Jump to content

Najbolje od najgoreg


Lobotomija

Recommended Posts

 

Pravila su prosta:

 

- Performer(s) koga mrziš ali ima, eto, bar jednu dobru stvar. 

- Osvedočeno smeće a ipak iznedri nešto. 

 

Na ove mi je pena izbijala na usta početkom i sredinom devedesetih. Koliko god ih izbegavao, ne možeš da ih eskiviraš jer je svuda zvrndalo....

 

Ali ova je dobra. :classic_biggrin:

Edited by Neme
Link to comment
Share on other sites

Jbg razmisljam sta bih prilozio na temu ali nikako da nadjem nesto odgovarajuce, sta ces kad mi je ukus superkul 😜 (kenjam, naravno)

 

Jedino sto mi pada na pamet su pojedine stvari izvodjaca ciju muziku inace ne slusam ali ne bi bilo fer staviti ih na ovakvu listu po vise osnova, jer definitivno nisu najgori ni po jednom parametru osim sto eto meni nisu po ukusu.
 

Pa tako imamo ovo:

 

 

ili ovo (usput jos i genijalan spot):

 

 

ili ovo (sjajna bas linija):
 


mada od njih mi se dopada i ova stvar pa ne znam da li prolaze kriterijum za samo jednu dobru:
 

 

Robert Plant mi nikad nije lezao pa zato ne mogu Led Zepp ali kako bi ovo bila apsolutno jebeno najbolja stvar na svetu da je na vokalu recimo Iggy Pop:

 


I ma koliko bila ljigava muzika koju izvodi, Tom Jones ima jedan od najboljih glasova u pop/rock muzici ikada tako da je bilo sudjeno da potrefi makar jednu dobru stvar (evo mozda on najvise odgovara originalno zadatim kriterijumima za ovu temu):
 

 

Sta ja znam, imam jos masu ovakvih, jbg ne mogu ni za jednog od njih da kazem da su najgori po bilo kakvom objektivnom kriterijumu:
 

 


 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Amigo said:

@Radoye izgleda ako je neko popularan ti ga odmah precrtas :classic_biggrin:

 

Nisam nikad davao puno na to koliko je sta popularno, to nije nikad bilo merilo kvaliteta (jer da jeste onda bi Dzastin fakin Biber bio kvalitetniji od Mocarta ili Majlsa Dejvisa a to bas nece da se moze) a o licnim ukusima je tek zaludan posao raspravljati. Ovima izlistanim gore ne osporavam kvalitet, zato se i ogradjujem da ne odgovara temi, jedino sto mom uhu ne prijaju.

 

Usput se setih jos jednog:

 


(doduse ovaj se kako je vreme odmicalo sve vise srozavao kvalitet pa je na kraju skoro dosao i do nivoa koji se trazi za ovu temu, ali vade ga ovi raniji radovi)

E sad, naravno da ima tresa koji je cisto tres no njih opet ne mogu da turim u ovu temu jer nemaju ni tu jednu neophodnu dobru stvar koja ih kandiduje.

A ima solidno toga sto je popularno a da se i meni dopada, daleko od toga da sam neki frik koji slusa samo ono sto niko drugi ne zna da postoji 🙂

Edited by Radoye
numem kucat'
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Radoye said:

 

Nisam nikad davao puno na to koliko je sta popularno, to nije nikad bilo merilo kvaliteta (jer da jeste onda bi Dzastin fakin Biber bio kvalitetniji od Mocarta ili Majlsa Dejvisa a to bas nece da se moze) a o licnim ukusima je tek zaludan posao raspravljati. Ovoma izlistanim gore ne osporavam kvalitet, zato se i ogradjujem da ne odgovara temi, jedino sto mom uhu ne prijaju.


A ima solidno toga sto je popularno a da se i meni dopada, daleko od toga da sam neki frik koji slusa samo ono sto niko drugi ne zna da postoji 🙂

 

Ma zezam se malo.

 

Sto se tice Dzastin Bibera, koji je po meni izuzetno prerano usao u show biznis i zato je tako i zavrsio,

decko ima izuzetan glas, kao rijetko ko, medjutim tesko da sada moze da se otkloni i da zapocne nesto kvalitetnije da radi i da se otkloni od onoga sto je do sada radio.

Link to comment
Share on other sites

Ma ne zameram ja ni Dzastinu nista licno, nek je ziv i zdrav i nek mu dobro stoji sto rece Branimir Dzoni, ima on i glas i stas, nego mu je muzika sranje i nema veze koliko je to popularno medju pretpubertetskim devojcicama to nikad nece biti umetnos'. 🙂

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Mali je ovo topic kolikog sam se smeca naslusao dok nisam uspeo da dohvatim volume. Meni te pesme koje mrzim uglavnom poticu iz najranijeg detinjstva i spremanja za skolu. Jutro, oko 6.15, budi me keva, pusta prvi i pred jutarnji program pocinju spotovi. I svaki mrzim skoro ko boraniju: 

 

 

 

 

i kako da volis skolu kad ti tako pocne dan

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

 

Jednom godisnje obavezno odslusam ceo koncert, obicno ovako sa pocetka jeseni kad krene depra vreme, nekako podseca na skolu i srednjoskolske dane, a žena pizdi kad me uhvati da slušam. 😄 Definitivno vrhunac ovog benda, nakon toga su krenuli u decline. 

 

Ako bih morao da izdvojim jednu pesmu sa koncerta, otpr. ovo:

 

 

 

 

Edited by AgroLaki
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...