Jump to content

Kosarkaske aktuelnosti


kalistenika u rutini

Recommended Posts

Da, da moja, iskreno i ja sam prezadovoljan šta je iz svega ispalo, iako sam svestan da ima i trasha, ali teško je svaki dan kačiti kvalitetne objave. 

 

Hvala na lepim rečima, primetio sam da je i Mek nekad pohvalno pisao na starom forumu. 

Link to comment
Share on other sites

Kompilacija forica je idealan opis, s malom ispravkom da zaista ne prepisujem, a ako uzimam uvek označim. 

 

Ja da se pitam ja bih kačio jednu do dve fore nedeljno, toliki kapacitet imam sam, ali nažalost bez hiperprodukcije i klinaca koji prate bih bio na 4-5 k fanova. 

 

Meni lično su najdraže fore prozivanja igrača, ali su me nadmudrili, svi prate, pišu mi, nemam srca toliko hardcore,  a odustao sam i od pisanja "čaršav" tekstova, neće niko da čita. 

 

 

Link to comment
Share on other sites

 

Quote

 

Tomašević otkrio adute pred izbore za predsednika FIBA Evrope

Posle sutrašnjeg glasanja Skupštine FIBA Evrope biće poznato da li će čovek koji poslednjih pet godina vodi ovu organizaciju Turgaj Demirel (Turska) ostaje ili će ga zameniti neko od dva protivkandidata –  generalni sekretar Košarkaškog saveza Srbije (KSS) Dejan Tomašević i potpredsednik FIBA Evrope i član Borda FIBA Siril Kumans (Belgija).

 

http://basketballsphere.com/tomasevic-otkrio-adute-pred-izbore-za-predsednika-fiba-evrope/

 

Link to comment
Share on other sites

Znači, sve po starom ... 😕

 

Quote

 

Bez promena u FIBA Evropi

Bez promena na mestu prvog čoveka FIBA Evrope. Na Generalnoj skupštini evropske kuće košarke, Turgaj Demirel je dobio novi mandat i funkciju  predsednika FIBA Evrope obavljaće u period od 2019. do 2023. godine.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Novi Sad dobio NY Harlem u finalu 21:17 trojkom Ivoševa.

 

 

Bila zanimljiva i polufinalna između Limana i NY Harlema. Harlemovci preokrenuli na kraju i dobili takođe trojkom, nakon što se igrač Limana spetljao, kao što reče Bekrinjo.
 

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

On 5/24/2019 at 5:29 PM, pepe sancez said:

Na sk1. Evo izgubi Vrbas od Zemuna kvalifikacije za glavni turnir.

 

Ništa nisam stigao da ispratim.

 

To je ekipa Danila Mijatovića, on je formirao, odigra za njih preko leta kad može poneki turnir, ostatak godine igraju bez njega. Stojačić i neki momci, niko drugi nije iz Vrbasa.

 

Inače, Daco odigrao baš dobru sezonu u Bloktehni, igraju sad polufinale protiv Rabotničkog. U domaćoj ligi imao 15ppg, u Balkanskoj čak 25, 44% za tri u oba takmičenja. Rispekt za njega, ipak čovek ima 36 godina.

Edited by realno *w
Link to comment
Share on other sites

U Sloveniji završena sezona Zvezde plešu (Dancing with the stars).

 

Među 12 učesnika bio je i bivši košarkaš Miha Zupan, koji je stigao do samog finala. Več visina od 205 cm je otežavajuča okolnost, a ono što je tek pravi fenomen je, da je gluv od rodjenja.

Miha je inače jedini gluvi košarkaš, koji je igrao u EL.

 

  • Like 12
Link to comment
Share on other sites

Junior Mega Bemaxa Marko Kljajević je potpisao prvi profesionalni ugovor sa klub. Kljajević je 4. maja postao punoletan pa je posle sjajnog rezultata na F8 juniorske Evrolige u Vitoriji gde je Mega osvojila 2. mesto, prvi korak bio zaključivanje višegodišnjeg ugovora sa Megom.



Marko Kljajević je rođen 4. maja 2001. godine a u klub je došao 2017. godine i u međuvremenu je nastupao za kadete i juniore Mega Bemaxa. Visok je 202 centimetra i igra na poziciji krila. Ove sezone u juniorskoj Evroligi Kljajević je za juniore Mega Bemaxa u proseku beležio 10.6 poena i 4.5 skokova, dok je u Roda Juniorskoj ligi Srbije imao 9.2 poena i 4.1 skok. Takođe, Kljajević je standardni reprezentativac Crne Gore u mlađim kategorijama.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...