Jump to content

Kosarkaske aktuelnosti


kalistenika u rutini

Recommended Posts

Od 4. decembra u SBB ponudu stiže novi kanal - Nova Sport, televizijski kanal specijalizovan za prenose najvažnijih sportskih događaja koji će gledaocima ponuditi raznovrstan premium sportski sadržaj - svakoga dana - 24 sata dnevno.

Samo u prvoj nedelji emitovanja, Nova Sport ekskluzivno donosi 19 direktnih prenosa vrhunskih sportskih događaja, među kojima su fudbalski mečevi Premier lige: Mančester junajted - Totenhem, kao i gradski derbi Mančester siti - Mančester junajted.

Gledaoce u ovoj sedmici očekuju uzbudljive košarkaške utakmice Evrolige, a u centru pažnje biće susret Armani - Crvena zvezda, kao i onaj između najljućih rivala Panatinaikosa i Olimpijakosa.

Kanal Nova Sport za sve korisnike D3 i EON platforme je dostupan na poziciji 110. Total TV korisnici Extra i Premium paketa mogu da ga prate na poziciji 150, dok je za D3i korisnike kanal dostupan na poziciji 260.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, Laki_ft said:

Liči i meni na Maleka, ali me bilo strah da napišem da ne budem optužen za političko-košarkaško nekorektno nacionalno profiliranje.

 

Op op vidis sta se dogadja.. Nismo vishe laki na obarachu.

Meni se ovo redovno desava 🙂🙂 

 

Edit:
Bas si lepo sklepao potencijalnu dijagnozu zbog koje je usledio potenc ban 🙂🙂 0️⃣

Edited by Squabbit
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, Laki Marvini said:

Niste vi ocigledno gledali puno zenske kosarke (pogotovo u mladjim kategorijama, kad nemaju snage da dobace do kosa)

ako vam je ovo najludja tehnika 😄

Ti gled'o puno zenske kosarke, pogotovo u mladjim kategorijama?🤔 :whistling:

Link to comment
Share on other sites

48 minutes ago, Laki Marvini said:

😄

 

Pa jebiga, kad imas klub koji je u to vreme u zemskoj kosarsci drug-treci klub u zemlji, a plus imas treninge pre ili posle njih...

 

Plus, vodio sam kasnije statistiku za prvi tim. Nagledao sam se svega i svacega 😄

Ooooo, pa mi imamo zajedničke poznanice... Čuj, drugi-treći, bile su i prve u državU, koliko se sećam. :wink2:

 

Ali niko ne bije kao žene na basketu. Rukometaše ne računam.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Izaslo je iz tog kluba dosta dobrih igracica, neke su kasnije i reprezentativke postale (Miljana Bojovic ex Musovic, Nevena Jovanovic itd..).

Bilo je tu dosta kvalitetnog rada a i ruku na srce talenata posto je klub dugo godina prakticno bio B tim Hemofarma.

 

Najveci uspeh kluba je bio osvojen Kup Jugoslavije sezone 1999-2000. kao i drugo mesto u lizi iste sezone (naravno iza Hemofarma :D)

 

A da biju, ubijaju. Mi smo gubili prijateljske utakmice od njih jer jbg ubise te a glupo ti da vratis 😄

 

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, NMX said:
https://sport.blic.rs/kosarka/milan-gurovic-pretukao-zenu-i-cerku/yvgwc0r
 
Ko se ovome mogao nadati od lika kao što je ova budaletina....
 
Kakva kretenčina krv ti jebem

Već vidim kako su one njega šibale jer ih Đitler naterao, a bivši reprezentativac se branio bejzbolkom

 

EDIT : "Ne želim da pravdam sebe, ali žena me je napala. Vratio sam se iz Novog Sada, bio sam kod majke. Žena je odmah počela da histeriše, da me pljuje, odgurnula me je. Tada sam je uhvatio za vilicu i odgurnuo", priča proslavljeni košarkaš.

Edited by Luchifer89
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Ovaj Mirotić je stvarno ljudina. Verovatno pretpostavlja da je to zajeb i da ovaj laže ko pas, ali veruje i da postoji delić mogućnosti da je istina, pa mu je draže da žrtvuje 200€ zbog te verovatnoće nego da "nasedne" na prevaru. Svaka mu čast.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...