Jump to content

Kosarkaske aktuelnosti


kalistenika u rutini

Recommended Posts

  • 3 weeks later...
Quote

Pričao je Duda i o tome kako su u Olimpijakosu mislili da Miloš Teodosić nema kvalitet za najviše domete i kako je vrsnom plejmejkeru karijera umalo otišla u pogrešan smer...

"Rekli su mi kako smatraju da Miloš nema dobre lateralne kretnje za vrhunsu košarku. Vreme je prolazilo, Miloš je odigrao bio odličan turnir na Evrobasketu 2009. Sećam se da je tog leta Miloš bio nadomak potpisao u Ređo Emiliju. Posle završenog Evrobasketa Panajotis Janakis me je nazvao i rekao: 'Treneru, mogu li da ti kažem nešto? Zašto Miloš nema dobre lateralne kretnje? Zato što su mu mu.a toliko velika da ne može da se kreće lepo'".

Veliki intervju Dude Ivkovića: Priče o lošim odnosima Dražena i Divca su američko sr...e

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

al sam ja ostao zaglavljen u vremenu, tj, koliko vreme brzo leti..

secem se godine kad je wesley johnson draftovan kao 4. pik, tad sam ga i imao u fantaziju prvi i poslednji put kad sam igrao to sranje.. konto bice tada nesto od njega, i reko da vidim di sada igra posle pao..

kad ono lik ima 34, a da sam se kladio rekao bi nema jos 28.. kad ono fakticki prosla mu kosarkaska karijera, 700 tekmi u nba, nist spec ni odigrao ni zaradio..

a i meni proslo 10 godina ni nasta..

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
2 hours ago, Chaos Is Me said:

Vinijev ljubimac Ron "he-man" Baker poznat i kao Ron "dušan basta" Baker nažalost završio karijeru i preorijentisao se na zdravstenu zaštitu u rodnom Kanzasu.

 

 

Ron Baker care taker. :lol_2:

  • Like 2
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

17 hours ago, Chaos Is Me said:

Ovi iz Uniksa potežu sečivo brže i od Čovića. Šta li je razlog? Fizička sprema sigurno nije.

 

Ko ce ga znati... Nisam nasao nista oko razloga.

A mozemo samo da razbijamo glavu sta moze da bude razlog. Ukoliko ubrzo potpise negde, mozda i saznamo.

Link to comment
Share on other sites

"Tokom naredne godine će se održati serija sastanaka o tome i ljudi iz Svetske antidoping agencije su to potvrdili. Marihuana će sigurno biti zabranjena za narednu godinu, ali bi sve moglo da se promeni od 2023. godine", navodi "USA Today"

 

Jeste da je vest iz atletike ali ako oni povuku nogu sigurno će se odraziti na većinu sportova pa i na košarku. Realno, nikad nisam razumeo zašto je marihuana na listi doping sredstava.

 

https://mondo.rs/Sport/Ostali-sportovi/a1530932/Marihuana-nece-biti-zabranjena-zbog-Sakari-Ricardson.html?fbclid=IwAR2loINftisg_j-OBTQ-i44ssYdDL5lC2gI-LU92r7xnBkhmqcGU5ey8IOc

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...