Jump to content

Kosarkaske aktuelnosti


kalistenika u rutini

Recommended Posts

Obojca su prilicni skuplji od lorenza i sa neuporedivo ozbiljnijom nba karijerom. Ne mogu reci da mi je lorenzo prvi izbor, ali gledajuci ponudu i kad su se razgrabili teskasi koji verovatno nisu ni bili toliko realni ne mogu biti nezadovoljan

 

Edit: wayne selden pregovara sa kineskim shandongom. Ponuda 3.5 miliona za sezonu. Opasan igrac, velika zelja da ga vidim u evropi, ali kad sam video cifru...

Edited by Nate
Link to comment
Share on other sites

Darko Planinić i Karlo Žganec će igrati za Kluž koji vodi Dule Vujošević.

14 i 15og Septembra Kluž je domaćin turnira, polufinala su:

Partizan-Mornar

Fenerbahče-Kluž

 

 

Zadar je tradicionalno domaćin turnira u Septembru tj. u periodu 19-22 a učestvuju: Alba, Efes, Himki i Zadar...

 

 

Marko Ljubičić potpisao za Albu, ali iz Mađarske...

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, bekrinjo said:

Darko Planinić i Karlo Žganec će igrati za Kluž koji vodi Dule Vujošević.

Ah,Zganec.
Bice upamcen kao jedan od omiljenih mi igraca koji su igrali protiv Zvezde. Nikad mu necu zaboraviti neke partije i partitude protiv nas. Hvala mu i puno srece u nastavku karijere. :thumbsup:
 

 

8 hours ago, bekrinjo said:

Marko Ljubičić potpisao za Albu, ali iz Mađarske...

Mooosha!! :lol_2:

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, Gudura said:

https://sportando.basketball/en/ricky-ledo-joins-anwil-wloclawek/

 

E ovo je definicija slobodnog pada...na kraju ce i K.C. slicno da zavrsi...

Milan ''Igram prvi minut'' Milovanovic. Kako god,Anwil ima veoma dobar tim zasledecu sezonu. Fine igrace su doveli, Milovanovic mi se tu najmanje uklapa ali imao je dobru sezonu u Trefl. Igraju Ligu Sampiona i lepo su se otvorili za novu sezonu.

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Pavaroti said:

Milan ''Igram prvi minut'' Milovanovic. Kako god,Anwil ima veoma dobar tim zasledecu sezonu. Fine igrace su doveli, Milovanovic mi se tu najmanje uklapa ali imao je dobru sezonu u Trefl. Igraju Ligu Sampiona i lepo su se otvorili za novu sezonu.

Ne znam za foru igram prvi minut, moze objasnjenje? 

 

U skroz korektnog igrača je izrastao, ni nalik na mrsavka koji je igrom slučaja zavrsio kao drugi centar Zvezde. 

Link to comment
Share on other sites

15 hours ago, Baron23 said:

Ne znam za foru igram prvi minut, moze objasnjenje? 

 

U skroz korektnog igrača je izrastao, ni nalik na mrsavka koji je igrom slučaja zavrsio kao drugi centar Zvezde. 

Ma daleko od toga. Nego tako ga nazvali moj drugar i ja. Kad god je pocinjao tekmu, kladili se koliko ce biti u igri 🙂 i dal ce ulaziti ponovo u igru. Mislim tu na igre kod Radonjica u Zvezdi. 🙂

 

Pronasao se u Poljskoj i drago mi je zbog njega

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ukić potpisao za Antib koji će igrati drugu ligu...

 

GKK Šibenik promenio ime u GKK Šibenka sa tendencijom da kada se steknu pravni preduslovi promene ime u KK Šibenka...

 

Brandon Davies je ovog leta igrao za selekciju Ugande kako bi u Španiji igrao sa pasošem ove afričke države...

 

Link to comment
Share on other sites

james young potpisao za makabi haifu. interesantan potpis, trebalo bi ga drzati na oku. istina nije previse napredovao, relativno limitiran, ali zanimljiv igrac

 

angel delgado za 4.3 miliona u peking rojalsima.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...