Jump to content

Put do Bele Kuce


A sad

Izbori u USA  

51 members have voted

  1. 1. Za koga biste glasali na predsednickim izborima u USA

  2. 2. Sta mislite ko ce pobediti na predsednickim izborima u USA


This poll is closed to new votes

  • Please sign in or register to vote in this poll.
  • Poll closed on 11/03/2020 at 11:00 AM

Recommended Posts

4 minutes ago, A sad said:

Jebem ti zivot odem da uspavam dete i ja zaspem. Kakvo je stanje? 

Ovo necu nikad moci da prezalim, prvi izbori koje nisam pratio. 

nista se jos nezna prava borba izgleda tek sledi 

taman si se probudio za infarkt zavrsnicu koja mozda i potraje 🙂

Edited by sassha
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, sassha said:

nista se jos nezna prava borba izgleda tek sledi 

taman si se probudio za infarkt zavrsnicu koja mozda i potraje 🙂

 

Nadam se. Samo se bojim da dok ne iscitam sve sto sam propustio ovo prodje. 🙂 Sad cu da procitam, vidim kakvo je stanje pa se ukljucujem. Jbt kakav debil. 

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, A sad said:

Jebem ti zivot odem da uspavam dete i ja zaspem. Kakvo je stanje? 

 

Čekaju se Wisconsin, Michigan, Pennsylvania, North Carolina i Georgia.

 

Ako Trump uzme navedeno, a sve ide apsolutno u tom smeru, ostaje u Beloj Kući.

Edited by 033zero330
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, A sad said:

Jebem ti zivot odem da uspavam dete i ja zaspem. Kakvo je stanje? 

Ovo necu nikad moci da prezalim, prvi izbori koje nisam pratio. 

Ti nam trebas!!!!

 

Imamo 2-3 drzave vec koje su blizu.

 

Tramp je definitivno uzeo FL, Iowa, i Ohio... TX je blizu, Wisconsin je jos uvek tight.  

 

NC ce biti suvise blizu kao i GA.

 

Kako ti izgleda?

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Angelia said:

Ti nam trebas!!!!

 

Imamo 2-3 drzave vec koje su blizu.

 

Tramp je definitivno uzeo FL, Iowa, i Ohio... TX je blizu, Wisconsin je jos uvek tight.  

 

NC ce biti suvise blizu kao i GA.

 

Kako ti izgleda?

 

Uzeo je i Teksas.

Link to comment
Share on other sites

Just now, boxcube said:

Pensilvanije nece dalje brojati sada, posto "moraju da spavaju" sto je necuveno. Tamo je tek pola 1 a oni bi da spavaju. Tako spremaju kradju posto se ispostavilo da od onih anketa i eksperata nema nista. 

Vidi ja sam u PA, i planirala sam da prosto prespavam ovo, medjutim sto neko rece suvise je sportski, naravno da hocemo da spavamo! :classic_biggrin:

Naravno da u PA hoce da pokradu glasove....znam da se mnogima nece dopasti ovo misljenje, ali gde su 3 mil registrovanih glasaca? naprasno ce da se pojave u naredna 3 dana?

2 minutes ago, boxcube said:

 

Uzeo je i Teksas.

To mi jos ne deluje definitivno, cekam da stignu negde oko 90% izbrojanih glasova.

 

Arizona je pitanje.

 

 

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Angelia said:

Ti nam trebas!!!!

 

Imamo 2-3 drzave vec koje su blizu.

 

Tramp je definitivno uzeo FL, Iowa, i Ohio... TX je blizu, Wisconsin je jos uvek tight.  

 

NC ce biti suvise blizu kao i GA.

 

Kako ti izgleda?

 

Polako, previse informacija od jednom.

