Jump to content

Kosarkaske aktuelnosti


kalistenika u rutini

Recommended Posts

 
Quote

 

IMG_20191010_163315-e1570718081748.jpg?f

Verovali ili ne: Perm doveo trenera – robota

By redakcija / 10/10/2019

Košarkaški klub Parma iz Perma ušao je u istoriju ove igre pošto je postao prvi klub koji je svoj stručni štab pojačao – robotom.

Naime, Parma je objavila da je potpisala ugovor sa trenerom-robotom Promobotom i da je ovo prvi put u istoriji košarke da jedan klub koristi veštačku inteligenciju u radu sa igračima. Zadatak novog člana stručnog štaba biće da prikuplja i obrađuje podatke tokom mečeva i da analize potom predaje glavom treneru. Robot će biti na klupi Perma samo tokom utakmica na domaćem parketu.

 

Zanimljivo ... :classic_smile:

 

 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, dekkard said:
4 minutes ago, Mile1 said:
Kako se nalupao Danilovic za Doncica i Jokica kako je stariji sve vise lupa gluposti

Gde si čitao?

Dončić i Jokić su fantastični igrači, ali jedini bi Bogdan Bogdanović mogao da igra sa nama”, odgovorili su u glas Predrag Danilović i Saša Đođević na panelu posvećenom fenomenu jugoslovenske košarke na najvećem i najznačajnijem Festivalu sporta u Italiji, u organizaciji najuticajnijeg i najtiražnijeg sportskog lista Gazete delo sport.

  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

nachi arena skinula sk-u nba i vtb, a sk je to nadoknadio filipinskom kosarkom? seems legit

missim meni i bolje, posto i onako iam 5 arena a 2 sk, mada sa druge strane mi i dodje na isto, posto nije da cu nesto pratiti ni nba ni vtb.. 

e sad ne znam zasto sam sve ovo napisao, al u svakom slucaju ne skodi, a cim ne skodi znaci da koristi..:default_coffee:

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Jokic, lik u idealnoj petorci najbolje lige na svetu, jedan od najboljih centara i dodje onda ovde da ne igra na svojoj poziciji, da ga navijaci polivaju jer ocekuju 30 poena od njega i da se na kraju i savez popiski po njemu. 

 

Nemoj posle kad odluci da opet prevrce gume da bude sisa i ostalo. 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, n4l1m said:

nachi arena skinula sk-u nba i vtb, a sk je to nadoknadio filipinskom kosarkom? seems legit

missim meni i bolje, posto i onako iam 5 arena a 2 sk, mada sa druge strane mi i dodje na isto, posto nije da cu nesto pratiti ni nba ni vtb.. 

e sad ne znam zasto sam sve ovo napisao, al u svakom slucaju ne skodi, a cim ne skodi znaci da koristi..:default_coffee:

mogao bi da skautiras nekog nigera iz filipinske lige da zameni filipa u zvezdi?

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Uti said:

Cuh komentatora na sk da je u filipinskoj ligi zabranjeno dovoditi strane igrace preko 1,95 cm.

Auh, mnogo komplikovano takmicenje. Igra se u 3 dela. U prvom samo domaci igraci.

 

Sad postaje zanimljivo 🙂 u ostala 2 dela, dve prvoplasirane ekipe smeju da dovedu strance samo do 186cm, poslednje 2 ekipe mogu dovoditi igrace sa preko 202cm a ekipe izmedju ovih strane igrace do 196cm.

  • Like 3
  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Pero_Cameron said:

Auh, mnogo komplikovano takmicenje. Igra se u 3 dela. U prvom samo domaci igraci.

 

Sad postaje zanimljivo 🙂 u ostala 2 dela, dve prvoplasirane ekipe smeju da dovedu strance samo do 186cm, poslednje 2 ekipe mogu dovoditi igrace sa preko 202cm a ekipe izmedju ovih strane igrace do 196cm.

Ma daj, zezaš? Da li je to realno, pa fenomenalno. A jel se mere obuveni ili bosi? 😁

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...