Jump to content

FC Arsenal


sasha arsenal

Recommended Posts

40 minutes ago, DJORDJE said:

Nagelsman je odbio Real Madrid , zasto bi prihvatio tim kao sto je Arsenal?

Mislim da je mislio na novog trenera, Marša. Onako, na prvu loptu deluje odlično rešenje, ali nije isto voditi ,,manji,, klub, gde su očekivanja mala i doći u posrnuli veliki klub koji već 15+ godina nema ozbiljne rezultate i strategiju. Sada da me neko pita, koga bih želeo za trenera, ne bih znao šta da kažem... Tu mislim na neke realne opcije. Najviše bih voleo Alegrija i Simeoneja, ali svakako ne dolaze u obzir.

Link to comment
Share on other sites

Dobro, više sam mislio na Simeonea. Alegri mi je ni tamo ni vamo, dosta bezličan stručnjak a to je poslednje što nam treba, takvog već imamo, samo mlađeg.

 

Haha, ladno sam po prvi put počeo ovde na temi da pričam u prvom licu množine.

Edited by Chaos Is Me
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, Chaos Is Me said:

Kad bih mogao da biram, ja bih uzeo Marka Rozea al jbga on već dogovorio sve sa Dortmundom.

 

Nikako ne bih voleo Alegrija, Simeonea ili sličnog destruktora.

Ufff..... Roze doktor. Uklopio bi se u Arsenal kao besplatne akcije NIS-a 😀  Prvo i najvažnije je da ode Arteta ili da se spusti na mesto pomoćnog trenera. Onda rešavanje škarta i jasan plan za igrače koji dolaze/idu na pozajmice. Pa onda trener i da vidimo sa čime raspolažemo, igrački i monetarno. Ako uz to može i KronkeOut, još bolje.

Ali iako večni optimista, mislim da su šanse da se ovo desi jednake šansama da spursi osvoje neki trofej uskoro 😁😁

Link to comment
Share on other sites

Maks Alegri je dosta strog i rigidan trener. Nije bas poznat po "fleksibilnosti" i voli da se pita za sve oko igrackog kadra. Po tome bi se mozda lepo i snasao kao menadzer u Engleskoj. Mislim da je dobar strateg,a ekipe su mu uvek biule utegnute,znalo se ko sta radi,a igra je imala i glavu i rep.
 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, Chaos Is Me said:

Dobro, više sam mislio na Simeonea. Alegri mi je ni tamo ni vamo, dosta bezličan stručnjak a to je poslednje što nam treba, takvog već imamo, samo mlađeg.

 

Haha, ladno sam po prvi put počeo ovde na temi da pričam u prvom licu množine.

Ovo si izvalio, eto, tek onako. Odličan je Alegri.

 

A za Rozea se slažem.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Ma verovatno ćemo gledati kako Arteta uči zanat u Arsenalu,pa dok ga ne nauči.Jedino ako klub dobije novog vlasnika pa se nešto i promeni.

 

edit:voleo bih da vidim ovaj sastav večeras-Leno,Sedrik,Luiz,Gabrijel,Tirni,Parti,Džaka,Martineli,ESR,Saka i Laka(Auba).Navodno su rekli za Luiza da bi mogao da bude spreman.Ne znam koliko je tačna informacija.

Mislim da će Arteta izvesti sledeći sastav:Leno,Čejmbers,Holding,Mari,Tirni(Sedrik),Parti,Džaka,Saka,ESR,Pepe i Auba.Najbitnije je da ESR igra na svojoj poziciji.Onda se u završnici igra mnogo jednostavnije i brže se kreće lopta.

Edited by sasha arsenal
Link to comment
Share on other sites

Alegri bukvalno citavu svoju vrednost gradi na tome sta je uradio sa Juventusom - jaka stvar, svi osim Pirla su uzeli titulu tamo. Evo Konte koji vazi cak za goreg trenera i oteran iz PL posle titule, jer za njega doktor. Isto imaju svoje probleme i insistiranje na nekim glupostima, ali bolji je.

 

Alegri je vrlo verovatno previse skup, ne bi se uklopio i koj ce nam djavo. Imali smo boljeg trenera od njega po svim parametrima i objektivno i koji je trebalo bolje da se uklopi i ime mu je Unai Emeri.

 

Italijan se i pominje zato sto bukvalno nema trenera koji bi mogao da se dovede. Ne postoji bolja opcija od cekanja Artete. Solskjer je istrpljen i Junajtedu je sada puna kapa.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Evo i Arteta mozda osvoji LE, i? Mislim, nece, ali opet, kakve to veze ima? Imali smo i u najgoroj sezoni sa Vengerom LE, do finala su stizali svakakve, evo i ove sezone Celsi, tanka ekipa ali prodje u finale na 100% realizaciju sansi, posteno, desava se.