 

Koliko vidim Pensilvaniju koja je kljucna. Pitsburg jos skoro da nije ni poceo da se broji, samo 20% je prebrojano. To je dobro za Bajdena jer ce tamo imati ogromnu prednost. Dobro za Trampa je sto je u Fajetu prebrojano tek 45%. Filadelfija je prebrojano  isto toliko, tu ce Bajden da smanjuje, Kao i Nortempton gde za sad Bajden ima malu prednost, ali bi trebalo da poveca. 

 

Eri je prebrojan nesto ispod proseka. To je najbolja vest za Trampa, a on tamo ima ogromnu prednost. Kazu ko dobije Eri dobija Pensilvaniju. Ima jos dosta da se broji i to u demokratskim uporistima, ali ima odakle da dolazi i jos Trampovih glasova. Nisam video izlaznost po okruzima pa da preracun priblizno kako ce se zavrsiti. Za sada lepa prednost za Trampa. 

 

Edit.

 

E da, Baks je prebrojan samo 35%. Tamo je Hilari pobedila za 1% prosli put. Ovog puta bi tamo mogao da dobije Tramp. Ovo ce biti kljucni okrug za pracenje. Ako Tramp odrzi prednost koju trenutno tamo ima, a to je  cak 14% on dobija ovo. 

Edited by A sad
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, A sad said:

 

Polako, previse informacija od jednom.

 

Koliko vidim Pensilvaniju koja je kljucna. Pitsburg jos skoro da nije ni poceo da se broji, samo 20% je prebrojano. To je dobro za Bajdena jer ce tamo imati ogromnu prednost. Dobro za Trampa je sto je u Fajetu prebrojano tek 45%. Filadelfija je prebrojano  isto toliko, tu ce Bajden da smanjuje, Kao i Nortempton gde za sad Bajden ima malu prednost, ali bi trebalo da poveca. 

 

Eri je prebrojan nesto ispod proseka. To je najbolja vest za Trampa, a on tamo ima ogromnu prednost. Kazu ko dobije Eri dobija Pensilvaniju. Ima jos dosta da se broji i to u demokratskim uporistima, ali ima odakle da dolazi i jos Trampovih glasova. Nisam video izlaznost po okruzima pa da preracun priblizno kako ce se zavrsiti. Za sada lepa prednost za Trampa. 

Ostavi PA po strani za sada, oni nisu izbrojali dovoljno mail-in i absentee votes da znamo kako stoje stvari.

 

izlaznost, odprilike fali 3 milliona od registrovanih glasaca, sto je cudno. Ali znas da PA ima opciju da broji sve sto dobije 3 dana kasnije, tako da PA ostaje za petak

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, A sad said:

E da, Baks je prebrojan samo 35%. Tamo je Hilari pobedila za 1% prosli put. Ovog puta bi tamo mogao da dobije Tramp. Ovo ce biti kljucni okrug za pracenje. Ako Tramp odrzi prednost koju trenutno tamo ima, a to je  cak 14% on dobija ovo. 

Pitanje je, da li moze da dobije izbore bez PA. Posto ce PA da bude battleground, kao mozda NC, i jos par.

 

definitivno nije landslide kako smo se nadali za bilo kojeg od njih.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, nonick said:

Pa videcemo za par dana, laku noc.

Naravno, to ja ponavljam, videcemo za PA, posto je tu najvece pitanje, posto ce se glasovi brojati par dana.

 

Laku noc.

 

Mislim da je vreme i da ja prestanem da gledam u rezultate :classic_biggrin: nego sam cekala na A sada da kaze sta misli, a on spavao...

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, momohyoideus said:

Cek, jel to znaci da u pa neko moze sutra legalno daglasa, ili se racunaju samo posiljke poslaye zakljuc o sa 3.11?

 

samo posiljke koje su poslate pre 3ceg, ali sutra mogu da kazu da je stiglo milion glasova.

 

Ako ce rezultati da zavise od PA, mi imamo problem....

 

Imacemo riots i ko zna sta oko legalnih stvari. Nisam bas srecna ako se zavrsi na PA rezultatima da su odlucujuci.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...