Jump to content

Put do Bele Kuce


A sad

Izbori u USA  

51 members have voted

  1. 1. Za koga biste glasali na predsednickim izborima u USA

  2. 2. Sta mislite ko ce pobediti na predsednickim izborima u USA


This poll is closed to new votes

  • Please sign in or register to vote in this poll.
  • Poll closed on 11/03/2020 at 11:00 AM

Recommended Posts

2 hours ago, VoodooDerina said:

Ko uzme Pensilvaniju pobeđuje.

 

Ima jos dosta kombinacija ali ovo je u principu najsigurniji put do pobede.

 

Bez Pensilvanije, Bajdenu će biti jako teško, gotovo nemoguće.

Bez Pensilvanije, Tramp nema šanse. 

Link to comment
Share on other sites

22 hours ago, nonick said:

 

Fox News:

 

Ex-Hunter Biden associate's records don't show proof of Biden business relationship amid unanswered questions

 

za sada jos uvek nista. Sto je jos cudnije da se sve ovo kao desavalo 2017???

 

 

new development, Fox News nema copy masinu iliti kuca pojela domaci. Koji je ovaj Tucker cirkuzant. :) - misterija bas za Halloween.

 

'Damning' Hunter Biden documents mysteriously vanish in transit to Los Angeles, Tucker says

Link to comment
Share on other sites

Nego, vama uopste nije sumnjiva ta prica o laptopu? 

 

Ko od vas bi odneo laptop i ostavio da se nikada ne pojavi po njega? Ko od vas bi ostavio laptop koji moze da vas odvede u zatvor? Koji serviser kopira laptop za svaki slucaj, neka se nadje, zlu ne trebalo negde pred izbore?

 

Prica mi je toliko glupa da ne zasluzuje minut paznje. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, Baby said:

Nego, vama uopste nije sumnjiva ta prica o laptopu? 

 

Ko od vas bi odneo laptop i ostavio da se nikada ne pojavi po njega? Ko od vas bi ostavio laptop koji moze da vas odvede u zatvor? Koji serviser kopira laptop za svaki slucaj, neka se nadje, zlu ne trebalo negde pred izbore?

 

Prica mi je toliko glupa da ne zasluzuje minut paznje. 

Nemam pojma Baby, da nije FBI potvrdio da nije nikakva malverzacija, i da su u posedu laptopa jos od decembra, ja bi mislila da nije tacno.

Drugo ni Biden nije negirao da je laptop vlasnistvo sina. Uz to kazu, nisam videla (nije ni potvrdjeno), da je njihov advokat poslao pismo trazeci da ga dobije nazad.

 

Ako uzmes te cinjenice u obzir - veoma moguce.

 

Sad jos imas i svedoke, telefonske poruke.... Naravno sve sto nisam licno videla ili nije potvrdjeno istragom, ja sam sumnjicava.

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Angelia said:

Nemam pojma Baby, da nije FBI potvrdio da nije nikakva malverzacija, i da su u posedu laptopa jos od decembra, ja bi mislila da nije tacno.

Drugo ni Biden nije negirao da je laptop vlasnistvo sina. Uz to kazu, nisam videla (nije ni potvrdjeno), da je njihov advokat poslao pismo trazeci da ga dobije nazad.

 

Ako uzmes te cinjenice u obzir - veoma moguce.

 

Sad jos imas i svedoke, telefonske poruke.... Naravno sve sto nisam licno videla ili nije potvrdjeno istragom, ja sam sumnjicava.

 

Ne znam, samo sam pitala. Za boldovano, Bajden nista ne demantuje. Par puta je rekao da su neke price toliko glupe da nisu vredne paznje a kamoli komentara. Tako da ne ocekujem od Bajdena nikakve komentare da bi me usmerilo na ista.

Nego ova cela prica je meni licno totalni debakl, pritom uopste mi nije vazna za neku ocenu Bajdena s obzirom da je Tramp sa druge strane. Da je neko ko nema celu mlekaru na glavi a ne jedan puter, mozda bi me vise interesovalo. 

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Baby said:

 

Ne znam, samo sam pitala. Za boldovano, Bajden nista ne demantuje. Par puta je rekao da su neke price toliko glupe da nisu vredne paznje a kamoli komentara. Tako da ne ocekujem od Bajdena nikakve komentare da bi me usmerilo na ista.

Nego ova cela prica je meni licno totalni debakl, pritom uopste mi nije vazna za neku ocenu Bajdena s obzirom da je Tramp sa druge strane. Da je neko ko nema celu mlekaru na glavi a ne jedan puter, mozda bi me vise interesovalo. 

Ja bi icekivala da neko ko je nevin demantuje, da kaze "Nije tacno, nije njegov kompjuter, nije se nikad desilo, sve je to laz".

Umesto toga on govori kako nista nije bilo inappropriate, da je to ruska kampanja.... A to izgleda kao izbegavanje odgovora.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Angelia said:

Ja bi icekivala da neko ko je nevin demantuje, da kaze "Nije tacno, nije njegov kompjuter, nije se nikad desilo, sve je to laz".

Umesto toga on govori kako nista nije bilo inappropriate, da je to ruska kampanja.... A to izgleda kao izbegavanje odgovora.

 

Ne znam Andjo, svi smo drugaciji. Demant moze da znaci i da si kriv pa se peres.... sta znam. 

 

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Baby said:

 

Ne znam Andjo, svi smo drugaciji. Demant moze da znaci i da si kriv pa se peres.... sta znam. 

