Jump to content

Kosarkaske aktuelnosti


kalistenika u rutini

Recommended Posts

Par interesantnih transfera za one koji vole ncaa i g league igrace

 

-Mike daum potpisao za obradorio. Bice zanimljivo ispratiti ga. Po meni bolji igrac od peterca. Mogao bi biti sledeci matt thomas. (Ne po poziciji)

Inteligentan, odlican napadac iz svih pozicija, za evropu sasvim solidan defanzivac. Topla preporuka

-alan williams u lokomotivi. Odlican igrac u najavi sto je pokazao i u nba kad god je dobio sanse. Nikad nije bio na ti sa fizikalijama ali je i njih doveo na pristojan nivo. Skinuo je jedno 20kg. Jako inteligentan. Odlican na niskom postu, dobar skakac.

-r.j.hunter u turk telekomu

-cam oliver ode u australiju koja je izgleda sve zanimljivija destinacija za americke igraca

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Takav je moj utisak kad se on spomene. Kao neko ime, gde praktično nigde nije bio motor tima, a poprilično sam siguran da je bio među najplačenijim igračima gde god je igrao. Mada ovde mora priznati da neznam tačne brojeve, ali čisto po timovima gde je igrao sam zaključio da je tamo išao zbog masnih ugovora.

Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, pepe sancez said:

Kakav je igrac? 

Po meni nista posebno. Vazi za dobrog sutera sa dobrim rangeom ali to brojkama nikad nije potpuno potvrdio. Zapravo sem tog suta ne vidim neki njegov poseban kvalitet. Spor, nema ulaz, baca neke floutere tu i tamo, snazan je i ume da zavrsi kroz kontakt, ali mnogo cesce pravi greske iz takvih ulaza. Meni je sve to malo ruzno za gledanje. To bi od prilike bilo sve. Za aba nivo bi to trebalo da bude ok pogotovu ako dobro zagreje ruku. Mlad je tako da ima prostora za napredak 96. godiste.

Link to comment
Share on other sites

28 minutes ago, pepe sancez said:

Zna li neko ko je Jovan Buha iz The Athletic?

Ovaj konkretno pokriva Kliperse. Ali ne znam mnogo o njemu, valjda vuce neko poreklo sa ovih prostora.

 

Ima jos jedan sa istim imenom i prezimenom i taj radi u Evropi kao kondicioni valjda.

Link to comment
Share on other sites

Quote

 

Di-DŽej Kuper pokušao je da lažira doping test, koji je pokazao da je američki košarkaš trudan.


Bivši igrač PAOK-a, "Panatinaikosa i Monaka pokušao je da podvali urin druge osobe, sprovedena je istraga i utvrđeno je da je tokom dopig-testa podmetnuo, najverovatnije, urin svoje devojke i sada mu preti drakonska kazna.

 

Kakav tupadžija :classic_laugh:

  • Like 2
  • Ha-ha 12
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...