvorili ranim golom i odradjivanje do kraja.
 
To je i ono sto je najporaznije ovde.
 
Arteta mi je lik koji ocigledno igra FIFA i gleda fazon ovi moji stoperi imaju solidnu brzinu, pa neka cuvaju Lukakua ispred, i to je to. Sta sve treba da se poklopi da bi se to odradilo kvalitetno je za duboku analizu, a naravno da nije uspelo, bukvalno su dosli dva puta do lopte tako za 90 minuta, a okrenuo ih je bar 10, i naravno, kod oba gola je bila preslikana situacija.

Sabijali su vas u 16 i na 2:0. Otkinuli vas na fizikalije, kao odrasli sa decom.
Link to comment
Share on other sites

Najgore je sto ni Celsi apsolutno nista nije odigrao. Nisu ni imali ozbiljnih sansi van golova, u drugom poluvremenu samo odradjivali, gledali na sat i cekali kraj. Mi smo stvorili jednu polusansu iz prekida.
 
Bukvalno kao da su dosli kod Barnlija, otvorili ranim golom i odradjivanje do kraja.
 
To je i ono sto je najporaznije ovde.
 
Arteta mi je lik koji ocigledno igra FIFA i gleda fazon ovi moji stoperi imaju solidnu brzinu, pa neka cuvaju Lukakua ispred, i to je to. Sta sve treba da se poklopi da bi se to odradilo kvalitetno je za duboku analizu, a naravno da nije uspelo, bukvalno su dosli dva puta do lopte tako za 90 minuta, a okrenuo ih je bar 10, i naravno, kod oba gola je bila preslikana situacija.

Sabijali su vas u 16 i na 2:0. Otkinuli vas na fizikalije, kao odrasli sa decom.
Link to comment
Share on other sites

Ocekivana igra, ocekivan rezultat. I da je Arsenal bio u kompletnom sastavu tesko da bi dobio. Ovako u ovom sastavu nije bilo sanse.  

Kao sto ste vec i rekli, izgledalo je kao lagano odradjivanje posla protiv ekipe iz donjeg dela tabele. Opet se vraca onaj osecaj da je samo pitanje koliko golova (3+) ce da primi a ne kakve su sanse da se pobedi. A bice jos dosta ovakvih utakmica, sezona je tek pocela.

Link to comment
Share on other sites

Čelzi je odigrao taman koliko mu je trebalo. Lukaku je pravio razliku, ali ne vidim hajp oko njega, kao da je nešto wow. Oba gola bila po levoj strani + 2x kada je hteo okrenuti Marija i šutirao, bio je blokiran. Dobio je skoro sve duele, ali svi se lože kao da je Mesi lično igrao.

Arteta je pokazao da je dunster, stavio Martinelija, igrača koji traži prostor, u sredinu da odigra leđima, da se povlači nazad po loptu..genijalno.

Za sada smo 2/2, ukoliko ispušimo sledeće 2, a mislim da hoćemo, Arteta mora da leti. Igrači su juče odigrali koliko su mogli, zaista nemam neke zamerke na njih.

Sve u svemu, nismo se pitali ni u jednom trenutku.

P.S. Mislim da je bio penal za nas, da je taman potkačio Saku u levu nogu pa je onda levom potkačio sebe u desnu i pao. Suđenje generalno loše.

Link to comment
Share on other sites

Prosle godine verovatno, ove godine ni govora o penalu a ja se samo nadam da ce sve sudije zadrzati takav kriterijum i da se nikome nece suditi onakvi “penali”… dosta smo gledali hari kejn/bruno fernandes penale, nek se teraju u kurac sa tim, nije ovo la liga.

 

Inace, pored sve neozbiljnosti Arsenala kao kluba u poslednje vreme mislim da bi vrhunac bio smenjivanje menadzera nakon 3-4 kola prvenstva i to nakon sto mu je dato da potrosi 100+ milki.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

32 minutes ago, Darth Steva said:

Prosle godine verovatno, ove godine ni govora o penalu a ja se samo nadam da ce sve sudije zadrzati takav kriterijum i da se nikome nece suditi onakvi “penali”… dosta smo gledali hari kejn/bruno fernandes penale, nek se teraju u kurac sa tim, nije ovo la liga.

 

Inace, pored sve neozbiljnosti Arsenala kao kluba u poslednje vreme mislim da bi vrhunac bio smenjivanje menadzera nakon 3-4 kola prvenstva i to nakon sto mu je dato da potrosi 100+ milki.

Pa trebali su da ga smene Novembru/Decembru prošle godine,ali nisu.Sve sami stručnjaci.

 

Što se tiče penala,čisto sumnjam da će se ti kriterijumi primenjivati kod Kejna i ekipe.

Link to comment
Share on other sites

Ni ja ne razumem hajp oko Lukakua, svakako je upgrade, ali gledali smo ga u ovoj ligi godinama, kao da je bio 10 godina u Interu i postao zver tamo, lik odigrao dve sezone tamo i vratio, prakticno celu karijeru igrao u Premijer ligi.

 

Sto se tice smenjivanja Artete potpuno je svejedno. Ne postoji dostupan trener koji je dovoljno dobar i od koga bismo ocekivali upgrade.

 

I da do toga dodje, transfer politika i uprava je ono sto je najveci problem ovog kluba.

 

Uz sistem treninga i medicinskog osoblja naravno, ali na to smo navikli 20 godina.

 

Kod nas dodje tenk kao Parti ili Kolasinac, koji se bukvalno cele karijere nisu povredili i kod nas postanu stakleni, ali ne, to je losa sreca.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Arteta je bio bolji kad je postao trener Arsenala nego sad, imao je neke idejice ali je vremenom pročitan i počeo je da se gubi sa izmenama i formiranjem pojedinih igrača. Trenutno baš ne vidim način da sa njim na klupi može da se napravi neki dobar niz i izvuče nešto iz ove sezone. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...