 

I Murinjo osvoji tolike trofeje, pa se u poslednje 2-3 godine blamirao. Alegri NE RADI NIGDE vec 3 godine. Hajde onda da Murinja gledamo kao trenera koji je bio na granici prolaznog u Junajtedu u prvoj sezoni i kao trenera koji je osvojio Ligu sampiona i nacionalna prvenstva u razlicitim zemljama 10 puta?

 

Ne mozes tako da gledas.

Link to comment
Share on other sites

55 minutes ago, Crni Bombarder said:

Maks Alegri je dosta strog i rigidan trener. Nije bas poznat po "fleksibilnosti" i voli da se pita za sve oko igrackog kadra. Po tome bi se mozda lepo i snasao kao menadzer u Engleskoj. Mislim da je dobar strateg,a ekipe su mu uvek biule utegnute,znalo se ko sta radi,a igra je imala i glavu i rep.
 

Uvek glasam za takve trenere. Iako Čola bije glas da je defnazivan trener i da kvari igru, ko je gledao Atletiko više od par puta zna da to nije istina. On igra tako kada je underdog, i to igra jako dobro. Pogledajte broj datih golova nekoliko sezona unazad, vidi se da nije sve defanziva. Njegov pomoćnik, samo nisam siguran da li bivši ili još radi sa njim, takozvani Majmun, ih je ubijao fizički. Žalili se igrači zbog njegovih brutalnih metoda, ali zato su i mogli da igraju takav presing i da trče par km više od protivnika. Čolo ima bolestan ugovor, tako da svakako nije opcija. Alegri mi je ipak više balansiran lik, vodi jednako računa o odbrani i napadu.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Juve je sa Alegrijem na klupi igrao dobar fudbal. Racionalan,a prilicno ucinkovit.
Dva finala Lige sampiona su neuporediva se finalom Lige Evrope. U oba navrata se namerio na objektivno jace timove od svog,koji su tih godina apsolutno dominirali evropskim fudbalom. Nema nikakve njegove "krivice" sto je izgubio od Barselone i Reala.

Murinjov fudbal je procitan i prevazidjen. Da li je i Alegrijev - to cemo videti kad negde ponovo pocne da radi. Ja mislim da ce to ponovo biti neki italijanski klub.

Slazes se jedino da ste u Emeriju imali boljeg trenera od ovoga danas i da ste trebali da ga sacekate.

Link to comment
Share on other sites

Cuj Chelsea tanka ekipa.:roflmao:

Jbt. juce su mogli na teren da izvedu sve igrace sa klupe kao da ime je to prvi tim:

Kepa

Jamer, Alonso, Zuma, Emerson

Hudson Odoi, Kovacic, Pulisic, Ziyech

Abraham, Giroud

Da nadje neki drugi tim ali Chelsea...

Link to comment
Share on other sites

Pa jeste tanak tim, objektivno. Osim Pulisica i Hudsona, koji je vise prehajpovan, tu imas mnogo prosecnih igraca i ispusenih lula.

 

Ovo je najgora sezona u 21. veku definitivno, kvalitet igraca i fudbala je na izuzetno niskom nivou.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, BratMinli said:

Uvek glasam za takve trenere. Iako Čola bije glas da je defnazivan trener i da kvari igru, ko je gledao Atletiko više od par puta zna da to nije istina. On igra tako kada je underdog, i to igra jako dobro. Pogledajte broj datih golova nekoliko sezona unazad, vidi se da nije sve defanziva. Njegov pomoćnik, samo nisam siguran da li bivši ili još radi sa njim, takozvani Majmun, ih je ubijao fizički. Žalili se igrači zbog njegovih brutalnih metoda, ali zato su i mogli da igraju takav presing i da trče par km više od protivnika. Čolo ima bolestan ugovor, tako da svakako nije opcija. Alegri mi je ipak više balansiran lik, vodi jednako računa o odbrani i napadu.

El Mono Burgos. Nije više u Atleticu. Novi pomoćni je donio promjenu u filozofiji, nešto što više odgovara kadru koji Atletico sada ima. 

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, McLeod said:

Alegri bukvalno citavu svoju vrednost gradi na tome sta je uradio sa Juventusom - jaka stvar, svi osim Pirla su uzeli titulu tamo. Evo Konte koji vazi cak za goreg trenera i oteran iz PL posle titule, jer za njega doktor. Isto imaju svoje probleme i insistiranje na nekim glupostima, ali bolji je.

 

Alegri je vrlo verovatno previse skup, ne bi se uklopio i koj ce nam djavo. Imali smo boljeg trenera od njega po svim parametrima i objektivno i koji je trebalo bolje da se uklopi i ime mu je Unai Emeri.

 

Italijan se i pominje zato sto bukvalno nema trenera koji bi mogao da se dovede. Ne postoji bolja opcija od cekanja Artete. Solskjer je istrpljen i Junajtedu je sada puna kapa.

Konte je odlican trener, njega samo budale potcenjuju. Tezak je i rigidan nekad za saradnju navodno, pre dvadeset godina bi njegov pristup sa igracima bolje prolazio. Danas su igraci razmazeniji

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...