 

Njegova reakcija jeste cudna. A i gde je Hunter da kaze nije istina? Pogotovo u kampanji. 

Ne mozes reci da nisu sumnjivi samo zato sto ne znamo kako je laptop dospeo do FBI. U svakom slucaju ne mislim da ce republikanci tek tako odustati od istrage.

Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, NMX said:

 

Ima jos dosta kombinacija ali ovo je u principu najsigurniji put do pobede.

 

Bez Pensilvanije, Bajdenu će biti jako teško, gotovo nemoguće.

Bez Pensilvanije, Tramp nema šanse. 

 

Pre cetiri godine, Trump je uzeo 306, a Clinton 232 elektorska glasa.

 

E sad, Bidenove mete su Michigan (16) gde je razlika bila samo 11 000, Wisconsin (10), sa 22 000 glasova razlike, PA (20), sa oko 45 000 glasova vise za Trumpa, kao i Florida (29) gde treba da nadoknadi oko 113 000 glasova. Sto znaci da su mu za pobedu potrebni Florida i PA ili i PA i Michigan i Wisconsin.

 

Trumpova meta moze da bude NH (4) gde je razlika bila manja od 3 000 glasova. Minnesota i Nevada - malo teze. Ne verujem da Biden moze da pobedi u Ohiu ili Iowi.

 

Zato mislim da Trump mora da opet dobije jednu drzavu u Rust Beltu, a Biden sve tri. Neka istorija ukazuje da je Bidenu mnogo lakse da dobije drzave koje su uvek glasale za demokrate i mislim da ce se to i desiti.

 

Nekako sam namestio da bude 269-269:

 

image.thumb.png.1929fe0e22936cc07c000a4574d46228.png

Edited by goldberg
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Big Ticket said:

Aух. Врхунска реклама, независно од тога за кога би ко гласао. 

 

ja ne bih ni za koga glasao, jer nisam u us ali je dobar stejtment u ovom fejk njuz svetu gde se svi ponašaju kao vučić i pokojni slobo

(nezavisno od bajdena, boli me paja za njega, mada podržavam što hilari klinton jede plazmu male dece, kako drugačije da budeš vitalan?!?!?!?)

Edited by đubrivo.
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Jos malo o famoznim mailovima Bidena juniora, Ukrajini i Giulianiju...

 

Giuliani linked to accused Russian agent while digging for dirt on Hunter Biden

link: https://www.nbcnews.com/now/video/giuliani-linked-to-accused-russian-agent-while-digging-for-dirt-on-hunter-biden-94165061847

(3 min. video)

 

Jos zanimljivije, svezije (pre 3 sata), odgovor na pitanje zasto se u "mainstream media" ne pise vise o mailovima i laptopu. Citat iz clanka:

Quote

.............
The lack of major new revelations is perhaps the biggest reason the story has not gotten traction, but not the only one. Among others: Most mainstream news organizations, including NBC News, have not been granted access to the documents. NBC News asked by email, text, phone call and certified mail, and was ultimately denied. ..............

 

citava vest:

Here's what happened when NBC News tried to report on the alleged Hunter Biden emails

link: https://www.nbcnews.com/politics/2020-election/here-s-what-happened-when-nbc-news-tried-report-alleged-n1245533

 

Edited by zoran59
Link to comment
Share on other sites

Danas sa vesti na vesti prebacuju sa jednog skupa na drugi i zakljucila sam da vise nikog ne mogu da slusam. Jedva cekam da se ova nocna mora zavrsi. Tramp je u kampanji i na skupovima vec vise od 6 meseci. Mislim, radi li on nesto osim sto gostuje po televizijama i drzi govorancije? Oni su totalno nefunkcionalni celu izbornu godinu za bilo sta osim borbu za vlast. 

Link to comment
Share on other sites

Ja sam tek danas pogledao izjavu Trampa o bomardovanju SRJ i tek danas shvatio da su režimski mediji uglavnom samo pola te izjave preneli. Da i ja ne uradim isto evo je cela za ove što misle kako je on dobar za Srbiju :

 

Ukratko čovek je bio protiv bombardovanja zato što je on bio za kopnenu intervenciju 🙂

 

 

"Pa, ja bih to uradio malo drugačije. I znam da bi to zvučalo užasno, ali pogledajte rasulo koje su izazvali na Kosovu. Mi možemo da kažemo da smo izgubili malo ljudi. Naravno kada smo imali avione koji sa 75.000 stopa (oko 23 kilometara) bacaju bombe. Ali, pogledajte ta smo uradili na toj zemlji i tim ljudima i smrti koje su se desile zbog nas. Dakle, nije bilo gubitaka kod nas i saveznika, jer smo mi bili skroz tamo gore, u avionima", kazao je Tramp.

Bombardovanje Srbije

On je dodao da "u nekom trenutku morate da pošaljete kopnene trupe, tako da ne bi mogao bilo ko da prelazi granice i sve ostalo" i da se "mnogi ljudi slažu sa tim".

"E, sada, da li bi ljudi bili ubijeni? Možda. Možda i više. Ali, barem bismo imali mnogo manje smrtnih slučajeva i ne biste imali rasulo i haos koji sada imate. Dakle, ja ne znam da li oni to smatraju uspehom, jer ga ja ne smatram uspehom. Oni su žestoko izbombardovali zemlju i celu tu oblast, svi bee u svim mogućim pravcima i niko ne zna ta se deava. A smrtnih slučajeva je na hiljade", rekao je pre 20 godina Tramp na snimku koji se nalazi na Jutjubu.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...