Jump to content

UCL Fantasy Football


Shunsuke Nakamura

Recommended Posts

Nova sezona LS krece u utorak. Mogli bi malo da se zabavimo uz fantazi. Pravila su otprilike jasna za sve koji igraju ovu vrstu igre, dosta je slicno kao za PL. Budzet je 100 miliona i roster treba popuniti sa 15 igraca po sistemu 2+5+5+3. Dozvoljena su 2 transfera za svako kolo, a posle zavrsetka grupa taj broj ce se uvecati. Wildcard je moguce aktivirati jednom u toku sezone. Postoji i chip Limitless. To je koliko sam razumio nesto kao Free Hit za PL. Dakle, moze da se izvrsi neogranicen broj transfera koji vaze za jedno kolo. Postoji razlika kod izbora kapitena. Koliko sam razumio moze da se mijenja u toku kola po jednom. Npr, igrac kojeg izabares u utorak ti ne donese zeljeni broj poena, onda imas kao neki popravni za naredni dan, mozes ponovo da biras kapitena . Tako sam ja skontao, mozda grijesim. Procitajte vi svakako pazljivo pravila. To je otprilike to za pocetak. 

 

Naziv lige: Vox92

Kod: 41YVT3OU5X05

Edited by Shunsuke Nakamura
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Spickao uz kurac  silne pare na Mbapea, Sterlinga,Manea, izbacio Lukakua u poslednjem momentu, izvadio me onaj lik iz Lajpciga sto je dao 2 gola. Barem Daka imao asistenciju, daj sta das. Glupa Barselona primila gol od jebenog Ferencvarosa.

Edited by Zvezdinho
Link to comment
Share on other sites

Da,evo sad mi se pokazala liga..ne znam zasto mi se jutros nije prikazala..sastavio sam tim tako da sam ostavio 1m u rezervi,a mogao sam da ga iskoristim i uzmem Moratu npr. Bas sam se "lomio"..covek da dva gola,a ja umesto njega (da bih imao lufta za eventualne transfere) uzmen De Jonga..bas sam ispao pglu

Mada sam zadovoljan generalno prvom rundom.

Link to comment
Share on other sites

Ako na nesto pizdim kad su ove Fantasy igre u pitanju,to je nemogucnost da pronadjes kredibilne informacije.
Imao sam Koundea iz Sevilje u timu,on imao virus i vodili su ga na sigurno nece nastupiti. Zbog toga sam bio prinudjen da prinudno nesto menjam,tumbam..kad ono ckode sinoc zdrav i u startnoj postavi..

Dosta losiji skor od prve runde.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...