Jump to content

FC Arsenal


sasha arsenal

Recommended Posts

Neko mi je gledao ekipu na menadžeru pa dogovorili Odegarda. Dečko je odličan, samo je bitno da igra na pravoj poziciji, iza špiceva u sredini. Ako ga gurnemo na krilo, neće ga biti u utakmici. Inteligentan, lagan korak, pregled i idealan osećaj za pas. Samo ne znam da li je fizički spreman za PL mesare. Njemu su problem bili menadžeri, nije hteo da igra sa omladincima, a posle ni da trenira pa je malo izgubio vremena u ranoj mladosti. U Sosijedadu, možda sam gledao 4,5 utakmica, je igrao odlično, imao slobodu u igri i to mu najviše prija. Nadam se da će kliknuti sa ostalima. 

Link to comment
Share on other sites

Meni ovo ima smisla jedino ako je Odegard doveden da igra kao zamena za ESR-a u slučaju povrede,loše forme...nije realno da on sam iznese ostatak sezone na poziciji 10.Posto je Vilijan u autu,nema ko da pokrije tu poziciju.

Ovako će obojica dobiti priliku,a to neće usporiti razvijanje ESR-a.

Da su recimo doveli na pozajmicu Eriksena,Iska...Emil bi manje igrao.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Kakav je igrač Saka :Hail:

 

Džaka igra odlično u poslednje vreme(ne verujem šta pišem) i uz Partija lepo deluje vezni red.ESR,Saka i Laka se lepo razumeju.Problem je leva strana koju Sedrik i Pepe pokrivaju.Ovo Arteta mora odmah da reši.Najbolje je da Najls zameni Belarina i da pređe na levu strnu,a da Soareš pređe desno.Nakon toga Martineli umesto Pepea.

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, Helmet said:

Na razumem ovo oko pozajmice, kako nemamo prava na otkup,ako je to tacno? Koja je tu strategija?

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 

Neće Real da ga se odrekne.Mada,ako ostane Zidan na klupi,možda i hoće.

 

Pa strategija je,izgleda,da se ima još jedan igrač koji bi se rotirao sa ESR.Videli smo kako to izgleda bez njega na terenu kada igra Vilijan.Pretpostavljam da se nije imalo para ili nije imao kvalitetan igrač na tržištu,pa su našli privremeno rešenje koje neće ugroziti razvoj ESR-a.Ovde je Real uradio odličnu stvar za njih.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Вероватно нисмо имали довољно пара, или није било задовољавајућих опција на тржишту за куповину (или нису хтели да дођу у Арсенал у овом тренутку). Овако пошто евидентно фали играч на тој позицији, можемо да покријемо са њим ову сезону па на лето можда буде више пара за куповину. А можда се баш уклопи (колико видим жељан је фудбала, добио број 11), а Реал како игра вероватно ће да доведе на лето неке нове играче, па буде случај као са Себаљосом (који је инсистирао да остане код нас, мада је он чини ми се опет на позајмици а ни не пружа партије из прошле сезоне).

 

Све у свему ја мислим да није лош потез.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Auba propušta Junajted.ESR i Parti su spremni.Za Tirnija se još uvek ne zna.Ovaj poslednji je veoma bitan danas.Ako ne bude igrao,ugasili smo ga po levoj strani.

Za Sebaljosa ništa nisam pročitao.

 

 

Najls se oprostio sa saigračima i odlazi na pozajmicu.Verovatno VBA ili Sauthemton.

Mustafi bi isto trebalo da napusti klub.Pominje se čak i Liverpul.

Edited by sasha arsenal
Link to comment
Share on other sites

Ne ulazi mi u glavu kako pojedini igraci tako lako gube mesto u timu, a zaseru jedno pet puta manje od drugih koji sede malo na klupi pa se vrate, i to nas prati maltene 15 godina.

 

Nekad mrtvi Koselni, sad Dzaka pa i Belerin. Jbt, otisao Kolasinac, izgleda da pustas i Najlsa na pozajmicu, Belerin ti igra levo sad, sta ces ako se povredi neko, glumice ti Cembers i Holding bekove? I pored najbolje volje ne razumem.

 

Najls je zvanicno na klupi, btw.

