Jump to content

Kosarkaske aktuelnosti


kalistenika u rutini

Recommended Posts

42 minutes ago, Laki21 said:

Burazeru, ako ga već nije bilo sramota da slaže na taj način, sasvim sigurno mu neće biti neprijatno ni sad kada se pročulo. Ko nema obraza nema ga i to je to.

 

Nažalost, to je u potpunosti tačno. Čak će navodno raditi intervju za neke novine u RS.

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Liska Manjina said:

Na kom to fakultetu jedna rata košta 200 eura? Onda ispade da je cena školarine 2400 eura? Ne bi me čudilo da je neki privatni "univerzitet" u pitanju...

 

Miroti svaka čast, u mnogo navrate je pokazao da je ljudina i veliki humanitarac.

 

Na stranu to što je priča oko fakulteta laž, ne plaćaju se rate za fakultet na mjesečnom nivou. Uglavnom su to neke 4 rate. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, OnionKnight said:

 

Na stranu to što je priča oko fakulteta laž, ne plaćaju se rate za fakultet na mjesečnom nivou. Uglavnom su to neke 4 rate. 

Malo sam mator sam za taj period da bih znao, tako da nemoj da mi zameriš

 

Načuo sam da je na nekim privatnim unevrzitetima cena godišnje školarine oko 3-4k eura, pa sam zbog toga pomislio.

 

U moje vreme je to bilo bukvalno džaba, ali mislim da ni sad na džravnim ustanova taj iznos nije preko 500e godišnje, možda se varam.

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Laki21 said:

Burazeru, ako ga već nije bilo sramota da slaže na taj način, sasvim sigurno mu neće biti neprijatno ni sad kada se pročulo. Ko nema obraza nema ga i to je to.

 

Ima i toga, ali nije ljude sramota za sve stvari podjednako. Njemu mozda nije bilo glupo da slaze, ali ce ga mozda biti makar malo blam da bude javno etiketiran kao gnusna lazovcina.

Link to comment
Share on other sites

Evo, pošto su neki sumnjali da li je Gurović kriv, "dajte da čujemo i drugu starnu", "pretpostavka nevinosti"...evo svima se Čiča lepo ispišao u usta jer se usrao kao i svaka pičkica. Pa je videvši šta je uradio i šta ga čeka, brže bolje priznao krivicu i dobio 10 meseci nanogice da ga ne bi u padinjaku guzili Mile točak, Kiza šrafciger i slični. 

 

Podrška ženi da izgura razvod i da mu otme sve pare što ima.

 

Sad sedi 10 meseci gajbi, gledaj TV i ljubi Čiču na ruci svaki put kad BMK zapeva na BN-u.

 

Kad pomislim da je taj ološ uopšte (koliko god nerealno bilo) bio u priči za našeg trenera....sloši mi se. 

  • Like 6
  • Ha-ha 1
  • Tuzno 2
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Liska Manjina said:

Malo sam mator sam za taj period da bih znao, tako da nemoj da mi zameriš

 

Načuo sam da je na nekim privatnim unevrzitetima cena godišnje školarine oko 3-4k eura, pa sam zbog toga pomislio.

 

U moje vreme je to bilo bukvalno džaba, ali mislim da ni sad na džravnim ustanova taj iznos nije preko 500e godišnje, možda se varam.

 

E pa informiši se 😄 800-1500€ otprilike je godišnja školarina na BG Univerzitetu za samofinansiranje na osnovnim studijama, zavisno od fakulteta. 

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, NMX said:

Evo, pošto su neki sumnjali da li je Gurović kriv, "dajte da čujemo i drugu starnu", "pretpostavka nevinosti"...evo svima se Čiča lepo ispišao u usta jer se usrao kao i svaka pičkica. Pa je videvši šta je uradio i šta ga čeka, brže bolje priznao krivicu i dobio 10 meseci nanogice da ga ne bi u padinjaku guzili Mile točak, Kiza šrafciger i slični. 

 

Podrška ženi da izgura razvod i da mu otme sve pare što ima.

 

Sad sedi 10 meseci gajbi, gledaj TV i ljubi Čiču na ruci svaki put kad BMK zapeva na BN-u.

 

Kad pomislim da je taj ološ uopšte (koliko god nerealno bilo) bio u priči za našeg trenera....sloši mi se. 

 

Ispade tako. Jbg, deo mene se nadao da je vest lazna ili debelo prenaduvana, ali njegovo priznanje sve govori.

 

Bez obzira na to, ja sam i dalje za to da se uvek saceka i utvrde fakti ako je iole moguce, pa i da se cuje cuvena "druga strana price", posto mi je alternativa tome, tzv. tabloidni preki sud, uzasno odvratna.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

12 hours ago, laki pepe said:

 

9 hours ago, Boujee said:

Šta se sa tim dečkom desilo, strmoglav pad, a nije se visoko ni popeo. 

 

Uništio ga je BG noćni život, kao i Erdena svojevremeno u Partizanu...

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

On 12/13/2019 at 3:21 PM, NMX said:

Evo, pošto su neki sumnjali da li je Gurović kriv, "dajte da čujemo i drugu starnu", "pretpostavka nevinosti"...evo svima se Čiča lepo ispišao u usta jer se usrao kao i svaka pičkica. Pa je videvši šta je uradio i šta ga čeka, brže bolje priznao krivicu i dobio 10 meseci nanogice da ga ne bi u padinjaku guzili Mile točak, Kiza šrafciger i slični. 

 

Podrška ženi da izgura razvod i da mu otme sve pare što ima.

 

Sad sedi 10 meseci gajbi, gledaj TV i ljubi Čiču na ruci svaki put kad BMK zapeva na BN-u.

 

Kad pomislim da je taj ološ uopšte (koliko god nerealno bilo) bio u priči za našeg trenera....sloši mi se. 

 

ne treba niko da mu otima pare

uradio je nesto lose i zbog toga ce da odgovara, bar bi trebalo (mada iskreno meni ovi kucni pritvori nisu nikakve kazne)

cini mi se da  su napadi na gurovica pre svega iz politickih pa i ideoloskih razloga o klupskim i da ne pricam a ovo porodicno nasilje je samo bio povod da se sve to izbaci iz sebe

 

Link to comment
Share on other sites

On 12/13/2019 at 3:21 PM, NMX said:

Evo, pošto su neki sumnjali da li je Gurović kriv, "dajte da čujemo i drugu starnu", "pretpostavka nevinosti"...evo svima se Čiča lepo ispišao u usta jer se usrao kao i svaka pičkica. Pa je videvši šta je uradio i šta ga čeka, brže bolje priznao krivicu i dobio 10 meseci nanogice da ga ne bi u padinjaku guzili Mile točak, Kiza šrafciger i slični. 

 

Podrška ženi da izgura razvod i da mu otme sve pare što ima.

 

Sad sedi 10 meseci gajbi, gledaj TV i ljubi Čiču na ruci svaki put kad BMK zapeva na BN-u.

 

Kad pomislim da je taj ološ uopšte (koliko god nerealno bilo) bio u priči za našeg trenera....sloši mi se. 

Izgleda da je bez nanogice 😤

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...