Jump to content

Kosarkaske aktuelnosti


kalistenika u rutini

Recommended Posts

1- Muresan je najvisi posle Bola

2 - Zhi Zhi Wang, jedini poznat igrac osim Yao Minga

3 - ne znam

4 - U Belgiji, cini mi se za Oostende

5 - Gripe, Jazine je dvorana u Zadru, Baldekin u Sibeniku

6 - Mineapolis, zato su i dobili nadimak Lakers, po jezerima izmedju USA i Canade.

7 - Vesely je igrao u Slovanu.

8 - Sakramento, to sam negde procitao

9 - Ovde je bilo nagadjanja, Egipat mi se ucinio kao najveca velesila od ponudjenih.

10 - Stepp

11 - Perasovic, mislim da je trenirao TAU tada.

12 - Calathes, mislim ove sezone.

13 - ne znam

14 - ne znam

15 - u Virtusu iz Rome.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Chaos Is Me said:

12/15

 

nisam znao za Perasovića, Penna i Korvera aka kopir mašinu.

 

 

ja sam se ogrešio o perasovića, kopir mašinu (wtf, ne mere ni da guglam ovo) i bezveze sam lupio jazine umesto gripe, to računam u karantin-mindset

a da, zajeb'o sam se i kod kongsa i plej ofa, kliknuo sam sunse

Link to comment
Share on other sites

Ja sam bukvalno par sati pre nego sto sam odradio kviz citao neki tekst o legendi Atlante, Mukiju Blejloku(btw preporucujem https://www.b92.net/sport/teme/djindjic.php?yyyy=2020&mm=03&nav_id=1670845) i onda sam guglajuci nekako dosao do Korvera i tu slucajno procitao da je trejdovan za kopir masinu. :lol_2: Mislim da dosta ljudi i ne pamti da je bio all star one sezone kada je Atlanta imala cetvoricu AS.

Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, MrTripleDouble said:

Ja sam bukvalno par sati pre nego sto sam odradio kviz citao neki tekst o legendi Atlante, Mukiju Blejloku(btw preporucujem https://www.b92.net/sport/teme/djindjic.php?yyyy=2020&mm=03&nav_id=1670845) i onda sam guglajuci nekako dosao do Korvera i tu slucajno procitao da je trejdovan za kopir masinu. :lol_2: Mislim da dosta ljudi i ne pamti da je bio all star one sezone kada je Atlanta imala cetvoricu AS.

 

zašto nisi slušao pearl jam pod kod simmonsa o mukiju 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...

Gabriel deck mozda se otisne preko bare?! rokas geidraitis moguca zamena. Rekao bih da bi ovom rokadom real dodatno profitirao.

Zao mi je sto nasa uprava nema nikakvu viziju, verujem da je rokas bio dostupan pre dve tri sezone.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Nate said:

Gabriel deck mozda se otisne preko bare?! rokas geidraitis moguca zamena. Rekao bih da bi ovom rokadom real dodatno profitirao.

Zao mi je sto nasa uprava nema nikakvu viziju, verujem da je rokas bio dostupan pre dve tri sezone.

Kako nema, mi kupujemo domaće.

Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, propolis said:

Ode i Tofas u BCL, a verujem da će još neki klub preći. 

 

Asvel se pojačava kao da će igrati Eurokup, Noris Kol I Mustafa Fal potpisani. 

Noris Kol sigurno nije EC igrač. Svakako je Parker najavio da će biti manji budžet ove sezone. 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...