Jump to content

FC Arsenal


sasha arsenal

Recommended Posts

Novi forum, isti problemi. Ako se ne osvoji LE ili ne izbori LŠ, možemo zaključiti da je ovo još jedna sezona za zaborav. Zato se mora svim silama protiv Valensije. 

Nakon završetka sezone odmah da se Emeri otarasi Mustafija i ekipe, pa da se uloži para i skocka kvalitetna ekipica. 

edit:neka nam je srećan novi forum. Bravo za ekipu koja je sve ovo osmislila. 

Edited by sasha arsenal
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, McLeod said:

Bez odresenih ruku necemo videti ni koliko zaista Emeri moze, mada je u jednom delu sezone sve delovalo odlicno, a onda opet povrede i cao djaci.

Prvo Koselni, pa Ozil, pa posle sve ostalo.

Baš tako. Povrede su odradile svoje+neki igrači su se raspali.

Emeri se ne plaši da menja stvari što je ogroman pomak u odnosu na Vengera+ne trpi Ozilovo ponašanje. Mene je kupio. Videćemo koliko će novca dobiti na raspolaganju za transfere. 

Link to comment
Share on other sites

Što bi rekao Mc, nije još sve gotovo, ali male su šanse da ćemo napraviti značajniji iskorak u odnosu na prošlu sezonu.

Bilo je dobrih momenata (pobede protiv Che, Mun, Napolija, pa i remi u gostima protiv Pevaca), ali u najgorem trenutku, na kraju sezone,

isplivale su stare boljke.

Pada mi na pamet da smo nedavno, na jednom od brojnih "bolnih" gostovanja nastupili sa veznim redom

Mejtland-Nails, Genduzi, Elneni, Kolašinac...odbrambenu trojku da ne spominjem. To je na nivou Watforda, realno.

S obzirom da nas najbolji igrač napušta na kraju sezone (odustajanje od Ramzija je za mene jedna od većih misterija),

a da su najave budžeta za letnji prelazni rok blago rečeno smešne, nisam optimista.

 

Link to comment
Share on other sites

Možda sada kada smo u fazi uspostavljanja novog foruma, ne bi bilo loše da probamo da izboksujemo neki povlašćen status kod moderacije za sve fanove Arsenala :D mislim, kako prokomentarisati onakve defanzivne bravure na početku tekmu, a ne spomenuti nečiju familiju...

 

Ipak, sila je prejaka u Pjer Emerika i Lakazeta, tako da je finale na vidiku, a tamo valjda možemo da se uzdamo u ljubav Emerija i Cipiripi k...ovaj, Lige Evrope.

Link to comment
Share on other sites

Do kraja još ispalo odlično. Mogao je Laka ubosti još jedan, ali 3-1 obećava. Valensija je kući odlična i moramo krenuti pametno, mada ne znam da li to u praksi možemo jer zaista pucamo sebi u noge već toliko puta ove sezone. Od Ozila ponovo ništa nisam video. Najls nikakav, štoperi slabi, sva trojica. Ako se plasiramo u finale, mora braniti Leno iako znam da neće.

Gledao sam interview Dejvida Simena i rekao kako je Richard Wright branio Kup cele sezone i onda je u finalu branio Simen i kaže da je to recept, fudbal se igra zbog trofeja i treba da počne najjači/najbolji sastav da bi osvojio trofej, da emocije treba da stoje po strani i maksimalno se slažem. Nije fer, ali je u službi rezultata.

Link to comment
Share on other sites

Mi ako ne budemo imali,a necemo,200miliona za transfere,ne gine nam slicna sezona,mozda jos gora. Dobiti poslednje kolo i navijati za londonsko finale LE i onda smo sigurni u LS,kako god da se zavrsi finale. 🙂 Ozil i Miki prvi na spisku,Ivobi,Dzaka,Mustafi,Koscelni,Najls(pozajmica) i jos par genijalaca. 😞

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, BratMinli said:

navijati za londonsko finale LE i onda smo sigurni u LS,kako god da se zavrsi finale.

 

Bas lepo od tebe sto navijas za Celsi 😛 ali moram da te razocaram, mesto u LS se ne prenosi na porazenog...

Link to comment
Share on other sites

Jedini razlog što smo do samog kraja PL bili u igri za LŠ je kompleksna i ne baš sjajna situacija kod glavnih konkurenata. Na žalost, dugoročno gledano,

teško ćemo se mi nositi sa MUN, pa i TOT (MCI i LIV su klasa iznad).

Ostaje nada u LE, ali pitanje je da li će i eventualni plasman u LŠ doneti neke veće promene. Ovi vlasnici Ameri su zajebani igrači.

 

Što se igračkog kadra tiče, mnogo je više onih kojima bih voleo da vidim leđa na kraju sezone, nego onih koje bih ostavio u timu.

Ovako, na prvu loptu...ostavio bih:

odbrana: dva Grka, Holding, Beljerin i Kolašinac

sredina: Toreira, Nails (pozajmica), Guenduzi (pozajmica)

napad: Auba, Lakazet, Ivobi, Nketia (pozajmica)

 

Znači, treba nam jedno 10-ak novih igrača...😀

 

Link to comment
Share on other sites

52 minutes ago, Baros said:

 

Bas lepo od tebe sto navijas za Celsi 😛 ali moram da te razocaram, mesto u LS se ne prenosi na porazenog...

Ako Celzi osvoji,povlaci se mesto za LS,top 4 ekipe,a tu je Celzi pa se on preskace u onda imas Man,Liv,Tot i mi kao peti,tj cetvrti ako ne racunas Celzi kao osvajaca LE.

Preduslov svega,dobiti u poslednjem kolu. 🙂

Edited by BratMinli
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...