Jump to content

FC Arsenal


sasha arsenal

Recommended Posts

On 7/23/2021 at 7:28 AM, McLeod said:

Ali treba neko da ode da bi dosao... Abraham. Smejurija 😄

 

Doduse, ne znam ni sta ce nam. Ako ostane Lakazet, napad nam je najmanji problem, na papiru. Ako ode Lakazet, Abraham je stvarno odlicna zamena iste klase, tako se to radi.

 

Menjamo Mesija Deulofeuom fazon.

 

Drugo, kakav stretch finansija kad smo izgleda dali 54 miliona za fakin Vajta. Medison ne moze da kosta vise od 70, i to je previse. Znaci samo nemoj da dovedes Vajta i imas pare za Medisona.

 

Ali verovatno je to visa matematika za nasu upravu.

Nista u tom timu ne finkcionise. Sutra da dodje Mesi i on bi se utopio u tu zabokrecinu, kao sto su uspeli da upropaste jednog od najboljih napadaca u Evropi, Obamajanga. Arteta je bukvalno kancer tog tima.

Link to comment
Share on other sites

On 7/26/2021 at 9:53 PM, sasha arsenal said:

Arsenalu treba jedan lider.

Ja bih se zadovoljio i ozbiljnim trenerom za početak. 😁 Evo Petković došao u Bordo. Uzeo bih ga bilo kada ispred Arete, lik je odličan taktički, ekipe su mu nabijene sa kondicijom, a jefitniji sigurno od Artete. Ali svakako Arteta ostaje, taman da doda još jednu sezonu (računam ne celu) u svoj CV.

Link to comment
Share on other sites

Arsenal je jedini klub na celom svetu koji mirno gleda svoje propadanje i truljenje iznutra. I to nema veze sa Artetom, da se razumemo, ima veze sa poslednjih desetak Vengerovih godina. Bukvalno svaki tim na svetu bi pokusao manje ili vece promene, dok smo mi doktorirali negiranje ociglednih problema.

 

Kad se samo setim onih tvrdoglavih Vengerovih don't question my authority and knowledge intervjua gde odbija bilo kakvo pitanje u vezi staklenog Dijabija, on je ono sto nam treba, ne treba nam drugi zadnji vezni.

 

Ove godine posle njega su samo metastaza i poslednji stadijum kancera koji je davno poceo da nas jede.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

To je to.Još samo da se ozvaniči.

 

edit:Odegard bi sad u Arsenal.Verovatno nije u planovima Anćelotiju.Mislim da bi pogrešili ako bi pukli neke ozbiljne pare za njega.ESR je definitivno bolje rešenje,makar se tako pokazalo.Mnogo bih više voleo Medisona koji realno i vredi više.

 

Uzgred,pozajmica Runarsona je iz nekog razloga propala,pa će natrag.

Link to comment
Share on other sites

Bukvalno da ne gledam sledecu sezonu.

 

Inace, moram ovo da kazem - nekada sam mislio da su ljudi na odgovornim mestima, koji prave stotine hiljada, pa i milione evra, strucni, kvalitetni, da to sto rade imaju u malom prstu.

 

Tek kad sam od pre nekoliko godina poceo da srecem neke ljude iz razlicitih bransi koji su na takvim pozicijama shvatio sam da za pojedine vazi ono sto vazi za nase "strucnjake" u vlasti. Ne za sve, ali za pojedine svakako.

 

I vise me uopste ne cudi da je moguce da u jednom klubu, koji vise nije top 4 u Engleskoj, ali neka bude i top 10, sede potpuni imbecili.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, sasha arsenal said:

 

Haha.....pa ovo nema dalje 😄 .Smeniti sve,od Vlasnika, Edua do Artete.

 

@BattleBender ,videh-golčina!

 

 

Odigrao je odlicno EP, a za te pare tesko da ce naci boljeg igraca.

 

7 minutes ago, McLeod said:

Bukvalno da ne gledam sledecu sezonu.

Ocekivao si da ce dovesti Mesija ili Nejmara?:lol_2:

Link to comment
Share on other sites

Ne, ocekivao sam da nece da daju 50 miliona na stopera koji nam mozda i ne treba, a da posle kazu jbg nemamo 70 miliona za Medisona koji nam treba, a imamo da damo Dzaki jebenu povisicu i zadrzimo kapitena.

 

Mislim i 70 miliona za Medisona je cista smejurija, ali kad se vec razbacujemo.

 

Nadam se da ce Vajt da igra bar kao Kanavaro ako ne kao Nesta, posto je maltene duplo skuplji od Varana.

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, McLeod said:

Ne, ocekivao sam da nece da daju 50 miliona na stopera koji nam mozda i ne treba, a da posle kazu jbg nemamo 70 miliona za Medisona koji nam treba, a imamo da damo Dzaki jebenu povisicu i zadrzimo kapitena.

 

Mislim i 70 miliona za Medisona je cista smejurija, ali kad se vec razbacujemo.

 

Nadam se da ce Vajt da igra bar kao Kanavaro ako ne kao Nesta, posto je maltene duplo skuplji od Varana.

Pazi, u tom timu bukvalno nema pozicije koja nije potrebna, cak i u napadu, jer je ocigledno da je Obamajang blizu kraju. Da li mislis da bi Veran uopste razmisljao da dodje u Arsenal, gde mu je perspektiva osvajanje FA kupa.:classic_biggrin:

Arsenal je tim u padu, bas kao sto je to zadesilo Vilu ili Notingem i ako ne krenu sa ozbiljnim ulaganjem zavrsice u drugoj ligi.

Link to comment
Share on other sites

Kako smo izgledali protiv Čelzija i kakve smo golove dobili, bolje  da nismo ni išli na pripreme. Beljerin asistirao Abrahamu za gol... Jebalo nas iznošenje lopte, popijemo 5+ komada svake sezone. Ajde, probali smo i vidi se iz aviona da nemam igrače za tako nešto, ali ne... mi i dalje foriramo isto. Leno će ove sezone, kao uostalom i svake od kada je tu, biti najzaposleniji igrač na terenu. 😐

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...