Link to comment
Share on other sites

Šteta što su nedostajali Saka i Tirni.Moglo je to mnogo bolje napred,gde je Laka bio odličan,kao i u poslednje vreme.

Kad sam kod odličnog,ne znam šta bih rekao za igre Holdinga.Čovek kida.Što pre da ga Arteta upari sa Gabrijelom.

Videlo se da Parti i ESR nisu 100% spremni pa nisu pokazali svoj maksimum.

Još jedan meč bez primljenog gola.

 

Link to comment
Share on other sites

Ovo se moglo dobiti i bez Aube, Sake i Tirnija. Kao prvo, sudija očajan, Bruno padavičar je morao dobiti crveni za ono gaženje, tako je i Auba bio isključen. Holding i Džaka najbolji po meni. Parti je prodao jedno 10 lopti u našoj polovini minimum. Kontam da nije spreman, ali onda ne treba toliko da igra, mogao nas je žestoko koštati. Ovo liči na nešto, tvrdo igramo, konačno smo i u napadu opasni. Ako ovako nastavimo, mislim da je realno da budemo Top6. Ali se plašim februara, meseca kada nam odu 2-3 glavna igrača u ambulantu 😬

 

P.S. Šta je Leno skinuo Fredu 🤠

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, BratMinli said:

Ovo se moglo dobiti i bez Aube, Sake i Tirnija. Kao prvo, sudija očajan, Bruno padavičar je morao dobiti crveni za ono gaženje, tako je i Auba bio isključen. Holding i Džaka najbolji po meni. Parti je prodao jedno 10 lopti u našoj polovini minimum. Kontam da nije spreman, ali onda ne treba toliko da igra, mogao nas je žestoko koštati. Ovo liči na nešto, tvrdo igramo, konačno smo i u napadu opasni. Ako ovako nastavimo, mislim da je realno da budemo Top6. Ali se plašim februara, meseca kada nam odu 2-3 glavna igrača u ambulantu 😬

 

P.S. Šta je Leno skinuo Fredu 🤠

Tačno.Samo što svaka njegova lopta ide napred.Nema alibi pasova.Takav je igrač nedostajao ekipi.

 

edit:navodno će klub pokušati da dovede Van Anholta iz Palasa do kraja dana.

Edited by sasha arsenal
Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, sasha arsenal said:

Tačno.Samo što svaka njegova lopta ide napred.Nema alibi pasova.Takav je igrač nedostajao ekipi.

 

edit:navodno će klub pokušati da dovede Van Anholta iz Palasa do kraja dana.

Sve to stoji, ali barem polovina tih grešaka je došla jer je čekao, pipkao loptu po nekoliko puta i navukao igrače na sebe. Računam da je i do svežine, ali mora da poradi na jednostavnosti, jer njegova pozicija ne prašta komplikovanje i "kuvanje" na tom delu terena. 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, BratMinli said:

Sve to stoji, ali barem polovina tih grešaka je došla jer je čekao, pipkao loptu po nekoliko puta i navukao igrače na sebe. Računam da je i do svežine, ali mora da poradi na jednostavnosti, jer njegova pozicija ne prašta komplikovanje i "kuvanje" na tom delu terena. 

Jeste dosta grešio.Vidi se da nije još spreman.

Link to comment
Share on other sites

David Luiz [emoji3590]

Ja ne znam stvarno da li Arteta popije jedno 10-tak sljivovica pre sastavljanja tima, svi znaju da onnodigra jednu odlicno pa drugu skroz suprotno i in ga stavlja pre Gabrijela. Totalni nonsens, sve mi se manje dopada kako Arteta razmislja.

 

Evo pomracenja uma i Lena [emoji1]

 

Sent from my Mi 9T using Tapatalk

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

iiiiidemo jos jedan ❤️

 

Ova serija pobeda protiv slabijih timova je ocigledno bilo zamazivanje ociju. Tri utakmice bez Lena, sa povredjenim Rajanom i onim Runarsonom na golu protiv Vile, Lidsa i Sitija... slede crni dani i serija poraza. Mada mozda se i oporavi Rajan ali to ne menja mnogo.

 

 

Edited by MrTripleDouble
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...