Jump to content

FC Arsenal


sasha arsenal

Recommended Posts

12 hours ago, BratMinli said:

Odlaze sporedni likovi, a Arteta i dalje uči zanat u prvom timu. 

Bold nije ni imao neki pozitivan uticaj na kvalitet odbrane kao pomoćni trener prvog tima,tako da mi nije žao što je otišao.Hvala na svemu.

 

Što se tiče Artete,moraćemo da ga istrpimo pošto uprava nema nameru da ga menja.

 

edit:Saka juče igrač utakmice za reprezentaciju.Mali opasan!

Link to comment
Share on other sites

Mavropanos se vraca u Stutgart na pozajmicu, vesti za Salibu nema.

 

Meni je stvarno neverovatno da u timu gde su prodefilovali i trpljeni svakojaki Skilaciji, Djurovi i Koselniji, ovoj dvojici nije ni pokusana da se da sansa.

 

Kada se pogledaju mladji stoperi po Evropi, verovatno nisu prva liga, ali nisu ni daleko od nje. Redovno nas dovode u vezu sa gorima, kao recimo sad sa ovim Vajtom za kojeg ne vidim da ce biti bolji od prosecnog engleskog balvana. Jednostavno ne razumem.

Link to comment
Share on other sites

 

Mavropanos na pozajmici sa obaveznim otkupom,tako da je završio sa Arsenalom.Što se tice Salibe,ovih dana se provlači priča da je na prodaju.E pa to bi bilo epic.Dečko je bio u konkurenciji za tim sezone iako je odigrao pola iste.Izgleda da samo Arteti nije dobar.😡

Link to comment
Share on other sites

Ovo je stvarno tezak idiotizam.

 

50 miliona funti za nedokazanog domaceg stopera samo zato sto je pozvan u reprezentaciju? Decko je visok 180 cm, a nije ni nesto brz ni tehnicki potkovan za stopera ako to trazimo.

 

Ovaj klub svaki dan probija novo dno.

Link to comment
Share on other sites

On 6/25/2021 at 1:11 PM, McLeod said:

Ovo je stvarno tezak idiotizam.

 

50 miliona funti za nedokazanog domaceg stopera samo zato sto je pozvan u reprezentaciju? Decko je visok 180 cm, a nije ni nesto brz ni tehnicki potkovan za stopera ako to trazimo.

 

Ovaj klub svaki dan probija novo dno.

Ne znam da li si ikada gledao Vajta? Stoji da je malo niži (negde piše 185, negde 182, a negde 189), ali ima savršeno pozicioniranje i nerealan odraz. I Ramos nije toranj pa opet mu je igra glavom perfektna. Igra nogom perfektna, jak kao bik i brz. Iskidao dve sezone u Lidsu i Brajtonu. Kad je Bielsa ludak nudio prošle godine 30 miliona to definitivno znači da dečko vredi te pare. U sistemu koji forsira Arteta on bi bio pun pogodak! Valja pomenuti da je sam uspevao da drži odbranu nesretnog Brajtona i sačuva im glavu iznad vode.

 

edit: Druga je stvar što ja lično smatram da su cene otišle u kurac i da je 50 miliona za Vajta previše, ali to je tržište.

Edited by Liska Manjina
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

14 hours ago, Liska Manjina said:

Ne znam da li si ikada gledao Vajta? Stoji da je malo niži (negde piše 185, negde 182, a negde 189), ali ima savršeno pozicioniranje i nerealan odraz. I Ramos nije toranj pa opet mu je igra glavom perfektna. Igra nogom perfektna, jak kao bik i brz. Iskidao dve sezone u Lidsu i Brajtonu. Kad je Bielsa ludak nudio prošle godine 30 miliona to definitivno znači da dečko vredi te pare. U sistemu koji forsira Arteta on bi bio pun pogodak! Valja pomenuti da je sam uspevao da drži odbranu nesretnog Brajtona i sačuva im glavu iznad vode.

 

edit: Druga je stvar što ja lično smatram da su cene otišle u kurac i da je 50 miliona za Vajta previše, ali to je tržište.

 

Gledao sam Vajta, naravno. Pitanje da li je bolji od Salibe, od Gabrijela svakako nije, od Marija mozda. Zasto dovoditi takvog igraca i platiti ga toliko onda?

 

Mislim razumem zasto, zato sto je domaci igrac. Cak i mi mozemo da imamo problema sa homegrown od svih timova, ali stoperi su poslednja pozicija koju treba da punimo igracima koji ne donose instant kvalitet.

Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, McLeod said:

 

Gledao sam Vajta, naravno. Pitanje da li je bolji od Salibe, od Gabrijela svakako nije, od Marija mozda. Zasto dovoditi takvog igraca i platiti ga toliko onda?

 

Mislim razumem zasto, zato sto je domaci igrac. Cak i mi mozemo da imamo problema sa homegrown od svih timova, ali stoperi su poslednja pozicija koju treba da punimo igracima koji ne donose instant kvalitet.

Ajde da se složimo da je jedan od osnovnih razloga to što je domaći igrač. Realno, cene Engleskih igrača su bezobrazno prenaduvane. Samo mi reci u čemu su to štoperi Arsenala bolji od njega, barem jedan. Kažem ti, Bielsi verujem neograničeno, ako je on hteo celi transfer budžet da spiska na njega onda znači da vredi, pri tom radi se o igraču kojeg je imao u timu godinu dana.

Link to comment
Share on other sites

Ovo je ok, mada je on mozda isuvise jak igrac da sedi na klupi kao levi bek. Iskreno ne razumem, ali ajde, ako je planiran kao bekap Tirniju, zadovoljan sam.

 

U normalnom svetu je doduse cudno sto se prvo resavaju mesta gde ne gori pod nogama, ali je to tipicno za Arsenal, a veznjaka cemo kao i u prethodnih 15 godina da cekamo 2 meseca, prodefilovace 50 likova koje povezuju sa nama i na kraju ce da bude da verujemo u nas trenutni igracki kadar.

Link to comment
Share on other sites

Nama je levi bek dobro pokriven, valjda treba da se dovede desni, da ne gledam onu prevaru Beljerina. Opet identican prelazni rok sa.predhodnim, ne dobode se igraci za goruce pozicije vec se gomilaju tamo gde imamo kvalitetna resenja. Ima li neko neki info za Madisona, koliko je realno da on dodje, nacuo sam nesto kao da se interesujemo...?

Sent from my Mi 9T using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Da,Tavares je doveden kao bekap Tirniju,da ne bi Džaka ili niko drugi igrao kad se ovaj povredi.Granit će valjda u Romu

Što se tiče veznjaka,Romano tvrdi da je sve dogovoreno sa Lokongom iz Anderlehta.Anri i Kompani su ga baš nahvalili.

Pošto je Odegard izjavio da ostaje u Madridu,Medison i Auar se najčešće pominju.Ja bih rado ovog prvog video u Arsenalu.Romano je govorio da je Odegard prva meta.

Desni bek je takođe prioritet.Gledaju kako da prodaju Belarina,pa će onda verovatno nekoga da dovedu.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...