Jump to content

Kosarkaske aktuelnosti


kalistenika u rutini

Recommended Posts

44 minutes ago, MrTwister said:

A oni 6.75 tipovi su zabavni za tu neku casual zajebanciju i simpaticni ljudima jer su posvadjani sa padezi i glagolovim oblikovima ali za vise od tih isjecaka koje izbace povremeno i ne treba meni.

 

To sam i ja mislio, jer sam prvo isključivo na te isečke i naletao. Međutim, kada sam pogledao celu epizodu prvi put, shvatio sam da mi prija ceo njihov vajb i da mi je poprilično smešno dobrih 45 minuta od celih sat vremena emisije. Pritom, koliko-toliko se uozbilje kada komentarišu ostala dešavanja, nisu neznalice, a glavna šega im je na temu Par-CZV, što mi je skroz ok, jer su navijači tih klubova, a i serviraju istinu na šaljiviji način uz taj, meni krajnje simpatičan, niški govor.

Edited by fillam
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, fillam said:

 

meni krajnje simpatičan, niški govor.

Leskovački, molim lepo.

 

Mi i nišlije se ne podnosimo.

 

Moj tata me je prebio kad sam bio u vezi sa jednom nišlijkom.

  • Like 1
  • Love 1
  • Ha-ha 8
Link to comment
Share on other sites

43 minutes ago, MilošVB said:

Leskovački, molim lepo.

 

Mi i nišlije se ne podnosimo.

 

Moj tata me je prebio kad sam bio u vezi sa jednom nišlijkom.

 

Zato samo Čarapanke treba da muvaš. 

 

1 hour ago, fillam said:

To sam i ja mislio, jer sam prvo isključivo na te isečke i naletao. Međutim, kada sam pogledao celu epizodu prvi put, shvatio sam da mi prija ceo njihov vajb i da mi je poprilično smešno dobrih 45 minuta od celih sat vremena emisije. Pritom, koliko-toliko se uozbilje kada komentarišu ostala dešavanja, nisu neznalice, a glavna šega im je na temu Par-CZV, što mi je skroz ok, jer su navijači tih klubova, a i serviraju istinu na šaljiviji način uz taj, meni krajnje simpatičan, niški govor.

 

Daaa, jako mi je kul što je jedan Zvezdaš a drugi Grobar, pa naizmenično roastuju oba kluba :classic_laugh:

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Boce i Luka poznaju košarku, igraju neku 3-4 ligu istoka čini mi se, nije to samo puka zajebancija za reels i ta sranja. Južni vajb je savršena zaprška na sve. Imaju par dobrih razgovora sa igračima, baš brzo pune srca jer se vidi da su poštene duše i zaslužuju boost na maks. 

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Molina23 said:

Boce i Luka poznaju košarku, igraju neku 3-4 ligu istoka čini mi se, nije to samo puka zajebancija za reels i ta sranja. Južni vajb je savršena zaprška na sve. Imaju par dobrih razgovora sa igračima, baš brzo pune srca jer se vidi da su poštene duše i zaslužuju boost na maks. 


meni je bilo super što oni kad su počinjali napravili su neki meme video, kao neki gistro beef gde prozivaju nas i još nekoga, ali bilo je jako simpatično, bez zle namere, onako old school prijateljska prozivka.  tu se vidi da je ekipa na mestu.

EDIT : našao hahaha https://www.instagram.com/p/CsuElxDAO2h/

Edited by Mairosu
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...