Jump to content

FC Arsenal


sasha arsenal

Recommended Posts

19 hours ago, BratMinli said:

Arteta mora da ode već sutra. Dajte Alegrija ili ćemo dočekati Novu godinu u zoni ispadanja. Jbt, kako smo samo dozvolili da se ovde nađemo... Emeri je leteo mnogo pre takvog scenarija. Strašno. Alegri, spasi nas 😭

U ovakvoj situaciji postoji samo jedan čovek koji rešava problem-Big Sem 😄

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, BattleBender said:

Smejacete mi se, ali mislim da niko ne moze da vas spase sada kao Venger. Ne zajebavam se.
Za ovu i narednu sezonu, niko ne bi mogao da odradi posao bolje od Vengera.

Zagarantovano top 4 😄 .

I da je tako,ništa ne bi dobili.Bolje je da ispadnemo iz lige ali da se neke stvari promene.

 

 

Link to comment
Share on other sites

41 minutes ago, MilošVB said:

A možda Arsenal prosto nije tim projektovan za titule i TOP 4 jeste uspeh?

 

Bio sam pred kraj za odlazak Vengera, ali sada vidim kako stvari stoje i da sam se zajebao.

Pa zbog toga su i bitne promene.

Venger je uradio sjajan posao i imao odličan plan kako da izgradnjom stadiona klub dođe na viši nivo.Jedna stvar ga je poremetila,dolazak Arapa i Abramoviča u PL.

Kasnije je postao tvrdoglav i morao je ranije da napusti klub.

Čovek je najveća legenda kluba.

 

Arsenal ima sve uslove da bude veliki klub.London,novi stadion,veliki broj navijača...Problem je"samo" vlasnik.

 

Neke stvari su se promenile na bolje,ali nedevoljno.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

On 11/3/2020 at 8:52 AM, Helmet said:

Na osnovu vidjenog, cini mi se ds Elneni mora da bude starter, cak i pre Sebaljosa, mozda se meni cini ali on ima jaci impakt na igru nego Sebaljos, lik je fajter, ja jednostavno volim takve igrace,sa Partijem cini zajeban tandem, davili su Junajtedovu sredinu celu utakmicu.

Fale nam dva igraca da budemo top ekipa, stoper i neki dobar plej , tada bi mogli da igramo nesto drugacije, i resili bi orobleme organizacije igre koji def postoje, ci i mi se nas je jedan Azar ili Mane deli od borbe za titulu.

 

 

I sta kažeš? Jedan Mane ili Azar vas dele od titule?

Link to comment
Share on other sites

 
 
I sta kažeš? Jedan Mane ili Azar vas dele od titule?
Mozda sam preterao tada, bio je vidljiv napredak iz utakmice u utakmicu, ali i dalje tvrdim da imamo jednog Sona i Azara iz Celsijevih dana, bili bi medju 4 ekipe. Vezni red je najvise kumovao ovom padu, totalno jalova igra, veliki pad u formi svih igraca iz veze. Wilian koji nista nije doneo, Pepe koji se ne uklapa itd...

Da imamo jednog konstantnog igraca koji gura ostatak ekipe, sigurno da ne bi izgubili nekoliko utakmica gde se tas na vagi dvoumio na koju ce stranu. Arteta je itekao kumovao ovome, terao je inat sa samim sobom sa pojedinim resenjima u timu.

Sve u svemu od obecavajuceg pocetka dosli smo u beznadje, ajde da vidimo da li je Arteta trener ili nije, ima zgusnut raspored gde bi neka mini serija pobeda mnogo toga promenila, ima LE i dalje u igri kao rezervni plan. Ja ga licno nw bi menjao, dao bi mu fore do leta, ali neke igrace itekako bih, zimski prelazni rok mora da se odradi agresivno i da se dovede bar jedan kapitalac. Nije ovo toliko los tim koliko je samopouzdanje u minusu...

Sent from my Mi 9T using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ne znam da li bi ijedan drugi igrac top tima dobio onakva dva zuta. Prvi je glup ali razumljiv, drugi je nebuloza da dobije zuti i da prethodno nema zuti. Bukvalno 50-50 odluka, jeste kontra i potencijalno dobra prilika ali jako daleko od automatskog zutog.

 

Lako smo mogli da dobijemo da smo samo malo srece imali.

 

Generalno, nismo odigrali sugavo kao prethodnih nekoliko utakmica ali je ovo predaleko od bilo cega sto zelimo.

 

A bolje je zasto? Nismo igrali idiotsku formaciju i igrali smo bez Dzake.

 

Mada Nketija u rupi je stvarno neverovatna bravura trenera, nisam ja dovoljno pametan da je razumem.

Edited by McLeod
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...